Strona 11 z 20 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 165 z 292

Wątek: ABT TT-Limited II

  1. #151
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Gratuluje "Kanapa", niesamowicie miło się czyta i ogląda takie posty, w których kolejna TT-tka odzyskuje swoje piękno w całej okazałości. Pozdrawiam

  2. #152
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez Fazer Zobacz posta
    Gratuluje "Kanapa", niesamowicie miło się czyta i ogląda takie posty, w których kolejna TT-tka odzyskuje swoje piękno w całej okazałości. Pozdrawiam
    Bardzo dziękuję za miłe słowa może jestem płytki czasami ale moje "ego" urosło ... odbiorę autko już za bardzo nie długo i powrzucam to co trzeba

    ...a na "o wiele" później zostaną takie operacje:


    -montaż plastiku od klapy bagażnika wewnątrz, już leży i czeka od KillerJez moja jest brzydka a on miał akurat (ten rok)
    -montaż ori uchwytu do zmieniarki w boczku, też sobie leży i czeka (ten rok)
    -zderzak przód w końcu zmontować "do kupy" grill plus dokładka ABT i od razu malowanie tego + lotka z tyłu do malowania + wlew paliwa + odnowienie karbonowego dyfuzora tył (ten rok)
    -kompletny układ hamulcowy z nowymi tarczami/klockami tył i przód + stalowy oplot przód oraz zaciski do regeneracji i proszkowego malowania. (ten rok lub przyszły)
    -rozrząd (koniec tego roku)
    -demontaż i regeneracja całego zawieszenia przód/tył w tym regeneracja amortyzatorów ABT bo mają już 16 lat i tył zaczyna się powoli "pocić" (przyszły rok)
    -lampy przód do regeneracji (przyszły rok)
    -obszycie na nowo fotel kierowcy i pasażera plus kierownica (mega mi się spodobało to u ElMacho na żywo i z chęcią nawet samą kierę dam szybciej do obszycia- przyszły rok lub 2020)

    tak wstępnie to tak sobie to rozkładam w czasie wiadomo chciałbym "JUŻ" ale teraz to już w tym roku popłynąłem tak z kasą że "ojoj" ... a jako że autko u mnie będzie sobie stało i ładnie głównie wyglądało aż do późnej starości to nie ma co się spieszyć

  3. #153
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    ... a jako że autko u mnie będzie sobie stało i ładnie głównie wyglądało aż do późnej starości to nie ma co się spieszyć
    No w końcu coś sensownego napisałeś
    __________________________
    Pozdrawiam

  4. #154
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    No w końcu coś sensownego napisałeś
    W końcu nie wiedziałem czy to mnie Kris zbeształ teraz czy co ... aż bałem się napisać coś, jeszcze mnie wywalą albo coś...



    ...teraz na temat co się w końcu podziało z TT-Limited II ...

    celem było odzyskać oryginalną moc autka, tak że powymieniano większość rzeczy na nowe.

    Poniżej znajdziecie fakturę z listą wymienionych części, do tego warto dodać osobno nowe turbo hybrydowe z "bebechami" k64 2700zł oraz nowy kolektor wydechowy z ASO 1799zł no i o programie zapomniałem 1300zł.



    Łącznie z turbiną/kolektorem/programem 13377,99zł

    co tu dużo mówić... na ten moment ABT TT-Limited II odzyskało planowaną swoją moc 265km... oczywiście można było bez większego problemu ciągnąć na większą moc ale nie będę ryzykował na wszelki wypadek żeby mi "korba na spacer nie wyszła" ...tym bardziej że "Czas mam" bo auto ze mną zostaje


    co było nie tak ? ... program ABT po tylu latach się "rozjechał" i porobił trochę szkód ale na ten moment autko pod względem mechanicznym (silnik/układ dolot/wydech/układ paliwowy...) jest idealnie ... a na spokojnie potem reszta.

    Poniżej wykres jak to obecnie wygląda, jeden z kilku pomiarów.




    ...myślałem że na zlot już przyjadę z odpicowanym autem czyli po odnowieniu lakieru ponownym oraz nałożeniu Opticoat na lakier i felgi, i pomalowanym spojlerze, klapce wlewu i odnowionym dyfuzorze... z nowymi hamulcami i wreszcie z założonym przednim zderzakiem z dokładką i grilem ABT ...ale niestety nie ... najpierw mechanika a potem kosmetyka, także niestety nie spodziewajcie się fajerwerków ... niestety...przyjdzie jeszcze czas
    Ostatnio edytowane przez Kanapa ; 11-05-2018 o 18:18

  5. #155
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    No powiem ci Kanapa że poleciałeś z tematem ładnie! Niektórzy za tę kwote poszukują perełek, a tu prosze na częściowe doprowadzenie do ładu taka kwota pękła. Takie kalkulacje powinno się wrzucać tym którzy szukają właśnie TT, aby wiedzieli że doprowadzenie do naprawdę fajnego stanu wymaga troszkę cierpliwości i kaski również.
    Szacun za wytrwałość i pracę włożone w autko. TT-i napewno odda to z nawiązką!!!

  6. #156
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Pieknie! Brawo Kanapa! naprawde super podejscie do tematu! napewno 265KM musi dawac duuuzo frajdy, a nie wspomniales o tym ani slowa

  7. #157
    Awatar akrisu
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY9B
    Posty
    314
    No no no, dobrze Kanapa, super że masz taki egzemplarz i nie szczędzisz na niego środków Czekam aż w końcu zobaczę go na żywo

  8. #158
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez Marko w-wa Zobacz posta
    No powiem ci Kanapa że poleciałeś z tematem ładnie! Niektórzy za tę kwote poszukują perełek, a tu prosze na częściowe doprowadzenie do ładu taka kwota pękła. Takie kalkulacje powinno się wrzucać tym którzy szukają właśnie TT, aby wiedzieli że doprowadzenie do naprawdę fajnego stanu wymaga troszkę cierpliwości i kaski również.
    Szacun za wytrwałość i pracę włożone w autko. TT-i napewno odda to z nawiązką!!!
    Marko ty tam też nie oszczędzasz za bardzo na swoim autku i dbasz o nie ! jak tam już nie jedna osoba się przekonała z mojego bliskiego otoczenia - nie uznaje pośrednich środków... co nie zawsze jest zaletą :P

    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Pieknie! Brawo Kanapa! naprawde super podejscie do tematu! napewno 265KM musi dawac duuuzo frajdy, a nie wspomniales o tym ani slowa
    Acid to fakt ładnie się "zbiera" nie ma co ukrywać ale to nic przecież przy tak "grubych" projektach które są u nas na forum ... ( no dobra jest frajda fajna i banan na gębie ! czuć różnicę :P ... Ty tam lepiej aktualizuj swój wątek ! )

    Cytat Zamieszczone przez akrisu Zobacz posta
    No no no, dobrze Kanapa, super że masz taki egzemplarz i nie szczędzisz na niego środków Czekam aż w końcu zobaczę go na żywo
    EEEeeeee tam nie ma co oglądać autko jak autko :P wpadaj jak będziesz miał troszke czasu to się ustawimy razem wszyscy z Eslawem no i może jakiegoś browarka się walnie ... oczywiście "bez"alkoholowego

  9. #159
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    I takie podejście do tematu mi się podoba.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  10. #160
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Kanapa - zrobiłeś robotę! Trzeba włożyć troszkę kaski (nie podlega to dyskusji) i "perełka" będzie.

  11. #161

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    No i pięknie! Kiedyś trza się ścignąć

  12. #162
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Albo grubo, albo wcale Taka miłość do TT to mi się podoba W ogóle to patrząc na Twoje detailingowe doświadczenie, to z chęcią bym przyjechał odpicować i swoje TT

  13. #163
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970
    Brawo kanABTa tylko pozazdrościć egzemplarza.
    Jak to mówił Beenhakker „step by step”.
    Będzie (jest) perła nad perły.

    Pozdr
    Miki

  14. #164
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    W końcu nie wiedziałem czy to mnie Kris zbeształ teraz czy co ... aż bałem się napisać coś, jeszcze mnie wywalą albo coś...
    A tam od razu zbeształ. Bardziej podziwiał, bo oficjalnie napisałeś, że auto zostało. Pamiętam jak przez myśl przeszła Ci sprzedaż TT.
    Miło poczytać jak przywracasz do stanu ori swój wyjątkowy egzemplarz TT, mało takich na rynku.
    __________________________
    Pozdrawiam

  15. #165
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Szacun za podejście oraz kompleksowe i konsekwentne przywracanie auta do idealnego stanu .
    Gratuluję nowych koni w stadzie i ogólnie poczynionego postępu..






    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Podobne wątki

  1. Audi TTS 2014 Limited Competition Edition
    Przez jean w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 11:22
  2. MK1 [8N] Tt 180km vs vw golf mk2 limited 210km
    Przez djksyy w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-03-2012, 10:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •