Pokaż wyniki od 1 do 15 z 292

Wątek: ABT TT-Limited II

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Starogard Gdański
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    150
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    a może jest ktoś chętny na odkupienie ABT TT-Limited II ? ... kryzys wieku, nerwica, pasja połączona z żalem aby autko tak sobie stało i niszczało pod chmurką, chęć ucieczki od teściów aby ich nie pozabijać itd itp ... ktoś chętny ?
    Kanapa to faktycznie nick wskazujący na kryzys wieku bo ja na kanapie lubię TV oglądać jak patrzę na zakres prac i wydanych monet to coś czuję, że nie uzyskasz odpowiedniej ceny aż szkoda. Znam niestety wiele fajnych projektów gdzie coś poszło nie tak i mimo wpakowanych jak u Ciebie miliona złotych ludzie auta sprzedają. Zakładam jednak, że auto zostało. Ja moje auta często kupuję na zimę potem muszę oglądać te fotki z lata jak inni mają i mogli już pojeździć a ja muszę czekać co zrobić.

    Fajny projekt dużo kasy widzę poszło. Gratuluję zapału i wytrwałości w budowie.

  2. #2
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez KKrzysztof Zobacz posta
    Kanapa to faktycznie nick wskazujący na kryzys wieku bo ja na kanapie lubię TV oglądać jak patrzę na zakres prac i wydanych monet to coś czuję, że nie uzyskasz odpowiedniej ceny aż szkoda. Znam niestety wiele fajnych projektów gdzie coś poszło nie tak i mimo wpakowanych jak u Ciebie miliona złotych ludzie auta sprzedają. Zakładam jednak, że auto zostało. Ja moje auta często kupuję na zimę potem muszę oglądać te fotki z lata jak inni mają i mogli już pojeździć a ja muszę czekać co zrobić.

    Fajny projekt dużo kasy widzę poszło. Gratuluję zapału i wytrwałości w budowie.
    Zostało, tak czasami mnie dopada ten kryzys i nie da się ukryć o cenę to się w sumie nie martwię ponieważ auto jak dobrze pójdzie to w tym, bądź w przyszłym roku będzie z żółtymi blachami (bo ten egzemplarz może już je mieć), do tego wycena z roku 2019 przez rzeczoznawcę wynosi 49.500 zł i liczę się z tym że jeśli nawet kiedyś stwierdzę że go sprzedaje to pewnie nowy właściciel nie będzie z Polski. Liczę jednak że te auto zostanie ze mną aż do kresu mych dni... A w tym roku może w końcu zrobię ostatnią rzecz która mnie męczy, czyli demontaż wszystkiego od dołu i całkowite odnowienie plus kupienie tego co trzeba nowego Ori, teraz tylko trzeba nazbierać $ bo wstępna wycena to około 9-10.000 zł. ... Tak więc nic tylko trzymać kciuki. Oczywiście klasycznie dodam zdjęcie FV oraz wykonanych usług.

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Audi TTS 2014 Limited Competition Edition
    Przez jean w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 11:22
  2. MK1 [8N] Tt 180km vs vw golf mk2 limited 210km
    Przez djksyy w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-03-2012, 10:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •