Pokaż wyniki od 1 do 15 z 292

Wątek: ABT TT-Limited II

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    No w końcu coś sensownego napisałeś
    W końcu nie wiedziałem czy to mnie Kris zbeształ teraz czy co ... aż bałem się napisać coś, jeszcze mnie wywalą albo coś...



    ...teraz na temat co się w końcu podziało z TT-Limited II ...

    celem było odzyskać oryginalną moc autka, tak że powymieniano większość rzeczy na nowe.

    Poniżej znajdziecie fakturę z listą wymienionych części, do tego warto dodać osobno nowe turbo hybrydowe z "bebechami" k64 2700zł oraz nowy kolektor wydechowy z ASO 1799zł no i o programie zapomniałem 1300zł.



    Łącznie z turbiną/kolektorem/programem 13377,99zł

    co tu dużo mówić... na ten moment ABT TT-Limited II odzyskało planowaną swoją moc 265km... oczywiście można było bez większego problemu ciągnąć na większą moc ale nie będę ryzykował na wszelki wypadek żeby mi "korba na spacer nie wyszła" ...tym bardziej że "Czas mam" bo auto ze mną zostaje


    co było nie tak ? ... program ABT po tylu latach się "rozjechał" i porobił trochę szkód ale na ten moment autko pod względem mechanicznym (silnik/układ dolot/wydech/układ paliwowy...) jest idealnie ... a na spokojnie potem reszta.

    Poniżej wykres jak to obecnie wygląda, jeden z kilku pomiarów.




    ...myślałem że na zlot już przyjadę z odpicowanym autem czyli po odnowieniu lakieru ponownym oraz nałożeniu Opticoat na lakier i felgi, i pomalowanym spojlerze, klapce wlewu i odnowionym dyfuzorze... z nowymi hamulcami i wreszcie z założonym przednim zderzakiem z dokładką i grilem ABT ...ale niestety nie ... najpierw mechanika a potem kosmetyka, także niestety nie spodziewajcie się fajerwerków ... niestety...przyjdzie jeszcze czas
    Ostatnio edytowane przez Kanapa ; 11-05-2018 o 18:18

  2. #2
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    W końcu nie wiedziałem czy to mnie Kris zbeształ teraz czy co ... aż bałem się napisać coś, jeszcze mnie wywalą albo coś...
    A tam od razu zbeształ. Bardziej podziwiał, bo oficjalnie napisałeś, że auto zostało. Pamiętam jak przez myśl przeszła Ci sprzedaż TT.
    Miło poczytać jak przywracasz do stanu ori swój wyjątkowy egzemplarz TT, mało takich na rynku.
    __________________________
    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Audi TTS 2014 Limited Competition Edition
    Przez jean w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 11:22
  2. MK1 [8N] Tt 180km vs vw golf mk2 limited 210km
    Przez djksyy w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-03-2012, 10:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •