Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
Chcesz to zrobić raz a dobrze to zainteresuj się hydrografiką. Może nie najtańsze rozwiązanie ale na pewno skuteczne.
a wiem, mam tą metodą zrobione lusterka w tej wersji właśnie, wygląda bardzo dobrze.
Ogólnie to właśnie chciałem spróbować pooklejać i się pouczyć na czymś więc padło akurat na te osłony.
Nie chciał bym wychodzić poza wersje Ori i dodawać tam innych dodatków ale nie ukrywam że zastanawiam się nad małą modyfikacją, czekam też jak tam pójdzie z dokładką spojlera od Młody_mk2 z zrobieniem jej z włókna i może nawet też sam spróbuje się zająć zrobieniem czegoś z włókna myśle że nie jeden z nas chętnie by przygarnął takie osłony zrobione z karbonu a jak już by mi to wyszło to formy bedę mieć gotowe tak więc nic nie stało by na przeszkodzie aby zrobić jakieś dodatkowe pare sztuk

Co do tej "małej modyfikacji" to chciałbym zabrać się za odświeżenie tunelu środkowego bo mam go trochę już "zdezelowanego" (coś sie kiedyś temu sąsiadowi wylało paskudnego w miejscu za hamulcem ręcznym i się kleji strasznie, nie da się tego doczyścic niczym i jak nawet szczotką chciałem to poczyścić to schodzi ta czarna farba którą jest pokryty ten tunel) i myślałem czy nie dać tunelu i odrazu panelu (tego plastiku całego) z radia i klimy do flokowania.