Pokaż wyniki od 1 do 15 z 292

Wątek: ABT TT-Limited II

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar 4mario
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    264
    Fajnie wygląda twój wątek.
    Trochę opacznie zrozumiałem Twoje uwagi w temacie Pawła2005. Sorki, a po naszemu przepraszam.
    Wytrwałości, bo koniec już widać!

  2. #2
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez persQn Zobacz posta
    Co do prac wykonanych przy samochodzie to moglbys napisac tutorial jak dbac o TTke Wielkie propsy za podejscie i wiem ze posiadanie takiej perelki tez laczy sie z dodatkowymi kosztami bo wiekszosc czesci do wersji specjalnych to albo nie idzie nigdzie dostac albo licza jak za zboze . A ze Ty zauwazylem polsrodkow nie uznajesz, zreszta jak i ja albo robic pozadnie albo wcale to tez nie jest tania zabawa. Co do filtra nie wiedzialem ze byl oem montowany w tej wersji wiec zapomnij ze cos pisalem w tym temacie haha. Z przyjemnoscia bede sledzil dalsze postepy bo wersja to bialy kruk jesli chodzi o 8n i nie jeden oddalby za nia nerke a ja nawet pluco dorzuce jak cos . Tak trzymaj i oby Ci sluzyla dluugie lata

    Sent from my BLA-L09 using Tapatalk
    Coś Ty bez przesady tutaj jest cała masa ludzi którzy mają taką wiedzę o TT że ja to co najwyżej mógłbym być jako osoba od podawania kluczy.

    Cytat Zamieszczone przez 4mario Zobacz posta
    Fajnie wygląda twój wątek.
    Trochę opacznie zrozumiałem Twoje uwagi w temacie Pawła2005. Sorki, a po naszemu przepraszam.
    Wytrwałości, bo koniec już widać!
    Dziękuje, nie masz za co przepraszać bo ja często akurat coś napiszę co nie do końca posiada "dobrą składnię" lub po prostu jest nie do końca zrozumiałe. Inaczej to wygląda podczas rozmowy na żywo, po prostu wiem o tym że czasami mam problem z przełożeniem tego co myślę na tekst

Podobne wątki

  1. Audi TTS 2014 Limited Competition Edition
    Przez jean w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 11:22
  2. MK1 [8N] Tt 180km vs vw golf mk2 limited 210km
    Przez djksyy w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-03-2012, 10:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •