Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
W ogłoszeniu piszesz że możliwa zamiana na S4, S6 itp. to po co piszesz o jakiejś sytuacji życiowej? Chcesz sprzedać- sprzedawaj, tutaj nikomu nie musisz się usprawiedliwiać sytuacją życiową
Dobra głupie pomysły przeszły mi już i zostawiam autko, tak szczerze mówiąc to pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy Jasiel ale przyczyniłeś się swoim postem do tej decyzji że zostawiam te auto także Dziękuję

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Zderzak dotarł tak więc już nie długo zmiana na Ori a do tego bonus dla użytkownika Buba (tak to ten grill) teraz czekam aż ściągniesz swój grill ... i przy okazji jako że farba już płatami odchodziła z tylnych zacisków to je musiałem zabezpieczyć na zime. Stary zderzak z dużym grilem z audi A8 jest na sprzedaż.


- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

spotkała mnie nie ciekawa przygoda w ostatnim czasie, może ktoś ma pomysł co to może być...

Jakiś miesiac temu wystąpił problem z alternatorem (przestał ładować), dałem go do regeneracji i zauważyłem że jak odpale auto i zostawie żeby się nagrzało (włączam ogrzewanie tylnej szyby) to wszystko jest ok ale jak tylko włącze światła to zapala się znaczek akumulatora (ksenony sa nowe ale po właczeniu prawy przerywa i miga przez chwile, po 3 sekundach normalnie swieci) po ruszeniu i chwilowej jeździe znaczek gaśnie i wszystko było ok.
Podczas jazdy gdy włącze ogrzewanie szyby tył też potrafił się zapalić znaczek aku... pisze w czasie przeszłym bo wczoraj niestety żona stała w korku i zapalił się jej znaczek aku po chwili wszystko inne się zaświeciło i auto zgasło i już nie odpaliło... Laweta i do warsztatu.

Alternator na szczęscie jest na gwarancji (jesli chodzi o regeneracje) sam akumulator jest nowy. Może ktos miał podobną sytuacje kiedyś?