Cytat Zamieszczone przez KKrzysztof Zobacz posta
Kanapa to faktycznie nick wskazujący na kryzys wieku bo ja na kanapie lubię TV oglądać jak patrzę na zakres prac i wydanych monet to coś czuję, że nie uzyskasz odpowiedniej ceny aż szkoda. Znam niestety wiele fajnych projektów gdzie coś poszło nie tak i mimo wpakowanych jak u Ciebie miliona złotych ludzie auta sprzedają. Zakładam jednak, że auto zostało. Ja moje auta często kupuję na zimę potem muszę oglądać te fotki z lata jak inni mają i mogli już pojeździć a ja muszę czekać co zrobić.

Fajny projekt dużo kasy widzę poszło. Gratuluję zapału i wytrwałości w budowie.
Zostało, tak czasami mnie dopada ten kryzys i nie da się ukryć o cenę to się w sumie nie martwię ponieważ auto jak dobrze pójdzie to w tym, bądź w przyszłym roku będzie z żółtymi blachami (bo ten egzemplarz może już je mieć), do tego wycena z roku 2019 przez rzeczoznawcę wynosi 49.500 zł i liczę się z tym że jeśli nawet kiedyś stwierdzę że go sprzedaje to pewnie nowy właściciel nie będzie z Polski. Liczę jednak że te auto zostanie ze mną aż do kresu mych dni... A w tym roku może w końcu zrobię ostatnią rzecz która mnie męczy, czyli demontaż wszystkiego od dołu i całkowite odnowienie plus kupienie tego co trzeba nowego Ori, teraz tylko trzeba nazbierać $ bo wstępna wycena to około 9-10.000 zł. ... Tak więc nic tylko trzymać kciuki. Oczywiście klasycznie dodam zdjęcie FV oraz wykonanych usług.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka