Powstał mały problem w moim autku wczoraj wieczorem
Kiedyś przed kupnem już brakowało górnej części anteny od gps-a (samej gumy) ponieważ urwali ją na myjni, problem się pogłębił niestety wczoraj wieczorem a konkretnie to guma co trzymała końcówkę wystającą z dachu sparciała i się rozsypała wczoraj podczas jazdy i teraz mam dziurę w dachu bo antenka wpadła do środka... czy ktoś wie jak rozebrać podsufitkę całą może? bo inaczej to się tam chyba nie dostanę ...

no i problem nr.2 to co tu teraz zrobić bo jak już uda mi się dojść do tej anteny to co zamontować zamiast ori końcówki anteny? (płetwa odpada bo po 1 nie podoba mi się do tego auta a 2 dach nie jest płaski więc byłaby rzeźba, ewentualnie kupić bacik podobny do ori i go przerobić)

Zależy mi czy ktoś może wie jak podsufitkę zdemontować żeby się do tej anteny dostać :/

ps. w aso jak dzwoniłem to nie ma opcji samej końcówki tylko cała antena gps za jedyne 980zł.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

AcidTT wielkie dzięki za podesłanie linka do tego sklepu w USA

W ten piękny sposób Audi ABT TT limited II byłaby gotowa bo tylko tej choler... dokładki brakuje właśnie.

Już wprowadziłem wszystko i właśnie chciałem pełny szczęścia dokonać zakupu a tutaj taki oto "zonk" ... cena przesyłki



no i tymczasowo wracam dalej do poszukiwań