Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
Tak patrzę na ta dokładkę, to bym wyciął odstające elementy po bokach.
Skoro cały środek pasuje i część boków to problem tylko na końcach. Ucięcie tak jak idzie załamanie elementu, spasowanie na plastry z włókna i następnie zieloną szpachlą wyrównać do zderzaka.
To co napisałeś to właśnie wygląda najbardziej logicznie, właśnie te boczki będę musiał ciachnąć i je spasować potem więc tutaj będzie trzeba będzie już na ściągniętym zderzaku to mierzyć i przerabiać.

Cytat Zamieszczone przez miki77 Zobacz posta
Ja bym to ciał środkiem powinno zagrać.
A stary dół odciął całkiem


Pozdrawiam
Miki
Tutaj byłby problem bo wszystko by się przesunęło do środka, wycięcie całego dołu z ori zderzaka to też opcja ale byłoby to konstrukcyjnie dosyć słabe i kontakt z czymkolwiek mógłby się skończyć urwaniem całego dołu, pozostawienie tego dołu i wklejenie nakładki na niego to jednak dosyć spore wzmocnienie.

Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
Wytniesz środek i będzie tragiczne to wyglądać.
Dokładnie Elmacho, masz racje, wycięcie środka zmieni wszystkie wymiary i wtedy na 100% będzie trzeba odciąć dół zderzaka.
Bedzie kombinowanie, już powoli będę się zaopatrywał w Dremel marki "Dremel" bo na pewno się przyda a potem zestaw naprawczy z "APP" .

Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
Jak na to patrze teraz to naprawde ciezko cos bedzie logicznego wykombinowac z tym... hmm..
Wiesz jak Acid na pewno się coś uda wymyślić, po za tym wiesz ...


tak więc musi się udać, nie ma że nie...

Przyszło mi też do głowy aby między czasie rozeznać się czy w okolicach jest ktoś kto zajmuję się takimi rzeczami i jak na razie jeden gość z Piekar Śląskich powiedział że musiałby to zobaczyć na żywo i wtedy by powiedział czy da radę to ogarnąć...ale troszkę myślę aby samemu spróbować.