Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: 2.0T FSI TTed

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #9

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Pomorskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    black
    Posty
    5
    w pierwszej kolejności chcę zrobić drobiazgi, i dokończyć sprawę wydechu (DP/kat) oraz mapy do tego. Na koniec (moze nie długo :P) własnie przód bo waham sie co do oklejenia ewentualnego to chciałbym jak juz to za jednym razem to zrobić, bo i tak muszę zderzak zwalić i trochę chyba spasować lepiej bo mam wrażenie ze jest trochę nierówno, strasznie drażni mnie każdy drobiazg a zwłaszcza jak coś nie pasi na 1000% tak jak powinno. - . (jeżdze trochę polnymi drogami i w dużej mierze dlatego tez tak sie zastanawaim nad folią, drogi niby ładne ale jednka cos tam zawsze pryska :/ W każym razie widziałem tez sam grill własnie w czarnej TT i w najgorszym wypadku jak sie nie wyrobie ze zderzakiem to zrobie chociaz tyle w czerwcu. Co do progów to nawet o tym nie myślałem tak szczerze.

    Jednak masz i tak rację że wygląda to słabo, bo tył robi wrażenie i coś trzeba myśleć dalej. Lece po kolei, i co do tlu to juz emblematu tylko brakuje i bedzie etap zamknięty (caly czas mysle nad tymi lampami + szyba jeszcze)
    Ostatnio edytowane przez TTed ; 09-06-2016 o 21:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •