Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: 2.0T FSI TTed

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Pomorskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    black
    Posty
    5

    2.0T FSI TTed

    Cześć wszystkim,

    W końcu znalazłem trochę czasu aby przedstawić moją TT Auto z rocznika 2007 z silnikiem 2.0T FSI 200KM z manualną skrzynią biegów i pięknym jasnym wnętrzem skora+alcantara. Sprowadzone z zachodu w 2010 roku osobiście przez poprzedniego właściciela z pomocą serwisu Audi gdzie auto zostało szczegółowo sprawdzone przed przyjazdem do PL. Ostatnie 6 lat w jednych rękach (osobiście znam poprzednich właścicieli wiec wiedziałem co kupuję cały ten czas użytkowała go jedna kobieta.
    W chwili obecnej przebieg auta to niecałe 112tys.

    Może przejdę do rzeczy... Co się zmieniło
    - zmieniony tylny zderzak wraz z dyfuzorem - oryginalny TTS
    - wydech 3,5 cala od DP do końca Milltek 2x2 - pomrukuje na wolnych i przyjemnie warczy przy przyspieszaniu
    - w planach zwiększanie mocy to i opony muszą być, padło na Pirelli P ZERO , ośka
    - z płaszczona kierownica z sterowaniem radiem - Nowa
    - z drobiazgów to dystanse kół, led pod tablice, orygialne dywany (w drodze)

    Plany na najbliższy czas tj. na dniach
    - grill od TTS przed lift + emblemat TTS na tył - juz upatrzone tylko jechać nie ma komu
    - zastanawiam się nad szybami + lampy tył (delikatnie przyciemnić - 30/40%) ale się waham żeby nie zepsuć... - ma ktoś może czarną i podeśle jakies foto ?
    - nakładki na pedały
    - podłokietnik ?? przerabiał ktoś temat ?
    - pozycje LED
    - pozbyć się kata i pobawić z DP żeby jednak wydobyć trochę więcej dźwięku
    - remap - może ktoś polecić kogos z Pomorskiego ??? Trójmiasto/Kościerzyna - Słychac dobre opinie ale moze ktos sam modził?

    Plany na później (w sumie to zależy jak mnie tknie)
    - folia na całość (może szary mat?? albo coś szalonego typu zielony RS (przykład), )
    - grubsze modyfikacje ok. 340KM - jak zacznie brakować mocy a nie bedzie niczego innego na oku

    Co do samej mocy... w planach było/jest 270-280KM i jakies 370NM, generalnie chodzi po głowie 300+ i może wizyta w Compsporcie ale powoli...
    odwiedziłem dziś hamownię i auto wypluło 239KM i 320NM, albo jest kozacka seria w połączeniu z wydechem, albo jeszcze przed przyjazdem do PL ktoś delikatnie go pokręcił, bo wydech doszedł już za naszego panowania w PL, troche mnie to zakeciło, bo skor to tak jechało przy 200km to co dopiero 270, a tu wychodzi juz 240 heh

    Zastanawiam się teraz, bo zakładałem wynik ok. 210 i wtedy od razu miała pójść mapa i cała reszta na 270, ale sie troche zastanawiam czy jest sens i czy będzie to az tak odczuwalne pomiędzy 240 a 270KM ?? i 320 a 370NM ?? Jeżeli chodzi o trakcje to jak na 200km wydawało sie średnio bo 1-2 bieg to ESP mruga ale jak na 240km to jest naprawdę dobrze i myśle ze z 270 tez by jakoś to było, z resztą tu i tak liczy się 3/4 bieg

    Pisze tu tak na szybko, i pewnie jeszcze chcialem coś napisać, ale to juz może jutro

    Poniżej łapcie kilka zdjęć mojej małej
    Ostatnio edytowane przez TTed ; 08-06-2016 o 23:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •