Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: 2.0T FSI TTed

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Pomorskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    black
    Posty
    5

    2.0T FSI TTed

    Cześć wszystkim,

    W końcu znalazłem trochę czasu aby przedstawić moją TT Auto z rocznika 2007 z silnikiem 2.0T FSI 200KM z manualną skrzynią biegów i pięknym jasnym wnętrzem skora+alcantara. Sprowadzone z zachodu w 2010 roku osobiście przez poprzedniego właściciela z pomocą serwisu Audi gdzie auto zostało szczegółowo sprawdzone przed przyjazdem do PL. Ostatnie 6 lat w jednych rękach (osobiście znam poprzednich właścicieli wiec wiedziałem co kupuję cały ten czas użytkowała go jedna kobieta.
    W chwili obecnej przebieg auta to niecałe 112tys.

    Może przejdę do rzeczy... Co się zmieniło
    - zmieniony tylny zderzak wraz z dyfuzorem - oryginalny TTS
    - wydech 3,5 cala od DP do końca Milltek 2x2 - pomrukuje na wolnych i przyjemnie warczy przy przyspieszaniu
    - w planach zwiększanie mocy to i opony muszą być, padło na Pirelli P ZERO , ośka
    - z płaszczona kierownica z sterowaniem radiem - Nowa
    - z drobiazgów to dystanse kół, led pod tablice, orygialne dywany (w drodze)

    Plany na najbliższy czas tj. na dniach
    - grill od TTS przed lift + emblemat TTS na tył - juz upatrzone tylko jechać nie ma komu
    - zastanawiam się nad szybami + lampy tył (delikatnie przyciemnić - 30/40%) ale się waham żeby nie zepsuć... - ma ktoś może czarną i podeśle jakies foto ?
    - nakładki na pedały
    - podłokietnik ?? przerabiał ktoś temat ?
    - pozycje LED
    - pozbyć się kata i pobawić z DP żeby jednak wydobyć trochę więcej dźwięku
    - remap - może ktoś polecić kogos z Pomorskiego ??? Trójmiasto/Kościerzyna - Słychac dobre opinie ale moze ktos sam modził?

    Plany na później (w sumie to zależy jak mnie tknie)
    - folia na całość (może szary mat?? albo coś szalonego typu zielony RS (przykład), )
    - grubsze modyfikacje ok. 340KM - jak zacznie brakować mocy a nie bedzie niczego innego na oku

    Co do samej mocy... w planach było/jest 270-280KM i jakies 370NM, generalnie chodzi po głowie 300+ i może wizyta w Compsporcie ale powoli...
    odwiedziłem dziś hamownię i auto wypluło 239KM i 320NM, albo jest kozacka seria w połączeniu z wydechem, albo jeszcze przed przyjazdem do PL ktoś delikatnie go pokręcił, bo wydech doszedł już za naszego panowania w PL, troche mnie to zakeciło, bo skor to tak jechało przy 200km to co dopiero 270, a tu wychodzi juz 240 heh

    Zastanawiam się teraz, bo zakładałem wynik ok. 210 i wtedy od razu miała pójść mapa i cała reszta na 270, ale sie troche zastanawiam czy jest sens i czy będzie to az tak odczuwalne pomiędzy 240 a 270KM ?? i 320 a 370NM ?? Jeżeli chodzi o trakcje to jak na 200km wydawało sie średnio bo 1-2 bieg to ESP mruga ale jak na 240km to jest naprawdę dobrze i myśle ze z 270 tez by jakoś to było, z resztą tu i tak liczy się 3/4 bieg

    Pisze tu tak na szybko, i pewnie jeszcze chcialem coś napisać, ale to juz może jutro

    Poniżej łapcie kilka zdjęć mojej małej
    Ostatnio edytowane przez TTed ; 08-06-2016 o 23:06

  2. #2
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    I zdjęcia nie działają.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #3
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Jak nie zapomnę to prześle ci zdjęcie moich lekko przyciemnionych lamp i szyb.

    Podłokietnik to temat przerabiany. Jest chyba osobny wątek a jak nie to w wątku humidorka powinno być.

    Pozycje ledowe -uważaj bo wywala błędy spalonej żarówki. Trzeba przekodowac lampy na led (nie w każdym aucie to wychodzi). Wątek na ten temat też gdzieś jest.

    U mnie wycięcie kata nie zmieniło dźwięku tylko go podglosnilo.

    Grill od tts- mam nadzieję że zderzak też zmienisz bo sam grill w zwykłym zderzaku wygląda słabo

    Tematy folii też poruszane także jak coś to pytaj.

    Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

  4. #4

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Pomorskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    black
    Posty
    5
    zdjęcia powinny być ok, cos mi nie trybi funkcja na forum to zapodałem linki.

  5. #5
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Zdjęć nie ma.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  6. #6
    Awatar mlody_mk2
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    487
    Remap polecam Turboelitę, zadzwoń do Roberta, napewno dobrze ogarnie https://www.facebook.com/Turboelitapl

  7. #7

  8. #8
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Teraz widać.
    Przedni zderzak i progi zostają, czy będziesz je zmieniał? Bo w połączeniu z tylnym zderzakiem wygląda to teraz słabo.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  9. #9

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Pomorskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    black
    Posty
    5
    w pierwszej kolejności chcę zrobić drobiazgi, i dokończyć sprawę wydechu (DP/kat) oraz mapy do tego. Na koniec (moze nie długo :P) własnie przód bo waham sie co do oklejenia ewentualnego to chciałbym jak juz to za jednym razem to zrobić, bo i tak muszę zderzak zwalić i trochę chyba spasować lepiej bo mam wrażenie ze jest trochę nierówno, strasznie drażni mnie każdy drobiazg a zwłaszcza jak coś nie pasi na 1000% tak jak powinno. - . (jeżdze trochę polnymi drogami i w dużej mierze dlatego tez tak sie zastanawaim nad folią, drogi niby ładne ale jednka cos tam zawsze pryska :/ W każym razie widziałem tez sam grill własnie w czarnej TT i w najgorszym wypadku jak sie nie wyrobie ze zderzakiem to zrobie chociaz tyle w czerwcu. Co do progów to nawet o tym nie myślałem tak szczerze.

    Jednak masz i tak rację że wygląda to słabo, bo tył robi wrażenie i coś trzeba myśleć dalej. Lece po kolei, i co do tlu to juz emblematu tylko brakuje i bedzie etap zamknięty (caly czas mysle nad tymi lampami + szyba jeszcze)
    Ostatnio edytowane przez TTed ; 09-06-2016 o 21:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •