Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 29

Wątek: S0 HOTT by Patiti

  1. #1

    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    Ruda Śląska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    30

    S0 HOTT by Patiti

    Czołem!

    W końcu mam jakieś fotki lepsze niż robione moim telefonem dzięki uprzejmości moich kolegów, więc wreszcie mogę oficjalnie Wam przedstawić mojego czarnego czarnucha

    Rocznik 2007, silnik 2.0, a cały czas w planach było tylko 1.8T 225 KM. Jednak po kilku doświadczonych zawodach przy oglądaniu 8N zaczęłam myśleć o 8J. Oglądałam tylko jednego białego S-line mk2 w niezbyt ciekawym stanie jak na swoją cenę, a parę dni później znalazłam ogłoszenie z moim obecnym czarnuchem. Średnio wyglądał na zdjęciach w ogłoszeniu, ale wierzyłam, że to tylko przez nieumiejętności fotografa i zdjęcia robione telefonem
    Pojechałam go zobaczyć i okazało się, że rzeczywiście fotograf nie miał talentu bo na żywo robił dużo lepsze wrażenie. Miernik lakieru żadnych rewelacji nie pokazał, takie ogólne oględziny również niczego złego nie zdradzały. Wszystko wydawało się być OK i fajnie. Wróciłam do domu i było mi tak przykro, bo z jednej strony mi się tak bardzo podobał (przecież Audi to moje marzenie od zawsze ), a z drugiej... no nie wiem, jakieś wątpliwości miałam. Takie wiecie w stylu "aaa bo on za fajny dla mnie jest" i "za wysokie progi dla mnie"
    Tego samego dnia popołudniem jechałam sobie ulicą koło Parku Śląskiego i zauważyłam w bocznym lusterku czarne 8J. Zwolniłam, żeby wyprzedził mnie pasem obok. Patrzałam na bok TT, a później na jej pupcię i stwierdziłam, że jak wrócę do domu, to dzwonię do faceta, że pojutrze przyjeżdżam jednak kupować od niego auto o ile sprzeda mi go za 40 tys.

    Noc przed zakupem nie umiałam spać. Bałam się po prostu jechać TT do domu, chociaż nie miałam daleko, bo tylko ok. 60 km Jak się później okazało zupełnie niepotrzebnie się stresowałam, bo to było najlepsze 60 kilometrów przeze mnie przejechanych jak do tamtej pory










    Jeszcze przed formalnym zakupem pierwsza myśl jaka przychodziła mi na myśl była taka, że przede wszystkim muszę TT okleić na jakiś inny kolor. Od 7 lat miałam czarny samochód i zarzekałam się, że kupię byle jaki inny kolor byle nie czarny Ale wiecie jak to jest, czasem nie rozum decyduje lecz serce i mimo wszystko się zakochałam

    Co do zmiany koloru, to dostałam rady od trzech kolegów:
    Pierwszy mówi, że mam okleić na czerwono lub fioletowo, znalazł mi nawet fajne odcienie folii.
    Drugi mówi, że nie mam oklejać całego, tylko dodać czerwone elementy.
    Trzeci mówi, że nic nie mam oklejać lecz zostawić go tak jak jest.

    I bądź tu teraz mądra i wiedz co robić...


    Co do felg to chciałam sobie kupić jakieś 17'' na zimę, ale po dłuższym namyśle uznałam, że te 18'' które teraz mam będą robić za zimówki, a na lato kupię drugi komplet 18'', ale jednak w klasycznym srebrnym kolorze Albo może 19''?
    Ostatnio edytowane przez Patiti ; 03-06-2016 o 23:09

  2. #2

    Dołączył
    Sep 2013
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Czarny
    Posty
    75
    Pięknie

    co do czarnego koloru

    pamiętaj, że Czarne TeTetki mają o 100 koni więcej od serii

    a tak na serio:

    zrób pełną polerkę (detaling) i połóż jakieś szkło (powłoka kwarcowa np.) i ciesz się furką

  3. #3
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Bardzo ladne auto i super blachy! SO HOTT!

  4. #4
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Mnie się auto podoba.
    Skoro 18" zostają na zimówki, to na lato pasować będą 19".
    AUDI nie przestaje się kochać.

  5. #5
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    GraTTulacje!!! Rejestracja rewelacyjna
    Te Terrere Terrere terererererere …

  6. #6

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    brak
    Posty
    263
    Świetne blachy! Co do oklejania to na Twoim miejscu tylko niektórym elementom dodałbym czerwieni (można by nawet czerwoną folią carbonową).

  7. #7
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    O folię trzeba dbać, myć tylko odpowiednia chemia i przede wszystkim garażowac auto.

    Auto w takim zestawieniu jak u ciebie ze wszystkimi przyciemnionymi szybami i czarnymi felgami wygląda mega dobrze!
    Posłuchalbym rad i zrobiłbym lustro z lakieru ale decyzja należy do ciebie

    Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

  8. #8
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Nie no, kupiłaś mnie tą rejestracją

    A co do zmiany koloru, to musisz sobie odpowiedzieć ma pytanie, czy masz wystarczajaco dużo czasu na troszczenie się o folię


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #9

    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    Ruda Śląska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    30
    Dziękuję Panowie za komplementy dla mojej TT i blaszek


    Cytat Zamieszczone przez herr_flik Zobacz posta
    co do czarnego koloru

    pamiętaj, że Czarne TeTetki mają o 100 koni więcej od serii
    A czarne szyby też dodają koni? Bo jak tak to u mnie z +150KM może by wyszło


    Cytat Zamieszczone przez herr_flik Zobacz posta
    a tak na serio:

    zrób pełną polerkę (detaling) i połóż jakieś szkło (powłoka kwarcowa np.) i ciesz się furką
    Muszę się nad tym zastanowić i poszukać czegoś godnego zaufania, bo rozpiętość cen różna, a nie chciałabym u kogoś przepłacić, ale też nie chcę, żeby ktoś mi fuszerkę odwalił


    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Skoro 18" zostają na zimówki, to na lato pasować będą 19".
    A do tego gleba z air ride to tak przy okazji bujania w obłokach


    Cytat Zamieszczone przez Nielogiczny Zobacz posta
    Co do oklejania to na Twoim miejscu tylko niektórym elementom dodałbym czerwieni (można by nawet czerwoną folią carbonową).
    Właśnie tu problem, bo nawet nie wiem jak dodać jakiś kolor, żeby to wyglądało OK. Gdybym miała zderzaki z RS'a, to dałoby się zgapić coś na styl z tego mk3 poniżej, a tak z moimi zwykłymi zderzakami ciężko mi coś sensownego wymyślić




    Cytat Zamieszczone przez squirrelkuss Zobacz posta
    O folię trzeba dbać, myć tylko odpowiednia chemia i przede wszystkim garażowac auto.
    Garaż jest od pierwszego dnia Póki co TT nie jest moim samochodem na co dzień, w deszczowe dni nim nie jeżdżę, bo po prostu nie chce mi się wtedy do garażu iść jedynie jak deszcz mnie złapie już w trasie. Jeżeli do mycia folii jest coś w butelce do spryskiwania jak np. quick detailer to OK, żadnej różnicy nie zrobiłoby mi to, bo teraz też QD myję TT.
    Natomiast problem byłby gdybym miała myć auto specjalnym szamponem, bo nie mam gdzie tego robić.


    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
    A co do zmiany koloru, to musisz sobie odpowiedzieć ma pytanie, czy masz wystarczajaco dużo czasu na troszczenie się o folię
    Kolega mi mówił, że brud się mocno łapie folii, no wiem Ewentualnie rozwiązaniem jest gruby portfel i fundowanie często TeTetce wypadów do car spa

  10. #10
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Co to za gorąca Patiti dołączyła do Nas z równie gorącą Czarnulą

    Jak tak czytałem opis myślałem, że czytam swój, ponieważ podobnie jak Ty wpierw myślałem o MK1, ale zaczekałem, odłożyłem sobie i kupiłem MK2 Szkoda, że to nie 3.2 V6, ale 2.0 będzie również cieszyć i niech cieszy jak najdłużej!

    Co do wyglądu NIC a NIC nie robiłbym, ponieważ w takim zestawieniu kolorystycznym prezentuje się przepięknie, także nie psuj tego

    Gratki AuTTa!

  11. #11
    Awatar Łukasz_TT
    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa/Częstochowa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Kolor
    Black
    Posty
    128
    Hej,

    Gratuluję pięknego auTTka!

    Czy zdjęcia nie były robione na torze pod Częstochową?
    Tak mi się coś okolice z 2 planu zdjęć kojarzą

  12. #12

    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    Ruda Śląska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    30
    Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
    Co to za gorąca Patiti
    Gorąca jak lodowce na Grenlandii


    Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
    Szkoda, że to nie 3.2 V6, ale 2.0 będzie również cieszyć i niech cieszy jak najdłużej!
    To był dylemat czy bardziej chcę dźwięku fałki czy bardziej kusi mnie spróbować co to silnik z turbiną. Z 3.2 jest ten plus, że turbo można dołożyć i mieć 2w1


    Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
    Co do wyglądu NIC a NIC nie robiłbym, ponieważ w takim zestawieniu kolorystycznym prezentuje się przepięknie, także nie psuj tego




    Cytat Zamieszczone przez Łukasz_TT Zobacz posta
    Hej,

    Gratuluję pięknego auTTka!

    Czy zdjęcia nie były robione na torze pod Częstochową?
    Tak mi się coś okolice z 2 planu zdjęć kojarzą
    Dziękuję A zdjęcia były robione na torze w Wyrazowie, masz rację

  13. #13

    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    Ruda Śląska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    30
    Lato minęło, a ja zrobiłam grube modyfikacje w mojej TT Pomalowałam zaciski na turkusowo i zrobiłam białe napisy na oponach. Dobrze, że sezon się kończy, bo ileż to tych szalonych modyfikacji można w aucie robić?!
    Efekt:
    DSC_0569-15_małe.jpg

    DSC_0536-4_małe.jpg

    Niestety po pierwszym wyjechaniu w deszcz biała farba mi popękała. Tragedia, a 2 godziny się z tym bawiłam Ktoś ma jakiś sprawdzony marker do opon/farbę, która jest bardziej trwała?


    A tu inne fotki z tej sesji, które zrobił mój kolega MWP





    Normalnie patrząc na te zdjęcia mojego auta czuję się jak blachara bo aż mam chęć umówić się sama ze sobą z powodu tak fajnej Audicy


    Dla zainteresowanych cała sesja dostępna pod tym linkiem -> KLIK

  14. #14
    Awatar TTomiA3
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jugów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    150
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Granat
    Posty
    56
    Kurcze... już pomijając aspekt, że zaaajeee****ta MK2 !!!! To podoba mi się ten turkus na zaciskach ! Świetny pomysł!
    Genialne auto!!!

  15. #15
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Ciekawe zestawienie kolorystyczne, kolejne elementy też takie będą?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •