Pokaż wyniki od 1 do 15 z 29

Wątek: S0 HOTT by Patiti

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    Ruda Śląska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    30
    TTomiA3 i molendez, dziękuję za miłe słowa


    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Ciekawe zestawienie kolorystyczne, kolejne elementy też takie będą?
    Przeszła mi chęć (póki co), żeby wstawiać jakieś kontrasty. Niech na kolorze zacisków się skończy

    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Jeśli mogę napisać swoje zdanie.... (...)

    Kolor zacisków - bajka! Żonie się podoba.
    Napisać sobie możesz co chcesz A żona wie co dobre


    Cytat Zamieszczone przez FockeWulf Zobacz posta
    Kolor zacisków nieziemski. Co do napisów, to pasuje mi chyba w autach Nascar oraz Porsche. Jeśli chcesz jednak to w USA można kupić litery do naklejania na koła. Oponę się gruntuje i potem docisku. Ponoć trzyma.
    Widziałam je kiedyś chyba na odjazdowenaklejki.pl i pomijając już ich kosmiczną cenę, to nie bardzo ogarniam jak je przytwierdzić. W sensie, że trzeba rozmiarem literek trafić na rozmiar tych wytłoczonych na oponie, bo przyklejać obok jakoś dziwnie wg mnie


    Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
    AuTTo robi wrażenie..Że ja jej -- Was dziewczyny -- jeszcze nie widziałem na śląsku :P muszę szeroko oczy otworzyć. Pięknie się prezentuję!
    Dziękuję A nie widziałeś jeszcze nas, bo rzadko kiedy wyciągam TT z garażu. W pół roku przejechałam ok. 3 000 km, ale i tak się dziwię, że tak dużo



    A tak w ogóle kolega pobawił się jeszcze wczoraj w Photoshopie i taki mi tuning zrobił i teraz mam nad czym rozkminiać

  2. #2
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez Patiti Zobacz posta
    3×Tak! Obniżyć i Vosseny dać min. 19" a najlepiej 20" i możesz wtedy nawet malować po oponach
    Te Terrere Terrere terererererere …

  3. #3

    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    Ruda Śląska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    30
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    3×Tak! Obniżyć i Vosseny dać min. 19" a najlepiej 20" i możesz wtedy nawet malować po oponach
    Nie obniżę bo z air ridem nie pojeżdżę po torze, a gwint nie jest dla mnie do jeżdżenia po mieście. Na Vosseny natomiast jeszcze nie osiągnęłam odpowiedniego statusu majątkowego więc nie pozwolisz mi pomalować nowych opon... Czekaj, zapytam czy mogę osobę, która jest wpisana w dowodzie rejestracyjnym... chwilka... O kurczę, to ja!

  4. #4
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez Patiti Zobacz posta
    Nie obniżę bo z air ridem nie pojeżdżę po torze, a gwint nie jest dla mnie do jeżdżenia po mieście. Na Vosseny natomiast jeszcze nie osiągnęłam odpowiedniego statusu majątkowego więc nie pozwolisz mi pomalować nowych opon... Czekaj, zapytam czy mogę osobę, która jest wpisana w dowodzie rejestracyjnym... chwilka... O kurczę, to ja!
    Heheheh....żartuję, Twoje TT - rób je tak jak się Tobie podoba bo to jest najważniejsze
    Te Terrere Terrere terererererere …

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •