Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: wielgi BAM '03 Q

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar wielgi
    Dołączył
    Sep 2015
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    40

    wielgi BAM '03 Q

    Początkiem marca kupiłem swoje teti ale dopiero teraz mnie naszło, żeby coś napisać.
    Więc:

    Rocznik 2003
    8 lat jeden właściciel w kraju (ja jestem drugim)
    BAM 224km
    160k km przebiegu
    Szara skóra

    Kupiłem z niewielkimi problemami, np. źle działające wskaźniki temperatury i paliwa, nieustawiona zbieżność.

    Po zakupie naprawione wskaźniki, wymieniony sworzeń wahacza i ustawiona zbieżność, olej silnikowy, olej w haldexie + filtr, filtr powietrza, kabinowy i paliwa. Jerry ogarnął licznik (wskazówki i przy okazji FIS). Wymieniłem też czujnik temperatury i termostat.

    Później wyszedł problem z lewym ksenonem (nie chciał startować) - po niezłych przeprawach padło na starter. Po starterze ten lewy ksenon owszem zapalał ale po jakimś czasie gasła żarówka. Zapodałem nowe philipsy i ufff działa

    Ostatnio wymieniony kompletny rozrząd i wrzucone nowe Vredestein Ultrac Vorti na lato.

    Jeszcze do zrobienia:
    - płyn hamulcowy
    - parę elementów jest do lakierowania (obita od parkingów i np. bramy garażowej zamkniętej na tylnym zderzaku)
    - wygłuszenie drzwi + jakieś głośniki odseparowane i może wymiana radia bo nie jest podświetlane na czerwono i klapka się nie zamyka bo gałka jest za duża
    - dystanse przód i tył





    Lupo to moje poprzednie autko, teraz żona jeździ


    Ostatnio edytowane przez wielgi ; 31-05-2016 o 13:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •