Kusi mnie by zamontować dokładkę lotki. Rozważam 2 opcje i obie mi się podobają.

Pierwsza:



Klasyczna i najczęściej spotykana. Malowałbym ją właśnie na srebrny chrom podobnie jak na załączonym zdjęciu, ewentualnie okleiłbym folią carbonową. Wątpliwości, które mnie nachodzą to jak wygląda ona od dołu? Na www pełno zdjęć z góry, gorzej ze spodem. Zastanawia mnie czy jest ona ładnie spasowana z podstawowym spoilerem czy jednak jest to taka "buła". Druga rzecz, że nie chcę podrabiać swojego TT na R32 chociaż o ile się nie mylę to R32 miało dokładki tylko w czarnym kolorze.

Druga:

Nazwa:  dmc-concept-h2-audi-tt-rear-wing2.jpg
Wyświetleń: 438
Rozmiar:  33.2 KB

Mniej spotykana, na tyle mało że trudno znaleźć zdjęcia w godziwym rozmiarze by się jej przyjrzeć z różnych kątów. I tego się właśnie obawiam, że niewyoglądane dokładnie może okazać się wcale nie takie super. Na plus tutaj dla mnie wychodzą możliwości pomalowania na srebro i oklejenia skrzydełek carbonem albo odwrotnie.

Tak więc taki trochę temat dylemat, chętnie posłucham Waszych opinii a najbardziej to bym był wdzięczny za zdjęcia. Może akurat ktoś ma tę drugą lotkę i pstryknie kilka ujęć albo zechce dosłać fotki od spodu pierwszej lotki.