Mały update...
Auttko po wymianie oleju w silniku oraz filtrów, po przeczytaniu tematu o dynamicznej wymianie oleju w skrzyni oraz rozmową z Mądrym stwierdziłem że jeszcze w tym roku będę wymieniał olej w skrzyni, niby papiery mam że olej był wymieniany ale nie wiadomo jaką metodą było to robione (sądząc po kwocie na fakturze to grawitacyjnie).
Jeśli ktoś również wybierał by się w ciągu 2-3 miesięcy do zakładu gdzie robił Mądry to proszę o kontakt na PW - może grupowo dostaniemy jakiś upust.

W między czasie miałem też dostęp do VCDS'a, włączyłem zatem funkcję doświetlania zakrętów, wyłączyłem piszczenie niezapiętych pasów +kasowanie inspekcji. Błędów żadnych nie było
Chciałem też włączyć wyświetlanie prędkości na radiu bo wiem że taka opcja była ale nie odnalazłem na forum gdzie to sie zmienia.

Ostatnio przyjechała również przesyłka z dźwignią hamulca ręcznego w skórze oraz akcesoryjny podłokietnik, na razie niestety mało czasu więc czekają na montaż :


Klika dni temu podjechałem również na parowe czyszczenie komory silnika - rewelacji może nie ma ale efekt widoczny gołym okiem:

Przed:


Po:




Doszło jeszcze parę drobnych rzeczy o których napiszę jak znajdę wolną chwilę - dla potomnych