Odnośnie GTRa, to mogę tylko wkleić opinię właściciela firmy Kimbex w temacie o kupnie GTR...:

"Sam miałem kilka sztuk GTR ostatniego modelu i powiem ci krótko : odradź bratu zakup tego nudnego auta ... GTR o mocy np. 530 KM jeździ bardzo szybko ale nie daje tej frajdy i poczucia wolności co Porsche !
Dobra auto na 2-3 miesiące a potem się nudzi .
Mam takie auto na placu do sprzedania ale uczciwie ci powiem że nie warto się nim interesować bo na dowód tego że tak jest podam ci przykład mój i klientów którzy takie auto kupili a znajomych co takie auto posiadają , mianowicie :

Nigdy nie wyczekuję z utęsknieniem kolejnej możliwości , kolejnego dnia by móc się przejechać GTR ale np. Boxsterem , GT3 , GT2 , Turbo S czy nawet Panamerą 4S nie mogłem i nie mogę się doczekać kolejnej okazji by zasiąść za sterami i poprowadzić ukochane auto bo Porsche uzależnia po prostu i daje nieograniczoną wolność

Po drugie nie spotkałem nikogo kto posiada GTR by czekał na nowy model by na taki zmienić a znam wiele osób którzy posiadają Porsche dalej szukają następnej generacji / modelu tej marki

Po trzecie ostatnio w firmie na fejsie zaprosiłem 3 osoby których największym pragnieniem było przejechać się GTR i wiesz co ci powiem ... po ostrej jeździe GTR wysiedli uśmiechnięci ale na deser zaprosiłem ich na prawy do Porsche 991 GT3 i wszyscy trzej zgodnie stwierdzili że GT3 było o wiele lepsze i bardziej uzależniające od GTRa więc czar prysł

Miałem w swoim życiu naprawdę wiele super aut ( Ferrari, Lambo , Aston , Maserati itp. ) ale autem kompletnym jest tytko i wyłącznie garbus ze stajni Porsche i nic nie jest w stanie go pobić !"