Witajcie

Emocje opadły także przyszedł czas napisać dwa słowa .
Na wstępie chciałbym podziękować za miłe słowa , duże zainteresowanie , czas na rewanż z mojej strony czyli relację ( priv , fb oraz w temacie TT )
Wyjazd zorganizował Porsche Club Polska za co należą im się słowa uznania i podziękowanie ( impreza mega profi , klimat świetny )

Czas operacyjny


Pierwsza fotka na miejscu



Magi tego miejsca nie da się opisać słowami nie oddają tego zdjęcia tam trzeba jechać .
Ja byłem tam pierwszy raz więc poziom adrenaliny był na najwyższym poziomie od pierwszego do ostatniego dnia .

Na miejsce pojechaliśmy na kołach a TT wraz z innym średnio nadającymi się na długą podróż autami wylądowało na jednej z ciężarówek .
Niestety nie na takiej



a na takiej




Mieszkaliśmy w Hotelu Sabine Schmitz

Sabine Schmitz ( de domo Sabine Reck; ur. 14 maja 1969 roku w Adenau) – niemiecki kierowca wyścigowy znana z jazdy BMW „Ring taxi” na torze wyścigowym Nordschleife, a także jako osobowość telewizyjna.
Aktualnie będzie jedną z prowadzących TOP GEAR .





Okolice naszej bazy











TAXI RING


Na pierwszy ogień poszedł Tor GP ( mega rarytas , nie jest normalnie dostępny dla amatorów )








Auto które siało postrach na torze !!!!!!!!!!!





z toru ....










Czas na lekkie doładowanie akumulatorów


Okolice GP ( zdjęć Porsche więcej nie wrzucam bo za dużo tego....... )




Podsumowanie GP
Tor piękny szybki bezpieczny .
Jestem BARDZO zadowolony z jazdy na GP można iść ogniem a tor wiele wybacza . POLECAM

Usterka koniec dnia pierwszego .
Podczas przejazdu z GP do Hotelu zapaliła się kontrolka od płynu hamulcowego ( jak się za chwilę okazało ubywał z przewodu który zaczał się pocić )




Przygotowani do serwisowania TT byliśmy ( wóz serwisowy się spisał )


Okolice Nordschleife











Kolejne wydarzenie z cyklu WOW przynajmniej dla mnie ...

Zostaliśmy zaproszeni do Warsztatu/Garażu Sabine Schmitz a wieczorową porą na jej Ranczo .
Do końca życia zapamiętam momenty jak sama Sabine przynosi Piwko czy Pizze


( ja w czapce 73 kurven )






Multivan z silnikiem z tyłu ! przerobiony na Porsche ( 600 PS )







Podsumowanie Nordschleife
Piękna lokalizacja , różnica poziomów , klimat .
Jazdę mogę podsumować w 3 słowach STRACH STRACH STRACH !
Niestety tutaj cała masa ślepych zakrętów i brak znajomości toru powodował mniejszy fun niż na GP .


SPA












Niestety spora część aut na koniec wyglądała tak


SPA wg mnie najlepszy Tor Świata .
BYŁO REWELACYJNIE .

ZDJĘCIE KOŃCOWE