Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Jaka blokada mechaniczna?

  1. #1
    Awatar Artix
    Dołączył
    Apr 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    czarny
    Posty
    148

    Jaka blokada mechaniczna?

    Szukam blokady mechanicznej skrzyni biegow, najskuteczniejszej z mojego doswiadczenia praktycznego czyli wpuszczanego bolca w tunel od strony pasazera.

    Probowalem rozpoznac temat "Bear lock" (czy jak kto wolli "niedzwiedz lock"), ale okazalo sie, ze nie ma standardowego kit'u montazowego do Audi TT.

    Czy ktos z Szanownych Forumowiczow moze cos polecic?
    Jezeli nie ten typ blokady to macie jakis inny pomysl na zablokowanie skrzyni?
    Pozdro Artix

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Nikt na forum prawdopodobnie nie ma takiej blokady ..
    Poza tym czemu chcesz szpecic takie ladne wnetrze dla watpliwego w skutecznosci zabezpieczenia ??
    Moze lepsza bedzie blokada na na pedaly jesli poczujesz sie bezpieczniej...


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3
    wbrew pozorom blokady na skrzynie sa bardzo skuteczne... wiadomo duzo zalezy od typu takiej blokady

    kumpel ma w bmw piatce... juz dwa wlamania mial i chlopaki nie dali rady...

    ze swojej strony proponuje jakis mechanizm elektroniczny odcinajacy komputer/zaplon/paliwo schowany w jakims niewidocznym miejscu. podobno alarmy typu self-made sa najbadziej efektywne no i zdecydowanie tansze.

    swego czasu zastanawialem sie nad jakims modulem gps, ale na allegro mozna juz od dawna kupic takie male urzadzonko zagluszajace gps i gms...

  4. #4
    Awatar Artix
    Dołączył
    Apr 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    czarny
    Posty
    148
    Cytat Zamieszczone przez Ariel
    wbrew pozorom blokady na skrzynie sa bardzo skuteczne... wiadomo duzo zalezy od typu takiej blokady
    ...
    ArTTuro, Ariel,
    W Galerii Dominikanskiej we Wroclawiu otworzono mi auto elektronicznie (spuszczone wszystkie 4ry szyby, otwarte prawe drzwi, obok Almera w takim samym stanie). Moge powiedziec, ze tylko ta blokada uratowala mi auto...a wyglada na zewnatrz niepozornie. W tunelu po stronie pasazera sa dwa otwory malo widoczne: jednen na kluczyk, drugi na bolec po wlozeniu ktorego zostaje tylko wystajace 1cm niklowanego bolca. Romowie, ktorzy probowali mi rabnac samochod (widac na kamerach) zrezygnowali z dalszego odpalania po odnalezieniu tego wystajacego 1cm.

    Dlatego ponawiam uprzejme pytanie do klubowiczow. Ma ktos? Mozecie polecic warsztat?
    Pozdro Artix

  5. #5

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    Cytat Zamieszczone przez Ariel
    wbrew pozorom blokady na skrzynie sa bardzo skuteczne... wiadomo duzo zalezy od typu takiej blokady

    kumpel ma w bmw piatce... juz dwa wlamania mial i chlopaki nie dali rady...

    ze swojej strony proponuje jakis mechanizm elektroniczny odcinajacy komputer/zaplon/paliwo schowany w jakims niewidocznym miejscu. podobno alarmy typu self-made sa najbadziej efektywne no i zdecydowanie tansze.

    swego czasu zastanawialem sie nad jakims modulem gps, ale na allegro mozna juz od dawna kupic takie male urzadzonko zagluszajace gps i gms...
    zgodzę się z przed mówcą takie zabawki są najlepsze bo nikt oprócz ciebie i elektryka nie ma pojęcia co i jak - pamiętam wstawiłem kiedyś passata do elektryka i chłopak się zgubił i musiałem przyjechać i mu to pokazać bo za chole*ę nie wiedział co i jak


    koledze próbowali rąbnąć furę - otworzyli zamek od kierowcy, złamali blokadę kierownicy, wyrwali blokadę skrzyni biegów, ale nie dali rady z tym elektronicznym ustrojstwem i od tamtej pory montuje to we wszystkich swoich samochodach
    NO RISK,
    NO FUN.

Podobne wątki

  1. Jaka Kompresja AJQ??
    Przez RoGaS w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 21-03-2019, 00:09
  2. Jaka przepływka?
    Przez tomus00000 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-10-2012, 09:42
  3. Mechaniczna Pomarańcza 2.0T FSI cabrio
    Przez SHARK w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 09-05-2012, 22:16
  4. Elektoroniczna blokada predkosci.
    Przez archi781 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-02-2012, 18:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •