Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: PolarFIS Advanced [PF03] do Audi TT/TTS/TTRS 8J.

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    Niestety, po długich testach i próbach w TT 8J PolarFIS fizycznie działa (uruchamia się), ale ciągle się zawieszał, więc był tak naprawdę bezużyteczny. Być może problem zostanie w końcu rozwiązany wraz z którąś kolejną aktualizacją softu, bo sprawa wyglądała obiecująco.
    Poza tym w TT (jak w A3) w FIS zastępuje on moduł telefonu i jest wyświetlany wyłącznie na górze wyświetlacza (maksymalnie dwie linijki na raz). Wtedy oczywiście nie da się obsługiwać telefonu z poziomu kierownicy/FIS oraz zacinało się przełączanie stacji radiowych w kierownicy.
    Jest nadzieja, że za jakiś czas coś z tym zrobią, jednak jak na razie przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo. Szkoda, bo ponad rok temu byłem dość podekscytowany tematem, ale od tamtego czasu tak jak ten temat, tak działanie PolarFIS w 8J utknęły w miejscu.
    Z drugiej strony, nawet gdyby działało wszystko płynnie, to w mojej opinii, ten gadżet z wyświetlaniem wyłącznie na górze wyświetlacza zamiast stacji radiowej jest nieczytelny i mało praktyczny. Oczywiście w takiej formie w jakiej przedstawiony jest na zdjęciu w pierwszym poście w VW Golfie V jest genialny. Jednak jak dla mnie tylko właśnie w takiej formie jak w Golfie V, a na to chyba niestety w 8J nie ma co liczyć. Choć rewelacyjnie by było, gdyby jednak kiedyś taka wersja również została stworzona.

    Wracając do tematu testów w 8J, chyba czas najwyższy przyznać, że do czasu, kiedy działałem w tym temacie, nie było stabilnej wersji do naszych aut, więc niestety nie było sensu dalszego ciągnięcia tematu i zakupu grupowego (czy indywidualnego) tego urządzenia. Szkoda.
    Być może coś kiedyś się zmieni lub lepiej poinformowani ode mnie wiedzą, że już coś się zmieniło - ja przyznam, że już od jakiegoś czasu kompletnie odpuściłem ten temat, przestałem się nim interesować i zapewne już nie będę do niego wracał.
    Cóż, zrobiłem trochę zamieszania tematem i nic z tego nie wyszło, przykro.
    Ostatnio edytowane przez Wysoczan ; 02-09-2017 o 14:18
    ----
    Pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. Luźna dyskusja nt TTRS i 3.2
    Przez ZUCZEK w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 13-03-2016, 14:15
  2. Zmiana hamulców tył Audi TT 8J na TTS/TTRS
    Przez michal26 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 01-12-2014, 15:00
  3. Utrzymanie AUDI TTRS
    Przez NOŁMEN w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 29-11-2012, 10:39
  4. Nightfox - TTRS - 2.5 R5
    Przez nightfox w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 30-06-2010, 10:05
  5. TTS i TTRS ???
    Przez eb84 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-10-2003, 15:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •