Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: PolarFIS Advanced [PF03] do Audi TT/TTS/TTRS 8J.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #6
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    Ogladalem jeszcze filmy na youtube i niestety w A3 zajmuje to tylko gore wyswietlacza (dwie linijki). Mozna tam ustawic jeden lub dwa parametry i skonfigurowac do 10 takich ekranow. Obawiam sie, ze w TT bedzie tak samo, wtedy zupelnie nie wygladalby to ani troche podobnie to tego, co mozna miec w VW... Przyznam, ze jezeli to sie potwierdzi, to nie bede za bardzo zadowolony.

    Doladowanie jest (jako zadane oraz z MAP sensora), lecz w formie cyfrowej, jak inne parametry, dlatego akurat to wskazanie jest lepiej czytelne na wskazowkowych zegarach (wg mnie). Praktycznie we wszystkich tego typu urzadzeniach multifunkcyjnych jest ono wyswietlane liczbowo.

    Vfiz, z tego co widzialem, mial byc rozwijany do samochodow na platformie Golfa V/VI, ale bylo male zainteresowanie i jego tworca zrezygnowal z tego pomyslu, wiec nie jest on dostepny ani do TT 8J, ani do samochodow zblizonych konstrukcyjnie. Chyba, ze pojawily sie nowe informacje. Ja swoje mam ze strony Vfiz oraz forum A3, gdzie dogadali sie, zeby stworzyc Vfiz do 8L i 8P. Powstal i dziala do 8L, jednak w sprawie 8P nic sie nie ruszylo.

    Cena jest podana w sklepie internetowym, do ktorego podalem link. Rzeczywiscie to ok. 275€. Nie zamieszczalem jej tutaj, bo bardziej mialem na celu opisanie gadzetu do TT i zobaczenie jakie bedzie zainteresowanie nim. Dopiero jak Auto-Polar bedzie mial stabilna i dzialajaca wersje, ja bede wiedzial mniej wiecej ile osob jest chetnych, to zaloze temat w Zakupach Grupowych. Wtedy napisze jaka wynegocjowalem cene przy wstepnej danej liczbie osob i bedzie wszystko jasne. Chyba, ze nie bedzie zainteresowania tym produktem, to wtedy pojedyncze osoby w wybranym przez siebie czasie beda mogly zamawiac to indywidualnie po sklepowej cenie, natomiast ja tylko przekaze tu wszelkie informacje jak wypadly testy w TT, zebyscie mieli sprawdzone informacje o tym.
    Ostatnio edytowane przez Wysoczan ; 10-04-2016 o 10:55
    ----
    Pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. Luźna dyskusja nt TTRS i 3.2
    Przez ZUCZEK w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 13-03-2016, 14:15
  2. Zmiana hamulców tył Audi TT 8J na TTS/TTRS
    Przez michal26 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 01-12-2014, 15:00
  3. Utrzymanie AUDI TTRS
    Przez NOŁMEN w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 29-11-2012, 10:39
  4. Nightfox - TTRS - 2.5 R5
    Przez nightfox w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 30-06-2010, 10:05
  5. TTS i TTRS ???
    Przez eb84 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-10-2003, 15:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •