Cytat Zamieszczone przez kaba Zobacz posta
Ja z kolei polecam Dunlop SP sport maxx RT z MFS (rant ochronny felgi). Są bardzo ciche i póki co nie widać na nich dużego zużycia(przejechałem na nich ok. 10k km), a to niby ich największa wada biorąc pod uwagę opinie na oponeo. W zeszłym roku zapłaciłem za komplet ok. 1400zł własnie za 225/45R17.
Powyższe Dunlopy bardzo fajne. wygodne, fajnie trzymają się drogi ale trochę "pływają" na zakrętach. Może wydziwiam ale jakby z opóźnieniem reagowały na ruch kierownicą. W sobotę zmieniałem koła na letnie i będą latać już na nich trzeci sezon. O ile bieżnik z tyłu jest praktycznie jak nowy( mam ośkę) o tyle przednie koła już wyraźnie spracowane i myślę, że po tym sezonie będę musiał dokupić 2 sztuki bo szykuje mi się sporo kilometrów do przejechania. Ciężko mi pisać o dokładnym przebiegu na tych oponach można przyjąć, że to jakieś 25 tys "z górką". Styl jazdy raczej dynamiczny ale bez "pałowania" choć czasami zdarzało się zaboksować kółkami.

Pamiętam, że po 1 sezonie na tylnych oponach widoczne były dalej kolorowe markery na bieżniku.