Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 32

Wątek: Nagranie ku przestrodze...dla tych co nie mdleją na widok krwi.

  1. #16
    Awatar Łukasz_TT
    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa/Częstochowa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Kolor
    Black
    Posty
    128
    Ktoś tu już wyżej napisał i to prawda, że sportowe auto nie gwarantuje "niezniszczalności".
    Faktycznie daje do myślenia.

    Szerokiej i bezpiecznej drogi wszystkim, również po Świętach!

  2. #17
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Łukasz_TT Zobacz posta
    Ktoś tu już wyżej napisał i to prawda, że sportowe auto nie gwarantuje "niezniszczalności".
    Faktycznie daje do myślenia.

    Szerokiej i bezpiecznej drogi wszystkim, również po Świętach!
    Dokładnie, sportowe "bezpieczne" auto nie zwalnia nas z myślenia. Kilka ostatnich wypadków na forum pokazało, że to auTTo może uratować skórę, ale lepiej, żeby go nie sprawdzać w takiej roli...

  3. #18
    Awatar thefirm
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    RZ
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2016
    Kolor
    żółty
    Posty
    191
    Szkoda tej TTtki...

  4. #19
    Awatar Nicolas905
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    560
    Na tym filmiku przeraża totalna amatorka służb ratowniczych widać że poszkodowany ma złamana nogę oraz rękę a oni machają nimi we wszystkie świata strony, nawet kołnierza mu nie założyli tylko trzymają, pchają mu tą głowę masakra

  5. #20

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Nicolas905 Zobacz posta
    Na tym filmiku przeraża totalna amatorka służb ratowniczych widać że poszkodowany ma złamana nogę oraz rękę a oni machają nimi we wszystkie świata strony, nawet kołnierza mu nie założyli tylko trzymają, pchają mu tą głowę masakra
    Coś czuję, że jak miał sobie coś zrobić to już zrobił. Lekarz nie pogorszy już jego stanu.

  6. #21
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Z nogą moze nie pogorszy, ale z szyją może, kołnierz wydaje się tu niezbędny...

  7. #22

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa / Otwock
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    526
    Rocznik
    2007
    Kolor
    stalowy
    Posty
    530
    Sam wypadek faktycznie dramat ale najbardziej na filmie przeraża jak go ratują, głowa mu lata we wszystkie strony, myślałam że zaraz coś mu może odpadnie. Ale to ruskie to czego się spodziewać, no i motocyklista sprawdzający tętno ręką w grubej skórzanej rękawicy choć to on się zajął poszkodowanym chyba najbardziej

  8. #23
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    Film dziala. Sklania do przemyslen. Tak ma byc.

    Ja nigdy tak powaznego wypadku nie mialem ale juz dostslem swoja druga szanse jak mi przy 220 na motorze pękł /odpadl hebel hamulca. Do dzis nie wiem jak to sie stalo ale wyszedlem bez szwanku chociaz bylo blisko bo nie bylo gdzie uciekac.
    Cel jest tylko jeden - najlepiej grające TT na świecie!

  9. #24
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Nie znasz dnia, ani godziny. Ja mimo wielu podbramkowych sytuacji w aucie najsilniej pamiętam moment na... rowerze 3 lata temu, gdy przy prędkości 50km/h z górki, w korku, na zakręcie skonczył mi się zewnętrzny pas, jakim jechałem, a za barierką tylko strome zbocze góry. Nie było gdzie zjechać, nie było jak hamować (piach na nieużywanym końcu pasa)... Fakt, że się zatrzymałem stojąc nadal kołami na jezdni w żadnym wypadku nie wynikał z moich umiejętności. Szczeście? Cud? Tak widocznie miało być, przyjdzie na mnie czas w innej sytuacji...
    Ostatnio edytowane przez humidorek ; 28-03-2016 o 17:01

  10. #25
    Awatar streetrace
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Phantom
    Posty
    548
    No to skoro już tak lecimy...
    Ku przestrodze
    Rok 2005 - Kraków - Kolega źle się poczuł... "Pojedziesz?" - Pojade.
    Jak na studenta w tamtym roku 4-5-cio letnie Audi A6 2.5 TDi było - myślę, jakby dziś student jeździł A6 C7.
    Felga duża, ładna - robiła wrażenie - niestety na opony studentowi nie starczyło (liczył się tylko wygląd)
    Ja nieświadomy, że bieżnik opon jest poniżej granicznika, w deszczu 120km/h (niby żadna straszna prędkość) na obwodnicy krakowa, przy zjeździe na Tyniec,
    złapałem aquaplaning - zabrało mnie z lewego pasa, auto nie reagowało na żadne manewry i kilkukrotnie da****ąc upadło na koła.
    Finał - helikopter, 2 karteki, kilka straży pożarnych + otarcia, rozcięcia itd. w zasadzie cali i zdrowi. Auto w żaden sposób nie było rozcinane, moje drzwi wygieły się, jak w lambo - zdjęcia prezentują auto, tak jak spadło na koła.
    Od tamtej pory, jak wymieniam opony na nowe, z reguły słyszę komentarz - "eee... Panie jeszcze by polatał ze dwa sezony". Po moich doświadczeniach, nie zrozumiem nigdy kogoś, kto kupuje jakieś chińskie opony, by zaoszczędzić kilkaset czy nawet tysiąc złotych, bo wg mnie życie ludzkie nie jest tego warte.



    Audi TTS.
    The Everyday Sportscar.

  11. #26

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez streetrace Zobacz posta
    No to skoro już tak lecimy...
    Ku przestrodze
    Rok 2005 - Kraków - Kolega źle się poczuł... "Pojedziesz?" - Pojade.
    Jak na studenta w tamtym roku 4-5-cio letnie Audi A6 2.5 TDi było - myślę, jakby dziś student jeździł A6 C7.
    Felga duża, ładna - robiła wrażenie - niestety na opony studentowi nie starczyło (liczył się tylko wygląd)
    Ja nieświadomy, że bieżnik opon jest poniżej granicznika, w deszczu 120km/h (niby żadna straszna prędkość) na obwodnicy krakowa, przy zjeździe na Tyniec,
    złapałem aquaplaning - zabrało mnie z lewego pasa, auto nie reagowało na żadne manewry i kilkukrotnie da****ąc upadło na koła.
    Finał - helikopter, 2 karteki, kilka straży pożarnych + otarcia, rozcięcia itd. w zasadzie cali i zdrowi. Auto w żaden sposób nie było rozcinane, moje drzwi wygieły się, jak w lambo - zdjęcia prezentują auto, tak jak spadło na koła.
    Od tamtej pory, jak wymieniam opony na nowe, z reguły słyszę komentarz - "eee... Panie jeszcze by polatał ze dwa sezony". Po moich doświadczeniach, nie zrozumiem nigdy kogoś, kto kupuje jakieś chińskie opony, by zaoszczędzić kilkaset czy nawet tysiąc złotych, bo wg mnie życie ludzkie nie jest tego warte.



    Widać, że Audi przykłada się do bezpieczeństwa bez względu na model i rok produkcji auta. Wszyscy jednak wiemy, że nie ma reguły. Z mojego podwórka coś co wyglądało niegroźnie a zakończyło się źle. Audi A8 poprzedni model, wypadek przy niewielkiej prędkości 50-60 na godzinę. Chłopak na zakręcie 90 stopni wypadł z drogi i uderzył w skarpę zabezpieczającą zakręt. Auto stanęło jak wryte. Z tyłu siedział pasażer nie zapięty pasami (kawał chłopa) poleciał do przodu wyrwał przedni fotel i wbił pasażera razem z nim w deskę rozdzielczą. Połamał mu kręgosłup - chłopak jeździ na wózku, na nogi już nie stanie. Widziałem to auto po wypadku. Śmiech, wyglądało jak po klasycznym najechaniu na inne auto. Furę prowadził młody kierowca ściągnięty przez właściciela, który zasiedział się gdzieś przy butelce i który usiadł potem na pechowym miejscu. Ktoś z Was zapina pasy siedząc z tyłu ? Bo ja rzadko. Najczęściej gdy widzę że kierowca nie ogarnia.
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 29-03-2016 o 09:26
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  12. #27
    Awatar streetrace
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Phantom
    Posty
    548
    Dla mnie po wypadku, tak jak i opony - pasy - są sprawą pirorytetową niezależnie od miejsca w aucie.
    Audi TTS.
    The Everyday Sportscar.

  13. #28

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa / Otwock
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    526
    Rocznik
    2007
    Kolor
    stalowy
    Posty
    530
    pojawiły się kolejne zdjęcia z tego wypadku .... jak to napisał ktoś w jednym z komentarzy ..... zimny łokieć został

    12920257_1102957286421748_8455314821631157440_n.jpg

    no i opis po naszemu http://m.superauto24.se.pl/moto-news...ji_798613.html

  14. #29
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez streetrace Zobacz posta
    Dla mnie po wypadku, tak jak i opony - pasy - są sprawą pirorytetową niezależnie od miejsca w aucie.
    Popieram opony kupuję tylko nowe, pasy zapiete zawsze bez względu na którym siedzeniu siedzę, jako kierowca upominam pasażerów nie zzapina nie jedzie
    Znowu TT znowu Cabriolet

  15. #30
    Awatar FockeWulf
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    160
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    209
    Dokładnie, nie ma opcji, pasy oraz sprawny samochód (nie tylko opony) to podstawa.

Podobne wątki

  1. Kupno nowej skrzyni + nagranie dzwieku starej
    Przez Lukasz.Kow w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2017, 13:30
  2. Dziwny dzwiek prosze o pomoc (nagranie)
    Przez Chrisman w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 17-11-2011, 16:41
  3. Co to za dzwięk - nagranie - 180 PS, FWD, seria
    Przez Elor w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-11-2011, 18:12
  4. Dla tych co się czasem zapominają
    Przez nightfox w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-06-2010, 17:26
  5. Miły widok z mojego okna :)
    Przez cichy w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-09-2007, 19:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •