Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 49

Wątek: 2,0 T FSI Limbo

  1. #16

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    2
    Kolor
    3
    Posty
    202
    Napisałeś dokładnie to samo co ja Ostatnie zmiany w Prawie o Ruchu Drogowym dot. dopuszczenia do ruchu były w tym samym czasie aktualizowane co wprowadzenie zabierania prawa jazdy za >50km/h w zabudowanym - maj 2015?

    Nie było to wg mnie nad interpretowanie bo od dawna wiadomo, że "30% od pełnej przejrzystości" to max a jedyne co tutaj można przyjąć za nadgorliwość to to, że nie dali zamówić własnej lawety tylko od razu zadzwonili po holownik (który w Wawie kosztuje 430pln na dzień dobry) i samochód odstawiono na parking (30pln). Do tego mandat (nie wiem ile za to dają) i 100pln za powtórny przegląd na Stacji Kontroli. Suma robi się nie warta świeczki.

    Jak zawsze kwestia tego na jakiego policjanta trafisz. Jak miałem Mini Classic to zatrzymywali co chwile. Jak miałem Lotusa to zatrzymywali co chwile. W EVO/TT ani razu.


    Cytaj ze strony Team Total:
    Niezmiernie ważne w perspektywie oklejania szyb folią są przepisy, które dosyć jasno wyrażają się w tej kwestii. Zgodnie z art. 66 ustawy Prawo o Ruchu Drogowym, każdy pojazd uczestniczący w ruchu publicznym powinien charakteryzować się taką konstrukcją, aby korzystanie z niego było całkowicie bezpieczne nie tylko dla prowadzącego i pasażerów, lecz także pozostałych osób przebywających w pobliżu. Nie może zatem tworzyć potencjalnego zagrożenia.

    Co więcej, w § 8.4 rozporządzenia Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 1 kwietnia 1999 r., poruszono zagadnienia związane z zakresu wyposażenia pojazdu. Jasno tu stwierdzono, iż przednia szyba oraz boczne szyby kierowcy i pasażera powinny gwarantować pełną widoczność pozbawioną jakichkolwiek zniekształceń itp.

    Choć w tym miejscu nie wspomniano np. o tylnych szybach bocznych, prawo to tak naprawdę obowiązuje także i te szyby. Bierze się to z faktu, iż zagadnienia dotyczące szyb pojazdu umieszczono w kilku różnych artykułach, zatem wszelkie kwestie z nimi związane należy rozpatrywać całościowo. A skoro w ustawie wyraźnie określono, że pojazd musi być w pełni bezpieczny, przez domniemanie (są to pojęcia tzw. nieostre, dają zatem pole do interpretacji) można twierdzić, iż one także muszą spełniać prawne wymagania.

    Wniosek zatem jest taki, że policja może zatrzymać Twój dowód rejestracyjny nawet w przypadku przyciemnienia tylnej szyby bocznej. Aby go odzyskać, pojazd musi powtórnie i pozytywnie przejść przegląd techniczny.

  2. #17
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    Szczerze to nie bardzo mam w planie modyfikacje wyglądu. Szyby mi pasują, dobrze się z nimi czuje.
    Okazuje się ze musze z żonką kupić drugie auto.. troche logistycznie dojazdy do pracy nam sie rozjechały wiec.. kasa na drugie auto musi pojsc.
    nie mniej nie rezygnuje z modów na moc... Generalnie chce osiągniąc te 260-270 i miec to na wykresie.
    Przed założeniem DP miałem wirus co znaczy, że pewnie siedziało z 230-240 ps bo czułem wyraźną różnice względem serii. Terazi z DP nie wiem na co moge liczyć bo pewnie bez wirusa w jettronic czy ecuproject nie wleci 270ps.
    Po swietach jade do wro na hamowanie auta. Jak wypluje 250-260 to zostawie jak jest, nie bedzie sensu wydawac 1500zł na soft dla 10 km.
    Wtedy wskoczy tylny zderzak sline i 4 rurki na tył. Myslalem o zmianie koloru na biały mat.. ale ten srebrny jakoś mi sie tak... bardzo podoba

    Po założeniu DP.. jest wyraźnie głośniej i z jednej strony mi się to podoba gdy ruszam słysze turbo i dzwiek mi pasuje.. ale mogło by być troche ciszej
    nie wiem jak zaradzić. szukam rozwiazania. Moze wstawić sportowy kat? bo teraz są puste 3 cale

    a wrzuce jeszcze fotki z małej sesji
    11811360_865672270168361_7258386132049382735_n (1).jpg11836743_865672266835028_7451651037556685746_n.jpg
    Ostatnio edytowane przez Limbo ; 25-03-2016 o 19:27
    MARUDA

  3. #18
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Kat sportowy zawsze trochę obniży głośność. Ale coś za coś.

    Co do szyb to mimo wszystko lawete uważam za nadinterpretacje a cytat z team total za luźną interpretację - każdy po swojemu może sobie interpretować.

    Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

  4. #19
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Piękna ... TTka (modelki również)

    Życzę sukcesów w przyrostach mocy!

    Co do koloru to myślę, że srebrny najbardziej tutaj podkreśla linie auta Z drugiej strony czasami oryginalny kolor też wydaje się być dobrym rozwiązaniem Zrobisz jak będziesz uważał, no ale tył w S-linie musi być!

  5. #20
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Dokładnie tylni zderzak w Sline to nie są aż tak duże koszta, czasem można wyciągnąć za grosze bo jest sporo tego jakoś w TT srebrny mi nie leży, ale Twój jakoś wyjątkowo mi podchodzi i to nie przez modelki choć nie ukrywam, że ja bym tak nie pozwolił lakieru tyłkiem rysować

  6. #21
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Mati, to nie jest rysowanie lakieru, a jego polerowanie.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  7. #22
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Bardzo ładne sreberko. Niby seria ale bardzo fajnie wygląda. Gratuluję.
    I don't have dreams, I have goals.

  8. #23
    Awatar streetrace
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Phantom
    Posty
    548
    Na czarnym bardziej rysy wkdać, a też bym dał do "polerowania"
    Audi TTS.
    The Everyday Sportscar.

  9. #24
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Bardzo sympatyczna...
    Zwłaszcza ta w jeansach

  10. #25

    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    zg
    Pojemność
    brak
    KM
    140
    Rocznik
    2010
    Kolor
    audi a3 sb
    Posty
    42
    Masz jeszcze jakieś zdjęcia z tej sesji

  11. #26
    Awatar DarioZ
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2011
    Kolor
    black
    Posty
    185
    Po tej "mini sesji" auto spadło na dalszy plan, teraz zapewne wszyscy przygladają się paniom

  12. #27
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez DarioZ Zobacz posta
    Po tej "mini sesji" auto spadło na dalszy plan, teraz zapewne wszyscy przygladają się paniom
    Miał być wątek o aucie ... a wyszedł o modelkach

  13. #28
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    hehe
    dzieki za miłe słowa, ciesze sie, zę sie podoba.
    pewnie ze mam wiecęj fotek te modelki to żona i szwagierka
    uprzedziłem dziewczyny by nie rozsiadały się zbytnio bo szkoda auta... ale jak widać bardziej były zainteresowane "cygarem"
    czekam na podpowiedzi jak wyciszyc wydech
    MARUDA

  14. #29
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Kurczę- tak postraszyles tym zwiększeniem głośności że aż boję się swój ruszać Odezwę się niedługo apropo spotkania. Dużo tematów mamy

    Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

  15. #30
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    Spoko, posłuchasz na zywo... jak coś to Szwagierka zajeta
    MARUDA

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •