Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 31

Wątek: moze o drobnych usterkach ?

  1. #16
    Awatar pavel
    Dołączył
    Dec 2002
    Skąd
    GKW (pomorskie)
    Posty
    133

    wlew paliwa

    co do zamarzaj?cego wlewu paliwa, to przypomniala mi sie pewna historyjka ktora byc moze jako rada przyda sie komu? podczas nastepnej zimy....

    ....wraca?em z jakiej? podr??y, godzina 4 nad ranem, mr?z, ?nieg itd... kilkadziesi?t km przed domem zamrugala kontrolka paliwa.... o jest stacja !!!, trzeba zatankowac bo nie dojade do domu..... wje?dzam na stacje, a tam przy wlewie wszystko oblodzone, z 5 min d?ubalem czym sie da?o zeby usun?? l?d, ale wlew nie chcia? sie otworzy?.... zasiegu ramion lennox'a levis'a nie mam, wiec nie mog?em czym? podwa?a? pokrywki jednocze?nie wciskaj?c przycisk w kabinie..... zadnego ruchu na stacji, pani z obs?ugi szczelnie zamkni?ta w ?rodku obserwowa?a jedynie moje manewry...
    ....zbawieniem okaza?a sie karta kred. wcisni?ta g??boko w szczelin? przy pokrywce..... pierwsze wcisniecie przycisku i klapka posz?a do g?ry a karta pofrun??a z trzy metry dalej....

    pozdrawiam
    pavel

  2. #17

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    lubuskie/wielkopolskie
    Posty
    13

    takie tam..

    Ja w tym miesiacu wymienialem klapke od radia- peklo mocowanie i ciagle byla otwarta.
    lepiej lagodnie z nia postepowac bo kosztuje 500 zl
    i sprzeglo od klimy - z robocizna ok 1900 zl
    W poprzednim miesiacu przeplywomierz powietrza i stabilizator.

    Przez dwa lata uzbierala sie spora teczka z fakturami od ASO VW.
    Gdybym wiedzial jak to wszystko sie zakonczy(kradziez) i kwota jaka mozna otrzymac z ubezpieczalni to napewno nie bylbym stalym bywalcem aso.

  3. #18
    Cezary Magier
    Gość
    oooo widzisz! jaka jest przyczyna powiadzasz ze klapka jest ciagle otwarta? sam to robiles? bo ja mam ten sam problem-nie zamyka sie

  4. #19

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    lubuskie/wielkopolskie
    Posty
    13
    wymienilem na nowa.

  5. #20
    MI PRZEP?YWOMIERZ TE? POSZED? I TO PO 6000KM A PO 40000 POSZ?Y AMORY ! NIE WIEM CZY TO NORMALNE ?

  6. #21
    Awatar pavel
    Dołączył
    Dec 2002
    Skąd
    GKW (pomorskie)
    Posty
    133
    Cytat Zamieszczone przez Cezary Magier
    oooo widzisz! jaka jest przyczyna powiadzasz ze klapka jest ciagle otwarta? sam to robiles? bo ja mam ten sam problem-nie zamyka sie
    Czarek,

    u?ama?a Ci sie taka miniaturowa plastikowa zapadka, kt?r? nie spos?b sklei? czy dorobi?. My?l?, ze ta zapadka p?ka przy pr?bie podwazenia klapki.

    W moim za to szwankuje zamykanie i otwieranie popielniczki, wi?c podczas parkowania zostawiam zawsze otwart? i pe?na pet?w zas?ania zasuwany schowek, w ktorym trzymam r??ne precjoza

    pozdrawiam
    pavel

  7. #22
    Cezary Magier
    Gość
    a czy ktos z was wie jak sie rozbiera ta czesc konsoli gdzie jest radio i sterowanie klimatronikiem? musze sie jakos dostac do tej klapki od radia bo mi spokoju nie daje...
    bede wdzieczny za podpowiedzi co gdzie odkrecic!

  8. #23

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125
    Czarek s?dze ?e dok?adnie ci to mo?e wyt?umaczy? wojtek od blacharza w chiptronicu gdyz moja ca?a deska by?a rozebrana na cz??ci pierwsze i on ja teraz sk?ada? to jeszcze pami?ta.
    poz. Yuk

  9. #24

    Dołączył
    Mar 2003
    Skąd
    Leszno/Pozna?
    Posty
    31
    Cezary, uprzedzam, ?e rozbieraj?c przedni? konsol? nale?y si? uzbroi? w anielsk? cierpliwo?? ....?rub jest do odkr?cenia ca?y "kilogram" - mo?na sobie da? z tym rad? ale sam osobi?cie drugi raz tego nie b?d? robi? bo mnie kosztowa?o to troch? nerw?w

  10. #25

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    Jaak by co - to ja mam konsolke od klimatroonika z dobr? klap? moge komus opchnac .
    TTC Quattro
    GG 1539752

  11. #26

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    Odno?nie usterek to mo?e by?my sie zrzucili na ksi??ke albo CD Bentley Publishers "Service Manual Audi TT" - w polsce sie nie dostanie wi?c trzeba by by?o zam?wi? gdzie? w GB albo Niemczech. A nast?pnie pokopiowali pomi?dzy klubowiczami
    TTC Quattro
    GG 1539752

  12. #27
    Cezary Magier
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Piotrek
    Odno?nie usterek to mo?e by?my sie zrzucili na ksi??ke albo CD Bentley Publishers "Service Manual Audi TT" - w polsce sie nie dostanie wi?c trzeba by by?o zam?wi? gdzie? w GB albo Niemczech. A nast?pnie pokopiowali pomi?dzy klubowiczami
    ja jestem za!
    z "usterek" to jeszcze tylko taka ze jadac powyzej 220 km/h mam przeciagi w samochodzie... musze wyregulowac szybki.

  13. #28
    Palacz
    Gość
    Witam wszystkich serdecznie jestem szczesliwym nowym wlascicelem srebrnej TT 225 KM mam ja od miesiaca i jak kupilem postanowilem wszystko zrobic co jest nie tak . Mialem problem z wlacznikiem swiatel jak zapalalem swiatla to zapalaly sie odrazu przeciwmgielne ale okazalo sie ze wylacznik byl niedomkniety ( w polowie rozebrany) docisnelem i sprawny mialem jeszcze jeden problem podobno ewenement padly mi dwa czyjniki przyspieszenie jeden warty 560,00 z? od ESP wymienilem obydwa i problem znikl podobno te czujniki sie nie psuja, a jednak u mnie sie zepsuly dlaczego nikt nie wie no i wymienilem czujnik temp. wody ale i tak zle pokazuje temp. na wskazniku jest 20 stopni wiecej niz faktycznie reszta spoko ale ja mam dopiero 45 000 km. pozdrawiam
    Palacz

  14. #29

    Dołączył
    Mar 2007
    Skąd
    Nuneaton UK
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez Marcin
    zapomnia?em jeszcze o czym? - z?ama? mi si? kluczyk tzw mieczyk kluczyka odpad? od pilota i przez jaki? czas odpala?em auto kombinerkami - dop?ki nie znalaz?em kluczyk?w zapasowych
    Marcinie chetnie bym kupil te radyjko ,jak bym mogl sie z toba skontaktowac?
    Jestem w klubie pod ksywa Trupek.

  15. #30
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    hehe znow odkopany stary post

    Jak juz tu jestem to wspomne o moich problemach. Licze ze moze ktos mial cos podobnego i wie jak to rozwiklac
    1) Czasem (teraz juz dosc czesto) nie zaskakuje za pierwszym razem prawy xenon (cos mi sie wydaje ze to nie jest wcale objaw przepalenia sie xenona)
    2) Raz na jakis czas opuszcza mi sie sama (nie wiedziec czemu) szyba pasazera lub kierowcy, na wysokosc taka jak przy otwieraniu drzwi. Na moje oko ma to zwiazek wlasnie z opuszczaniem przy otwieraniu.
    3) Pobiera sporo oleju. Ile tak orientacyjnie Wam pobiera? W instrukcji jest napisane, ze norma jest do 0,5 l/ 1000km w ktorej sie niby mieszcze.

Podobne wątki

  1. brak prądu w n75, przepustnicy, innych drobnych podzespołach
    Przez Wójto.WRA w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-01-2016, 21:04
  2. Może małe spotkanie(może być duże;) ) a Warszawie...:)
    Przez 4mario w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 13-01-2014, 21:44
  3. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-01-2013, 22:18
  4. co to może być ??????
    Przez Dziki_Wacek w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 25-09-2012, 09:11
  5. a może by tak....????
    Przez alek w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-08-2010, 19:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •