Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 117

Wątek: mlody_mk2 TTQ APX

  1. #1
    Awatar mlody_mk2
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    487

    mlody_mk2 TTQ APX

    Witam,

    A więc chciałbym przedstawić moją czarnulkę. Mianowicie Audi z 2001 roku 1,8T APX Quattro po programie na 250KM pierwszy właściciel w polsce i ogólnie chyba drugi. Z wyposażenia duży FIS, pełna elektryka, siwe wnętrze zadbane, nagłośnienie BOSE, tempomat, ori radio, zmieniarka, xenon. Nie wiem czy było coś takiego jak Sline w TT ?
    Zaraz po zakupie wymieniony rozrząd, wszystkie płyny, klocki hamulcowe, mocowania górne amorków,termostat, ustawiona zbieżność. Wymienione przewody podciśnień na silikonowe (auto nie zawsze jechało jakbym tego chciał , teraz już jest jak trzeba), usunięty kat.

    Dziś z okazji lepszej pogody zrobiony delikatny detailing. Aktywna piana, mycie rękawicą Meguiars, szampon shiny garage, glinkowanie, czyszczenie skór tenzi, kosnerwacja skór PoorBoy's, czyszczenie plastików APC Nielsen.

    Z planów chciałbym zrobic FMIC, TIP silikonowy i korekta programu, lakierowanie felg.

    Autem na codzień porusza się moja narzeczona i myślę, że jest z niego zadowolona







  2. #2
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Ladne auto z ciekawości spytam czemu masz mk2 w nicku?

  3. #3
    Awatar mlody_mk2
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    487
    Dziękuję, a nick mam z czasów jak jezdziłem golfem mk2 gti 16v (około 8 lat temu)

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    I zdjęcie kosmetyków, które używam do pielęgnacji TT.
    Polecam szczerze produkt do mycia skór firmy TENZI , do tego szczoteczka colorlock. Konserwacja skór preparatem PoorBoy's.
    Mycie aktywna piana + szampon Shiny Garage, rękawica Meguiar's, ręcznik do osuszania Meguiar's. Glinka (jakaś japońska) + poślizg TENZI.
    Na koniec wosk Meguiar's Gold Class Carnauba Plus. Jeśli chodzi o czyszczenie plastików wewnątrz użyłem APC Nielsen + szczoteczka. Szczerze polecam taki zestaw


  4. #4
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Od 14 lat używam kosmetyków Meguiar's i jestem bardzo zadowolony. Każdy ma swoje ulubione, a efekt zależy w dużej mierze od aplikacji.

  5. #5
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Ladna masz ta czarnule. Trzeba jeszcze znalezc co jej dolega i bedzie gicior!

  6. #6
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    xxxxx
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    xxxxx
    Posty
    770
    Gratulacje auta

  7. #7
    Awatar milek06
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Szczytno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    483
    Ładna sztuka, gratuluje zakupu. Ten czarny to jak lustro

  8. #8
    Awatar PAHO
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Oświęcim
    Pojemność
    1.8T
    KM
    23X
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    950
    Fajne auto i logiczne zachowanie właściciela po zakupie. To mi się podoba

  9. #9
    Awatar mlody_mk2
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    487
    A dziękuje bardzo za dobre słowo Właśnie muszę tylko dojść co jej dolega i będzie ok . Jestem mega zadowolony z auta , dźwięk DV , mega fajny pomruk po wywaleniu kata i mega wygodne siedzenia. Jeszcze mam pare rzeczy do dopracowania jak montaż płyty pod silnikiem , która pod czas jazdy na obwodnicy postanowiła odpaść . Wymienić filtr i olej w haldexie .
    Jeśli chodzi o Meguiars i Poorboys to wiadomo liga ale miło jestem zaskoczony kosmetykami Tenzi . Polskie , naprawdę dobre i tanie .

  10. #10
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    xxxxx
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    xxxxx
    Posty
    770
    G052175A1 olej 275ml
    02D525558A filtr Haldex

  11. #11
    Awatar mlody_mk2
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    487
    Dzisiaj chcieć czy nie chcieć zrobione zakupy w Aso . Nowa pompa oleju , jakieś oringi , śrubki . Po 1500Km nowy filtr + olej Valvoline 5w40 synpower, ( rozmawiałem z gościem w największym sklepie z olejami w 3 city i podobno motul juz to nie to samo ) i dostałem spoko zniżki i kupiłem filtr i olej do haldexa . Kolejna rzecz będzie wymiana oleju w skrzyni ( mechanik polecił olej z Aso)

  12. #12
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Czyli winowajca okazala sie pompa oleju?? Rozebrales miske czy kupiles mimo wszystko?

  13. #13
    Awatar mlody_mk2
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    487
    Innej możliwości tam nie widzimy wiec od razu kupiłem . Pompa bez zniżek 560 zł jakby ktoś musiał wymienić . Od razu sprawdziłem historie serwisowa i autko serwisowane było do 2014 roku w aso w niemczech . Oprócz serwisów olejowych , wymieniane było radio , licznik , przepływomierz i jakieś mniejsze pierdoły . W poniedziałek wymiana , dam znac jak poszło

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Info od mechanika, poprzedni mechanior się nie spisał. Nie dokręcona pompa oleju, za dużo dirko , które wypłyneło i zatkało smok. Może pompa była ok , ale wymieniam na nową bo nie chce 3ci raz rozbierać auta... Złoży i da znać czy turbo dostało czy nie...

  14. #14
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    50/50 z turbo. PRZYJECHALA raz do mnie TT prawie 10km z migajaca oliwiarka. Standardowo zapchany smok na amen. Zrobilem, auto smiga do dzis, a bylo to zeszlej zimy. Powiedzialem klientowi, smigac i obserwowac stan oleju czy raptownie nie spadnie i ogolnie czy nie nastapi spadek mocy. Robilem jej od ramtej pory serwis i jak narazie wszystko ok. Ale bezapelacyjnie takie braki smarowania jezeli nie usmierca turbo od strzala to wyraznie skroca jego zywotnosc. Mechanika to mechanika.

  15. #15
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    xxxxx
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    xxxxx
    Posty
    770
    Tez słyszałem że MOTUL już nie to samo.Ale mam ten olej i ok.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •