Pokaż wyniki od 1 do 15 z 117

Wątek: mlody_mk2 TTQ APX

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar mlody_mk2
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    487
    Cytat Zamieszczone przez Grabarz Zobacz posta
    a co popsuł?
    Czyścił pompę oleju, miskę ogólnie syf jaki był w misce. W momencie składania nie dokręcił pompy oleju i niedokładnie wszystko wyczyścił. Montując miskę dał za dużo dirko co poskutkowało wypłynięciem do środka i zatkaniem smoka . Zapaliła się olejarka i po chwili padło turbo

    Nie wiem czemu uciekły mi posty. A więc wywaliłem N249, N112, SAI, Combi valve i zamontowałem TIP. Dodatkowo zakupiłem maszynę Krauss, pasty menzerna, pady flexipads oraz powłokę kwarcową ArtTheShine. W weekend zrobię korektę i nałożę kwar, zobaczymy jaki będzie efekt. Na początku września auto wiezie mnie do ślubu więc musi być błysk !

    Na hamowni wyszło prawie 240KM i 370Nm. Wiem, że wynik jest zaniżony przez błąd osoby wykonującej pomiar. Nie włączył nawiewu na IC na pierwszym pomiarze, auto długo stało na wolnych co skutkowało zwiększoną temperaturą w dolocie i wg mnie słabszym wynikiem.

    Tu jakieś zdjęcia :







    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Auto przeszło korektę lakieru. 3 pasty menzerna, 3 różne pady i na koniec powłoka ArtTheShine Spiro5. Zależało mi na mega hydrofobowości i jest tak jak chciałem. Oceńcie sami








    Ostatnio edytowane przez mlody_mk2 ; 26-07-2016 o 11:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •