Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Wątek: Ile jest miejsca na tylnich siedzeniach w tt ?

  1. #1
    Awatar Kazek
    Dołączył
    Apr 2008
    Płeć
    Skąd
    Tarnobrzeg
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Szary
    Posty
    103

    Ile jest miejsca na tylnich siedzeniach w tt ?

    tylko prosze nie odsylac mnie do wyszukiwarki!! bo nic nie moge znalesc!

    do jakiego wzrostu czlowiek moze tam wzglednie podrozowac?

    w sumie to zamierzam tyl przeznaczyc na dupeczki z reguły dziewczyny nie sa wysokie ( tak bardzo jak chlopaki) czy wejdzie tam laska sredniego/ przecietnego wzrostu? na luzie? hehe chlopaki z takimi furami napewno temat przerabialiscie! hehe pozdro

  2. #2

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Londyn
    Posty
    75
    tam moja siostrzenice 6letnia czasem mi zal upchac a mowisz o laskach... i nie chodzi o wzrost a raczje miejsce na nogi ktorego tam nie ma...na przjechabnie z knajpy do knajpy da jakos rade ale i tak wysiadajac zdemoluj pol samochodu...to jest samochod dla ciebie i Twojej pani i nic wiecej :P albo dla Ciebie i nowej pani :P

  3. #3
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Miejsca z tyl nie ma tak na prawde mozna tam torbe czy inne graty trzymac w czasie jazdy .
    Kiedys wiozlem jednak dwie dziewczyny z tyl i straszna frajde mialy z tego ze tak ciasno im bylo

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  4. #4
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Gdzieś jest info ze do 1.50 m można spokojnie stylu siedzieć. :P

  5. #5

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    Ja jestem wysoki chłopak mam 170cm i bokiem po pijaku sie fajnie siedzi, i te gwiazdy widać lol
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  6. #6

    Dołączył
    May 2008
    Skąd
    Stolica
    Posty
    45
    Cytat Zamieszczone przez Piootr
    Gdzieś jest info ze do 1.50 m można spokojnie stylu siedzieć. :P
    Ja mam polską instrukcję i tak własnie jest tam napisane - max 1,50 m wzrostu żeby nie uderzać głową w szybę klapy bagażnika na każdej dziurze ( to już dodałem od siebie )

  7. #7

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    000
    Posty
    155
    ja w mojej nawet raz nocowałem na tylnym siedzeniu (nie pytać dlaczego ) ale po 4 godz byłem cały "połamany". Co do dziewuch to nigdy nie traktowałem TT jako lepika na nie - śmiem twierdzić że sam jestem bardziej wartościowy - hehehehe
    ...

  8. #8

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    warszawa
    Posty
    13
    he he! nie zapomne historii, ktora opowiadal mi znajomy. Jego zona miala TTke i musieli zawiezc tesciowa (70 lat) ponad 1000 km do Niemiec!!! zapakowali ja na tyl, kobiecina po 50 km chciala do ubikacji i co? nie potrafila sie wygramolic)))) walczyli do upadlego, ale udalo sie
    Nie wiedziec czemu zaden nie chcial ustapic babci miejsca z przodu))
    Niezle musiala byc polamana po tej podrozy

  9. #9
    Awatar Kazek
    Dołączył
    Apr 2008
    Płeć
    Skąd
    Tarnobrzeg
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Szary
    Posty
    103
    Dzieki chlopaki za info nie zamierzam wozic z tylu dziewuch po 500km ale np z kumplem wziasc 2 dupeczki i nad wode pojechac jakies 50 km albo po miescie powozic sie chwile mysle ze damy rade

    a tak przy okazji jest tu na forum jakis posiadacz TT z podkarpacia? chetnie bym sie spodkal przy piwku . powymienialbym uwagi na temat tt . itp. Pozdrawiam

  10. #10

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Londyn
    Posty
    75
    wiesz dwie laski z tylu w TT polamane pokrzywione, to nie jest wkintesencja lasnu, pozatym jak sie otwiera drzwi to jest napleka ze nie wiecej niz 150cm,a pozatym ja dowiozlem z uk do kielc kolezanke, z tylu siedziala, i z samochodu wysidla sama i co najciekawsze sadzilem ze w droge powrotna wybierzy inny transport, ale zdecydowal sie znow i jakos dala rade... ale jechala z tylu sama wzrost cos kolo 160cmwiec byla wylozona po dlugosci dwie poduszki pod plecy i mozna jechac... jej maz ktory siedzial z przodu po paru piwkach stwierdzil ze moze sie z nia zamienic, i spal z tylu jakies 5-6godzin i tez wyszedl sam

  11. #11

    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Sczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Balck
    Posty
    121
    KAZEK jesli chodzi o dupeczki z tylu to polecam siedzienia na maxa do przodu nawiew na 3-4 kreski no i cos pod glowke slicznotki jakas miekka podusia nawet nie zauwazysz ze tak malo miejsca jest z tylu w TT

  12. #12
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    A poza tym ilosc miejsca z tyl moze byc swietna wymowka jesli nie chcemy kogos w naszej TT :P

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  13. #13

    Dołączył
    Mar 2008
    Skąd
    Kutno
    Posty
    27
    dokladnie ja tak ostatnio zrobilem... " sorki ale ten samochod jest dwumiejscowy " czasami trzeba...
    dobrze ze nie poprosili dowodu

    poza tym ja siedze odsuniety na maxa do tylnego siedzenia wiec u mnie ewentualnie tylko siostra bokiem siedzi z tylu bez butow ale ostatnio juz jej tak nie woze bo qrde jakby cos walnelo w tyl to mysle ze byloby krucho

  14. #14

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarna
    Posty
    197
    Ja zawsze jak mnie ktoś pyta o to, opowiadam historię powrotu z jednej z imprez, gdzie jechaliśmy TT w 5 osób, z których najniższa miała 180

    Raz też wiozłem z tyłu jednego kolegę o wzroście 195 cm...z Pragi do Wrocławia Wrażenia ekstremalne, ale jak trzeba to da radę. Na szczęście w dowodzie rejestracyjnym nie ma wzmianki o produkcyjnym zaleceniu odnośnie maksymalnej wysokości osób siedzących z tyłu (do 165 cm o ile dobrze pamiętam), a ani policja ani celnicy nie znają na pamięć instrukcji TT
    Czarne 2000 TTC 180 Quattro + JBL GTO Car Audio

  15. #15
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    hmmm ja mam problem z wypolerowaniem-wyczyszczeniem-impregnowaniem skór tylnich siedzeń w pojedynkę siedząc okrakiem na przednim siedzeniu a co dopiero tam siedzieć xD
    Gdyby nie walory estetyczne tych tylnich skórzanych miekkich siedzonek to ja bym sobie je wymontował tak samo myślę o kole zapasowym tylko czy aby TT nie straci trochę na przyczepności? - zawsze lepsze osiągi :P


    Cóż ale na zakupy małe z biedronki są akurat xD żart, chociaż czasami tam kupuję :P bo do centrum się pchać przez korek 2-3h do dużego sklepu to nie za fajna sprawa


    a tak btw mam takie małe niedyskretne pytanie, gdzie zostawiacie zakupy, na tylnim kufsze, czy na tylnich siedzeniach?
    [/b]

Podobne wątki

  1. Pasażerowie na tylnych siedzeniach
    Przez Nielogiczny w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 17-03-2021, 11:25
  2. Wymiana tylnich lamp
    Przez Jambolek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-02-2017, 11:31
  3. pytanie dot. miejsca w jakim jest znaczek quattro
    Przez pitupitu w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-09-2011, 21:36
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-03-2009, 22:35
  5. FAJNA TRASY i MIEJSCA ZAMKNIETE
    Przez max1236454 w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-01-2009, 19:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •