Cytat Zamieszczone przez Maxvibe
Powiem ci stary że ja planuje zaryzykować i zrobić taniego czipa. Wiem bo juz zbadałem 15 osób po takiej przeróbce które są już prawie 2 lata po zabiegu. Większość ma silnik 1.8 i wiem że sie zdecyduje u sprzedawcy na allegro który jako jedyny jest tego wart. Bo po co płacić 1500-2000 koła za to co możesz mieć za 500 zł .Nie chce robić sporu poprostu zaryzykuje .
No faktycznie Maxvibe ryzykujesz decydując się na tańszą opcje z Allegro. Pamiętaj że każda szanująca się firma tuning'owa podepnie auto pod kompa i napisze soft pod dany konkretny motor z wszystkimi jego cechami, właściwościami czasami nawet wadami - a decydując się na Allegro dostajesz jakieś tam standartowe (jeżeli można tak ująć) ustawienia na które cholera wie jak Twoje auto zareaguje. Dlatego właśnie płaci się specjalistom te 1.5-2 koła bo za 1/4 tej ceny takiego zapewnienia co do przedewszystkim nieszkodliwości Allegrowiczowskiego chip'anie uzyskasz.
No ale to w zasadzie tylko moje zdanie i moje podejscie do sprawy i auta - ja bym sie na Allegro nie decydował może niech inni z forum się wypowiedzą.