Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: DSG w Superb 3.6

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar madry
    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    351
    Rocznik
    2009
    Kolor
    quattro
    Posty
    312
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Wierze ale o wersji 300 czy 280 km nie słyszałem ta ma 260 i katalogowo 6.5 sek. do setki więc niewiele wiecej niż moja TT. Lata przyjemnie. Wiadomo na trasie pierwsza setka to jedno co sie dzieje dalej to już inna sprawa. Auto podoba mi się ze względu, że na jakieś szybkie nie wyglada a osiągi pozwalają jednak złoić pare "groźnych" fur . No ale o Skodzie tyle bo to nie to forum .

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -



    Jedziesz zatrzymujesz się i po chwili ruszysz pod górkę nie zmieniając przełożeń.
    Miałem ostatnio przyjemność "gonić" się TT z takim właśnie Superbem na trasie około 50km i w pełni potwierdzam to co piszesz Kwinto! Byłem w lekkim szoku jak to auto się zbiera, szczególnie przy większych prędkościach. Nie wiem czy akurat ten Superb miał 260KM czy może koło 300KM - tak wychodzą po programie, silnik ten sam co w CC zdławiony elektronicznie… akurat ta z którą się próbowałem nie miała oznaczeń, zmieniony grill na ciemny połysk bez "kogucika" - co jak dla mnie wskazuje, że mogła być "modyfikowana"

    W każdym razie prawie 270km/h licznikowe nie robiło na Skodzie wrażenia tzn. siedziała mi na dupie w niezbyt dużej odległości, a w każdym razie nie oddalałem się zbytnio Przy zwalnianiu w okolice 120km/h i przyspieszaniu do oporu wyraźnie zostawała, ale jednak nie tak jakbym oczekiwał Jestem pewny, że seryjną TT 2.0 TFSI w trasie taki superb poprostu zjada, a i z miejsca sporo nie zostanie
    Ostatnio edytowane przez madry ; 12-03-2016 o 14:41

Podobne wątki

  1. Superb RS6 + Piękne Volvo
    Przez delleto w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-01-2017, 16:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •