Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 51

Wątek: Okazja z allegro czyli kupiliśmy sztos.

  1. #16

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Nie zgadzam się z tym co piszesz. Nawet za ponad 30k możesz kupić TT 8N która okaże się padaczką, a za połowę tej ceny możesz kupić auto które będzie w rozsądnym stanie, a będzie wymagało drobnego "dopieszczenia",
    więc pisanie że jak nie masz 20k na TT to nie warto nawet do niego podchodzić, mija się z prawdą.
    Masz prawo do własnej opinii i nie zgodzić się z moją. I o tyle o ile wygórowana cena nigdy nie będzie gwarantem jakości egzemplarza o tyle niska powinna dawać do myślenia. 15 tyś za MKI do "dopieszczenia" może ale nie dla mnie. Jeśli znajdziesz taką to będzie dla mnie tylko wyjątek potwierdzający mają regułę. Inna sprawa że np. dla Pawła dopieszczenie będzie wybebeszeniem auta dla mnie nałożenie wosku na wiosnę . Temat morze gdzie trudno o wypośrodkowanie. W tym konkretnym przypadku wyszło jak wyszło ja do TT z komisu za taką kasę bym nie podszedł.
    Swoją drogą ile widziałeś tu MKI w dziale sprzedam za do 15 tysi, które były godne polecenia ?
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  2. #17

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1990
    Kolor
    pomarańcz
    Posty
    12
    właśnie cena wydawał mi się ok, więc myślałam ze chodzi o rozrząd i licznik temperatury. Komentarze też nie były najgorsze, bo po zdjęciach wszystko ładnie i blacharka wg miernika nie wykazywała wielkiego "dzwona", dopiero po rozebraniu części w silniku usłyszałam co i jak. Koleś handlarz - chciał sprzedać, a ja kupić więc nie widziałam dużych wad.

  3. #18
    Awatar FockeWulf
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    160
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    209
    Fakturę masz z komisu czy kupowałaś przez głowę, bezpośrednio od właściciela? Jak to pierwsze, to walczysz z komiksem, jak to drugie to będzie ciężko, bo formalnie komisu nie było przy transakcji. Konkurs na obowiązek zbadać auto jako profesjonalista, a nie tylko zaufać właścicielowi. Powodzenia w reklamacji.

  4. #19

    Dołączył
    Sep 2015
    Płeć
    Skąd
    Konin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    139
    Nawet jeżeli było bez oficjalnego pośrednictwa komisu, to jest wystarczająco dowodów,by komis też pociągnąć od odpowiedzialności. Jeżeli będzie taka potrzeba, podpowiem które przepisy powołać Choć i prawda też taka, że ciąganie komisu, który nie figuruje jako bezpośredni sprzedający może być trochę czaso- i kosztochłonne.

  5. #20
    Awatar streetrace
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Phantom
    Posty
    548
    Mam tylko nadzieję, że faktury nie napisaliście na niższą kwotę, niż faktycznie zapłaciłaś (częsty numer komisów)...
    bo jeśli tak - to jeśli oddadzą pieniądze, ale jestem pewien że tylko to, co jest na dokumencie sprzedaży i ani złotówki więcej.
    Audi TTS.
    The Everyday Sportscar.

  6. #21
    Awatar FockeWulf
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    160
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    209
    Pociągnąć komis do odpowiedzialności gdy oficjalnie nie brał udziału w transakcji będzie ciężko. Gdy faktura zaniżona to da się gdy będziesz miała dowód wpłaty na kwotę realnie wpłaconą.

  7. #22
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Tomasso Zobacz posta
    Daj znać jak poszło z handlarzem. Wczoraj w Turbo kamerze w TVN Turbo była podobna historia, tydzień temu zresztą także.
    Oglądałem, ubolewam tym bardziej iż na jednej z akcji rozpoznałem swojego starego znajomego z branży, kiedyś trzymał fason i mogłem polecić go każdemu, jak widać obniżył loty
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #23
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Masz prawo do własnej opinii i nie zgodzić się z moją. I o tyle o ile wygórowana cena nigdy nie będzie gwarantem jakości egzemplarza o tyle niska powinna dawać do myślenia. 15 tyś za MKI do "dopieszczenia" może ale nie dla mnie. Jeśli znajdziesz taką to będzie dla mnie tylko wyjątek potwierdzający mają regułę. Inna sprawa że np. dla Pawła dopieszczenie będzie wybebeszeniem auta dla mnie nałożenie wosku na wiosnę . Temat morze gdzie trudno o wypośrodkowanie. W tym konkretnym przypadku wyszło jak wyszło ja do TT z komisu za taką kasę bym nie podszedł.
    Swoją drogą ile widziałeś tu MKI w dziale sprzedam za do 15 tysi, które były godne polecenia ?
    Swoją TT kupiłem za nieco ponad 20k, po około roku użytkowania gdzie do wymiany w międzyczasie było jedynie sprzęgło, sprzedałem ją za 25k. W międzyczasie zatroszczylem się jedynie o jakieś detale typu wymiana klosza w lampie. Aha, to było jakieś 4-5 lat temu... Oczywiście wiem co dzieje się z autem do dziś i po prostu dobrze się sprawuje. Takich "wyjątków" jest mnóstwo na forum, a Ty powtarzasz jedynie opinie które gdzieś zasłyszałeś/przeczytałeś.
    Ostatnio edytowane przez jasiel ; 09-03-2016 o 17:10

  9. #24

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Swoją TT kupiłem za nieco ponad 20k, po około roku użytkowania gdzie do wymiany w międzyczasie było jedynie sprzęgło, sprzedałem ją za 25k. W międzyczasie zatroszczylem się jedynie o jakieś detale typu wymiana klosza w lampie. Aha, to było jakieś 4-5 lat temu... Oczywiście wiem co dzieje się z autem do dziś i po prostu dobrze się sprawuje. Takich "wyjątków" jest mnóstwo na forum, a Ty powtarzasz jedynie opinie które gdzieś zasłyszałeś/przeczytałeś.
    Spoko - big deal Jak wpadnie Ci kiedyś godne MKI za 15 koła do kosmetyki. Daj proszę znać - kupię, poważnie.
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 09-03-2016 o 18:28
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  10. #25
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Spoko - big deal Jak wpadnie Ci kiedyś godne MKI za 15 koła do kosmetyki. Daj proszę znać - kupię, poważnie.
    Było w Wawie TT kupione ponad rok temu za takie pieniądze z felgami od QS i nie była trupem tylko ładnym i sprawnym technicznie autem.

  11. #26
    Awatar Domenik
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Oka/WWA/PZN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    1,006
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    Było w Wawie TT kupione ponad rok temu za takie pieniądze z felgami od QS i nie była trupem tylko ładnym i sprawnym technicznie autem.
    Piotrek, mówisz o tej ?
    http://www.klubtt.pl/showthread.php?...8-rok-1-8T-AJQ

  12. #27
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    xxxxx
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    xxxxx
    Posty
    770
    A powiem tak z innej beczki.Niewierze w okazję,nikt nie sprzeda
    ładne zadbane auto za grosze.

  13. #28
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez matimati Zobacz posta
    A powiem tak z innej beczki.Niewierze w okazję,nikt nie sprzeda
    ładne zadbane auto za grosze.
    Ja wierzyć i ja kupić

  14. #29
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    xxxxx
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    xxxxx
    Posty
    770

  15. #30
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez matimati Zobacz posta
    A powiem tak z innej beczki.Niewierze w okazję,nikt nie sprzeda
    ładne zadbane auto za grosze.
    Ja też wierzyć i ja też kupić.
    AUDI nie przestaje się kochać.

Podobne wątki

  1. Okazja na allegro
    Przez tomi w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-06-2011, 19:56
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-06-2009, 19:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •