Cytat Zamieszczone przez roger96 Zobacz posta
Oprócz tego robili mi też kilka drobniejszych rzeczy z których jestem zadowolony. Ale to był główny powód wizyty. Stwierdzili jedynie poduche silnika do wymiany która mogła być tego przyczyną. Dowiedziałem się o tym przy odbiore auta. Mieli zorientować się w cenie i zadzwonić. Nie zadzwonili. Z pewnością znają się na tym co robią patrząc na ilość aut przed warsztatem i w środku. Może poprostu nie mieli czasu na takie zagadki i dochodzenia

Ilość aut nie robi z nikogo super specjalisty, ja zaprowadziłem auto gdzie stało przed garażem mnóstwo samochodów byłem pewien, ze zdiagnozują problem mojej usterki której była padająca cewka czego nie zrobili i doszedłem do tego sam , były wątaki na forum . Ciężko o dobrego mechanika ,który wie co robi i masz do niego pełne zaufanie . Zapłaciłem 900 złoty za ustawienie gwintu , niby wymiane zamku od baku i wymiane drązków no szok a auto dalej przerywało chociaz ustawinie gwintu i pierdoly byly tylko dodatkiem . Więc nie ma sie sugerować ilością aut przed warsztatem