Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 32 z 32

Wątek: Problem ze skręcaniem

  1. #31
    Awatar Wójto.WRA
    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Zalesie/Radom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2++
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez roger96 Zobacz posta
    Oprócz tego robili mi też kilka drobniejszych rzeczy z których jestem zadowolony. Ale to był główny powód wizyty. Stwierdzili jedynie poduche silnika do wymiany która mogła być tego przyczyną. Dowiedziałem się o tym przy odbiore auta. Mieli zorientować się w cenie i zadzwonić. Nie zadzwonili. Z pewnością znają się na tym co robią patrząc na ilość aut przed warsztatem i w środku. Może poprostu nie mieli czasu na takie zagadki i dochodzenia

    Ilość aut nie robi z nikogo super specjalisty, ja zaprowadziłem auto gdzie stało przed garażem mnóstwo samochodów byłem pewien, ze zdiagnozują problem mojej usterki której była padająca cewka czego nie zrobili i doszedłem do tego sam , były wątaki na forum . Ciężko o dobrego mechanika ,który wie co robi i masz do niego pełne zaufanie . Zapłaciłem 900 złoty za ustawienie gwintu , niby wymiane zamku od baku i wymiane drązków no szok a auto dalej przerywało chociaz ustawinie gwintu i pierdoly byly tylko dodatkiem . Więc nie ma sie sugerować ilością aut przed warsztatem

  2. #32
    Awatar roger96
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    krakow
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    szary
    Posty
    34
    Znalezienie dobrego mechanika graniczy z cudem. Znam chłopaków nietety ogarniają tylko i wyłącznie hondy. Swego czasu gdy miałem honde robiłem u nich wszystko. Robią zajebiście znają się na żeczy nie wymyślają niepotrzebnych żeczy wręcz przeciwnie starają się żeby klient był zadowolony i kosztowało go to jak najmniej. Zaufanie do nich pełne. Takiego mechanika ze świecą szukać. Dzwoniłem do nich dali mi namiary na mechanika z którym umówiłem się na czwartek. Co będzie? Zobaczymy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •