Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Nowe koła w TT-tce

  1. #1

    Dołączył
    May 2008
    Skąd
    Stolica
    Posty
    45

    Nowe koła w TT-tce

    Witam,

    nadeszła wiosna i w związku z tym iż opony w mojej TT nadają się już tylko do śmietnika postanowiłem ze zmienię je razem z felgami. Standardowe 16" zostawię na zimę a teraz kupię 18" z nowymi oponami. Jestem najbardziej przekonany do dwóch typów:

    http://moto.allegro.pl/item350110002...y_toyo_fv.html

    http://moto.allegro.pl/item350114553...y_toyo_fv.html

    Jutro mam wiedzieć czy będą dostępne z rozstawem 5x100. Jeżeli tak to skłaniam się do tych pierwszych ( od RS4 ) z oponami jak w aukcji. Wiem, że stracę trochę na komforcie jazdy, ale look też musi być

    Czy te zestawy są wg Was ok

    Proszę o opinię.

    Pozdrawiam

    deSigner

  2. #2

    Dołączył
    Jan 2008
    Skąd
    Południe
    Posty
    56
    Uważam że te alufelgi z modelu R8 są przepiękne. Sam myślałem o założeniu do swojego sreberka. Jeśli ktoś widział już TT z taką felgą, to proszę o link lub fotę

    Pozdro!!

  3. #3
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    uzytkwonik mari ma takie na swojej tt jak sie nie myle apropos tych felg od rs4 to moze sa ale rs4 look to nie sa oryginalne felgi wedlug mnie bo za duza okazja cenowa a jak wiadomo zadko sie zdazaja okazje zeby nie napisac nigdy

    pozdro

  4. #4

    Dołączył
    May 2008
    Skąd
    Stolica
    Posty
    45
    Nie zależy mi jakoś specjalnie na oryginalnych felgach. RS4/R8 look mnie satysfakcjonuje

    Dzieki za podpowiedzi.

    Pozdrawiam

    deSigner

    [ Dodano: Sob Maj 10, 2008 9:03 pm ]
    Po długim szukaniu i zasięganiu opinii "gdzie popadnie" konkluzje są następujące:

    1) Rzeczywiście wszystkie felgi na Allegro to podróby/repliki bardzo miernej trwałości. Produkcja chiny, a w najlepszym wypadku włochy. Nie wytrzymują w większości w konfrontacji z naszymi drogami i szybko nadają się w najlepszym wypadku do wyważania, a najczęściej do prostowania. Odpuszczam

    2) RS4 look można trafić z rozstawem 5x100, ale R8 look prawie nie ma szans. Zapytałem chyba z 20 "największych" sprzedawców felg na Allegro - tylko 5x112. Znalazłem tylko jedną ofertę, ale droga i nie wiadomego pochodzenia.

    W związku z powyższym zdecydowałem że założę do TT ORYGINALNE koła od eSek. Zrobiłem nawet małą symulację w Corelu. Wyglądałoby to mniej więcej tak:

    http://images34.fotosik.pl/248/da7a87089755639amed.jpg

    Znalazłem nawet takie koła wraz z oponami. Jeżeli stan opisywany przez sprzedawcę potwierdzi się w realu to lada dzień będę na nich śmigał

    A tak swoją drogą to uważam, że to jeden z najładniejszych wzorów felg jakie Audi wypuszczało z fabryki w swoich autach

Podobne wątki

  1. Koła OEM Audi TT
    Przez Alexander w dziale Sprzedam - części
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-03-2017, 14:55
  2. Nowy silnik, nowe logi, nowe problemy. Proszę o wsparcie.
    Przez Bejrut w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15-12-2015, 12:50
  3. wielkość koła
    Przez BelfegorTT w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 12-03-2014, 08:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •