Pokaż wyniki od 1 do 15 z 31

Wątek: [S] naviPremium - Dedykowane systemy nawigacyjne ANDROID do Audi TT

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar arthstudio
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Isle of Man
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    grafitowy
    Posty
    122
    Ja mam takie radio (QuadCore, ale poprzednia wersja z Androidem 4.4.4), tak jak mówi NaviPremium w kwestii jakości dźwięku cudów nie ma i nie będzie, gra jako tako, dosyć cicho, sam dźwięk można jakoś podciągnąć equalizerem. System nie "ścina" i chodzi bardzo płynnie, szybko, bez problemów. Bluetooth poprawny, mam kamerę cofania - fabryka to to nie jest, a montowana w miejscu lampki oświetlenia tablicy przekłamuje położenie środka - wjeżdzając np na kanał wygląda, jakbyśmy się pakowali prosto do dziury), ale generalnie swoją funkcję spełnia. Radio odbiera słabo, GPS łapie dobrze. Wyświetlacz jest ładny, dość jasny, wygładzony softwarewo sprawia dobre wrażenie, dotyk czuły i nawet lekką rękawiczką da się to obsługiwać. Działa jako tako sterowanie z kierownicy - głośność i mute można używać zawsze, ale już np przełączanie muzyki tylko w dedykowanych aplikacjach - Radio, DVD, Bluetooth. W Spotify i innych nie działa, trzeba obsługiwać palcem. Jakoś wykonania nie budzi zastrzeżeń, chińsczyzna ale nie bardzo tania, pokrętła OK, wpasowanie w deskę bardzo dobre.

    Urządzenie ma natomiast kilka niepisanych wad typowo Androidowych - pierwsze to długi czas uruchamiania po przekręceniu kluczyka, tak jak telefon z Androidem ze średniej półki, to jest czasem uciążliwe (aczkolwiek kamerka cofania działa zanim się to odpali, bo to tylko RCA), drugie to przegrzewanie się urządzenia. Zdarzyło mi się ze dwa razy jechać w dalszą trasę z włączoną nawigacją Google, Yanosikiem i Spotify, widać było, że urządzenie robi się ciepłe aż w końcu się zawiesiło, nie wiem nawet co się wtedy robi, ale jakoś samo ożywa po parudziesięciu minutach. Podejrzewam, że w gorące dni i/lub bez klimatyzacji problem może być większy.

    Generalnie jestem zadowolony - miałem RNS-E - ukradli mi, kupiłem Concert, jest OK (jakość dźwięku, zmieniarka) ale nie z tej epoki jeśli chodzi o multimedia, teraz mam to i chyba zostawię. Kupiłem u chińczyków (ali) za ok. 1200zł + 80zł cło, instalowałem sam plug&play plus ciągnięcie kabla do klapy tylnej i do lampki z kamerą cofania. Dosyć prosta sprawa, jako gadżet lub kombajn multimedialny bardzo w porządku, dla audiofilii i budowania car absolutnie nie.

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2016
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    22
    @Arthstudio - dzięki Ci wielkie za obszerne przedstawienie tematu. O coś takiego mi chodziło. Czy mógłbym Cię prosić o chociaż*jedno zdjęcie, jak to wygląda w samochodzie?

  3. #3

    Dołączył
    Feb 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    120
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrna
    Posty
    10
    Cześć wszystkim,

    Kilka nowości dotyczących naviPremium

    Zapraszamy wszystkich na naszą stronę internetową http://navipremium.pl/ - layout witryny uległ odświeżeniu

    ---

    Dodatkowo, w związku z dużym zainteresowaniem na nasze produkty i różnego rodzaju zapytania od klientów przed i po zakupie nawigacji, postanowiliśmy założyć forum internetowe. Dostępne będzie w ciągu około tygodnia, a link znajdziecie na naszej stronie.
    Na forum będziecie mogli znaleźć informacje na temat promocji i nowości dotyczących naszego sprzętu, uczestniczyć w dyskusjach na temat sprzętu, uzyskać pomoc techniczną, wsparcie i wiele innych

    W tej chwili trwają jeszcze prace przygotowawcze - w ciągu tygodnia forum powinno ruszyć pełną parą. Zapraszamy!

    Dla moderatorów - news o forum proszę traktować informacyjnie, nie promocyjnie

    ---

    Ogłaszamy również przedsprzedaż na nowe urządzenia z systemem Android 6.0, procesorem Octa Core, 2GB pamięci RAM i pamięcią Flash 32GB.
    Przez następne 3 tygodnie będziemy zbierać zamówienia na jednostki 6.0 w promocyjnej cenie 2049zł - czyli 150zł rabatu od normalnej ceny 2199zł.
    Cena dotyczy oczywiście jedynie zakupu poza Allegro.
    Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu priv, telefonicznego lub na wsparcie@navipremium.pl

    Pozdrawiamy
    naviPremium

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cześć,

    Chcielibyśmy wszystkich uczulić na oferty typu dropshipping, czyli tak zwane pośrednictwo w zakupie towaru z Chin.

    W 95% kończy się to tym, że kupujemy produkt, a później musimy martwić się sami, bo oczywiście nie ma żadnej gwarancji na radio, pomimo zapewnień "sprzedającego".

    Odbieramy codziennie bardzo dużo telefonów dotyczących problemów w podłączeniu, uszkodzonych i połamanych jednostek, zawieszonego lub niestabilnego oprogramowania i innych rozmaitych problemów.

    Zachęcamy wszystkich do kupowania jednostek w sprawdzonych firmach, zapewniających gwarancję, wsparcie techniczne i pomoc przy montażu.

    Pozdrawiamy
    naviPremium
    Ostatnio edytowane przez NaviPremium ; 07-02-2017 o 17:06

Podobne wątki

  1. Radio MK2 android
    Przez KpRacing w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 05-10-2020, 14:46
  2. Wymiana radia na nawigacje (RNS-E lub Android)
    Przez Ernest w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 28-08-2016, 12:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •