Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Skrzypiący plastik ???

  1. #1

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    PODKARPACIE
    Posty
    28

    Skrzypiący plastik ???

    Witam. Panowie - pomóżcie mi w jednym temacie. Od pewnego czasu słyszę naprawdę denerwujące skrzypienie elementów plastikowych - z tyłu za kierowcą, gdzieś w okolicy gdzie znajduje się zmieniarka CD oraz na samym tyle - coś jakby tylna półka. Może macie podobny problem, lub mieliście - jeśli tak to od czego zacząć i co robić aby te zgrzyty eleminować
    Proszę o rady - z góry dziękuję.

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Rzeklbym - standard U mnie jeszcze zatrzelo cos trzeszczec pod deska rozdzielcza i to mnie wq*** najbardziej.. Polskie drogi daja po pupie..
    ttless..

  3. #3
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    kilazz, u mnie to samo Jedyne chyba rozwiazanie to wyjac cala deske i wziac od audi takie nowe spinki i je pod szyba podlazyc i wtedy bedzie git. Jesli ktos bedzie to robil, to niech da znac

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    U mnie narazie skrzypi tylna półka ale jestem w trakcie tuningu, wiecej o niej napisze jak skończe
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  5. #5
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    co do tylnej polki to poszukajcie, bo na forum juz ktos kiedys pisal jak sie z tym uporal (chyba rozebral ja i wpuscil troche silikonu). Ja u siebie mam tylna szybe bardzo przyciemniona, takze deske wyjalem, bo i tak nie widac co jest w bagazniku.

  6. #6

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    PODKARPACIE
    Posty
    28
    Panowie - macie rację. Zdjąłem półkę i już było lepiej - ale po przejechaniu paru kilometrów cholera nadal coś skrzypiało, stukało - więc szukałem dalej przyczyny i znalazłem Niby mała rzecz - okazało się, że miałem nie dociśnięty tylny fotel - docisnąłem i wszystko OK.. Sprawdźcie - może ten fakt u was jest przyczyną owego stukania, bo półka to na 100% skrzypi

Podobne wątki

  1. skrzypiący fotel i okolice tyłu
    Przez squirrelkuss w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30-06-2015, 20:39
  2. Plastik osłona turbo
    Przez hubi_pl w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-12-2012, 18:02
  3. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-11-2009, 22:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •