Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 127

Wątek: Nasze "dwa kółka"

  1. #61
    Awatar artex23
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Żuromin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Siwy
    Posty
    147
    Piękna maszyna ale z hayabusą to już nie zabawa, to sprzęt dla naprawdę doświadczonych motocyklistów i ze sztywnym nadgarstkiem

  2. #62

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Hayka odrębny dział w historii motocykli. Ale ten wydech to byś wymienił na coś bardziej poważnego. Tak zwyczajnie nie pasuje
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  3. #63
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Nie moge powiedziec o tym motocyklu zbyt wiele poniewaz zrobilem nim dopiero ok 450mil. Osiagi sa niesamowite, super elastyczny silnik pozwala na 6 przepychac sie w miescie bez obaw ze "kobylka sie zbiega" moto bardzo lekko sie prowadzi, naprawde mozna bardzo gleboko wchodzic w zakrety i jazda "na kolanie" w lukach nie jest trudniejsza niz na jakimkolwiek innym scigu. Jestem wrecz zaskoczony jej zwrotnoscia i lekkoscia podczas jazdy poniewaz moto wazy ponad 240kg gotowe do jazdy. Mimo ze odleglosc miedzy biodrami a kierownica jest nieznacznie wieksza niz "przecietnie" nadgarstki w dalszym ciagu sa obciazone i dopiero jazda 140km/h + pozwala je odciazyc i smigac komfortowo. Hamulce hmm... dwa 6tloczkowe zaciski tokico na przodzie, czyli tak sobie. Silne, moga zatrzymac lokomotywe ale dozowanie pozostawia do zyczenia. Wskoczy upgrate tak jak w sradzie na pompe radialna nissina ktora bardzo poprawila charakterystyke. Co do wydechow, brzmia poprostu pieknie, i sa akcesoryjnym dodatkiem oferowanym w tamtym czasie do wersji limitowanej (za doplata), jest to pelen uklad ktory mial pozwolic oddetchnac motorowni ale jest tez duzo lzejszy. Fabryczny uklad w hayce wazy uwaga! 15kg!! Ten u mnie ok 6kg... wyglad rzecz gustu, mi w tej konfiguracji kolorystycznej bardzo sie podoba. Do wymiany za to jest blotnik tylny. Zalozony jest jakis akcesoryjny z wiesniackimi ledami. Wroci ori z dymiona lampa tylna w kolorze przednich kierunkow.
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 19-05-2016 o 09:53

  4. #64

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    240 kilo ... to nie jakaś masakra. Szczerze mówiąc myślałem że wazy znacznie więcej w okolicach 300 bo tak wygląda . Mój kumpel miał taką sztukę i potwierdzał nie raz to o czym piszesz. Mimo gabarytów motocykl bardzo zwinny stosunkowo prosty w prowadzeniu. Wyglebił się na nim tylko raz - na parkingu . Co do wydechów masz rację - rzecz gustu. Jeśli robią robotę, ważą 1/3 tego co ori do tego to jakaś limitowana edycja to ... ok. Ogólnie Hayka to maszyna którą każdy motocyklista powinien kiedyś mieć - nawet na krótko. Dla mnie ten motocykl ma jedną ważną przewagę nad większością sportów - można go używać też turystycznie. Może nie jak typowego turystyka ale ze względu na gabaryty i właściwości trakcyjne można nim polecieć w dalszą trasę.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  5. #65
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    I wlasnie o to chodzi Kwinto! wlasnie dla podrozy ja kupilem SRAD to maly wariat, super sprawa zeby sobie ulzyc i zlamac pare przepisow tu i tam hehe ale do podrozy we dwoje sie nie nadaje. Da sie, wszystko sie da, ale dla mnie srednia przyjemnosc, a dla mojej lubej na tyle to juz nie wspomne. Mam nadzieje ze Busa pozwoli wygodniej pojechac we dwojke i bedzie fajnym kompromisem pomiedzy osiagami a wygoda.

  6. #66

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    264
    To i ja się pochwalę W sumie historia uzależnienia od moto to także historia TT. Zawsze chciałem mieć 2 kółka. Wiedziałem, że to uwielbiam chociaż pierwszy raz siedziałem na moto jak je kupiłem. No i nadszedł dzień w którym znalazłem dla siebie Honde Hornet ~2001r. Po 3 latach miałem małą przygodę i przyszedł czas pozbyć się moto. Wtedy też zrodził się pomysł na TT. Po tygodniu jak wystawiłem Horneta na sprzedaż przyjechał gość i zaproponował wymianę na TT MK1 - czysty zbieg okoliczności. Nie mógł wiedzieć że go chciałem . Tak wymieniłem Honde na Audi I tak też dołożyłem sobie kolejne uzależnienie. Po kolejnych 3 latach pozbyłem się TT. Niestety poczucie "niekompletności" zaowocowało nowymi nabytkami. TT 2007 i Hornet 2008.

  7. #67
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Jednak TT i motocykle sie przyciagaja bardzo ladna sztuka, bardzo czysta.
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 22-05-2016 o 14:50

  8. #68

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Motoryzacyjnie kompletny facet - TT 3.2 do tego bardzo wdzięczny do używania na co dzień motocykl
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  9. #69
    Awatar artex23
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Żuromin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Siwy
    Posty
    147
    Fajny motocykl ale wydeszek bym zmienił albo chociaż wyją środek bo w serii go wogóle nie słychać a jak wiadomo motocykl musi być słychać żeby go było widać

  10. #70
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    "Loud pipes save lives!"

  11. #71

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    image.jpgimage.jpg

    Święta prawda, dlatego kosztem TT zadbałem w tym sezonie o to by było słychać
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  12. #72
    Awatar artex23
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Żuromin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Siwy
    Posty
    147
    Ja mam serie bez wnętrza ale naprawdę fajnie gra, aż byłem zdziwiony że tak może grać seria

  13. #73
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Bardzo ladnie wyglada. Jednak co nowe to nowe. U mnie bedzie trzeba popracowac pasta polerska

  14. #74

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Bardzo ladnie wyglada. Jednak co nowe to nowe. U mnie bedzie trzeba popracowac pasta polerska
    Nowy to był 6 lat temu
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  15. #75
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Powaznie?? Nawet w srodku blyszczy sie jak nowka. Moze w pudelku lezal??

Podobne wątki

  1. Średnice i jakość silikonów "Fmic" i "Re5pect"
    Przez BigBird.co w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2016, 04:45
  2. "Okazje" i "Cuda" z ogłoszeń z całego świata!
    Przez hubi_pl w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 15-08-2014, 09:57
  3. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 17:45
  4. blenda mk1 "zwykla" srebrna na 2 "rury" ;)
    Przez M and V w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-05-2012, 21:56
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 09:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •