Strona 9 z 14 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 135 z 199

Wątek: MaTTeusz | przygodo trwaj |

  1. #121
    Awatar madry
    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    351
    Rocznik
    2009
    Kolor
    quattro
    Posty
    312
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Jakieś cuda widocznie, być może można to zakodowac, ale jak sama nazwa mówi światła do jazdy dziennej, więc powinny działać na przemian z nocnymi.
    Ustawił sobie tak, żeby nie było widać żółtych postojówek Też miałem ten problem, że DRL gryzły się z żółtą postojówką... po kilkunastu nieudanych próbach dopadłem wreszcie postojówki led, które się nie palą po kilku godzinach/dniach i świeca już kilka miesięcy!

  2. #122
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Xenony z tymi drl czy pistojowkami wyglądają słabo, co innego led, dla tego najlepiej jak by świeciły same.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #123
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez MaTTeusz Zobacz posta
    ....................................... Felgi, są dedykowane do nowej A8, nie wiem czy ok. 12kg wagi to dużo jak na koło 19"?
    Szczerze powiedziawszy to już się zaliczają do cięższych felg ale jak to zwykle bywa zawsze jest coś za coś.








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  4. #124
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Cytat Zamieszczone przez madry Zobacz posta
    To u humidorka jakieś cuda, bo z tego co widziałem na zdjęciach ma przekodowane i świecą mu ksenony łącznie z DRL:P



    MaTTeusz musisz pokombinować z VCDS, u mnie palą się tylko DRL na auto (w dzień).
    Tak wygląda w przypadku gdy zmienimy kodowanie na lampy po lifcie czyli z paskiem ledowym. Wtedy świecą się dzienne wraz z pozycyjnymi plus ksenon w nocy.

    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Jakieś cuda widocznie, być może można to zakodowac, ale jak sama nazwa mówi światła do jazdy dziennej, więc powinny działać na przemian z nocnymi.
    Mam żarówki ledowe włożone do DRL i w przypadku włączenia ksenonow dzienne przygasaja tak jak pasek ledowy więc nikogo nie oslepiaja.
    Jak komuś szkoda na komplet lamp po lifcie to uważam to za lepsze wyjście niż zostawienie żółtych DRL

    Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

  5. #125
    Awatar madry
    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    351
    Rocznik
    2009
    Kolor
    quattro
    Posty
    312
    Cytat Zamieszczone przez squirrelkuss Zobacz posta
    Mam żarówki ledowe włożone do DRL i w przypadku włączenia ksenonow dzienne przygasaja tak jak pasek ledowy więc nikogo nie oslepiaja.
    Jak komuś szkoda na komplet lamp po lifcie to uważam to za lepsze wyjście niż zostawienie żółtych DRL
    U siebie również mam żarówki ledowe w DRL, które świecą bez ksenonów i uważam, że wygląda to bardzo dobrze.

    Co do lamp z led, to co kto lubi, jak dla mnie nie chodzi nawet o koszt zakupu lamp poliftowych, tylko fakt że widać już na nich upływ czasu... takie ledy w postaci odrębnych "kropek" miałem w poprzednim A4 B8 i osobiście mi się one nie podobają, a już szczególnie w przypadku prostego paska jak w TT i np. A6 C6 Miałbym je przy zakupie TT ok, natomiast dodatkowy zakup i zmiana w Moim wypadku odpada
    Ostatnio edytowane przez madry ; 03-03-2017 o 08:06

  6. #126
    Awatar streetrace
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Phantom
    Posty
    548
    Wiadomo - neon LED - podoba mi się bardziej.
    Ale zestaw taki, jaki mam - pasek LED + bixenon + kierunkowskaz LED odpowiada mi bardzo.
    BTW -przykładowo - S w221 czy 458 italia też ma "kropki" w DRL - takie lata modelowe, taka technologia
    Audi TTS.
    The Everyday Sportscar.

  7. #127
    Awatar FockeWulf
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    160
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    209
    A mi się osobiście kropki podobają, wszędzie już paski, wszystko wygląda tak samo. A my się wyróżniamy

    Pozdrawiam,

  8. #128
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Popieram kolegów wyżej, akurat ledy w TT są bardzo ładne i ponad czasowe jak dla mnie, no i nie wypada, a raczej nie wolno porównywać ich z tymi z a6, bo to faktycznie paskudztwo tracajace zębem czasu i wołał bym zwykłe.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #129
    Awatar madry
    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    351
    Rocznik
    2009
    Kolor
    quattro
    Posty
    312
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Popieram kolegów wyżej, akurat ledy w TT są bardzo ładne i ponad czasowe jak dla mnie, no i nie wypada, a raczej nie wolno porównywać ich z tymi z a6, bo to faktycznie paskudztwo tracajace zębem czasu i wołał bym zwykłe.
    ZUCZEK, Twoim zdaniem nie wypada i nie wolno, a Moim zdaniem wręcz trzeba- każdy widzi co chce, jak widzę to samo w TT co w A6


  10. #130

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Według mnie te "kropki" w A6 czy TT to ta sama bajka - wyglądają poprawnie ale nie ponadczasowo - ta technologia ma czasy wow już za sobą. Obie lampy prezentują się fatalnie gdy są wyłączone wtedy wyglądają jakby zaprojektował je pijany cygański cukiernik.
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 03-03-2017 o 12:25
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  11. #131
    Awatar streetrace
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Phantom
    Posty
    548
    Może się przyzwyczaiłem poprostu do tyk kropek...
    Miałem A6 C6 FL z kropkami, jeszcze w czasie kiedy był efekt wow...
    mam Tiguana z kropkami, TTS z kropkami, jeden sąsiad ma Touarega z kropkami, a drugi Q7 z kropkami, dziś spotkałem R8 z kropkami...
    Wszędzie k**wa widze kropki, teraz dzięki Wam widzę, że może one rzeczywiście mnie prześladują i czas kupić mk3
    Audi TTS.
    The Everyday Sportscar.

  12. #132
    Awatar madry
    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    351
    Rocznik
    2009
    Kolor
    quattro
    Posty
    312
    Z Mojej strony kończąc OT i dyskusje, zmiana lamp na poliftowe na chwilę obecną Moim zdaniem absolutnie nie odmładza TT, a jedynie podkreśla, że auto pochodzi z poprzedniej dekady.

    Streetrace wszystko się zgadza z tym co piszesz, po prostu widujesz stare modele

  13. #133
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    widziałem wiele TT i powiem , Wam, że ogólnie czy są lampy przed czy po liftowe to jeśli auto jest zadbane to robi wrażenie, a jeśli nie to nawet pasek ledów nie pomoże. Gdybym miał kupić lampy specjalnie by mieć pasek LED, to szkoda kasy. Gdybym naprawiał auto po kolizji to bym wymienił na nowszy typ.

  14. #134
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez madry Zobacz posta
    ZUCZEK, Twoim zdaniem nie wypada i nie wolno, a Moim zdaniem wręcz trzeba- każdy widzi co chce, jak widzę to samo w TT co w A6

    Ja widzę różnice szczególnie w nocy na ulicy, a lampy Led mocno odmładzają TT bez dwóch zdań.
    Ostatnio edytowane przez PiotrekHIT ; 03-03-2017 o 12:57
    Znowu TT znowu Cabriolet

  15. #135
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    to ja po przejrzeniu tematu powiem że bardzo ładne autko środek mi się tak podoba że mam problem z oderwaniem oczu uwielbiam to po prostu Gratuluje

    Cacy Panie prezesie

Podobne wątki

  1. TT mk2 2.0 TFSI MaTTeusz
    Przez MaTTeusz w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-02-2018, 20:06
  2. [ MaTTeusz ]- Black TT, FWD 180 ps
    Przez MaTTeusz w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 219
    Ostatni post / autor: 28-09-2015, 07:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •