Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 311121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 195 z 199

Wątek: MaTTeusz | przygodo trwaj |

  1. #181
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Krzysiek wkoncu godny przeciwnik dla Twojej TT


    Mała aktualizacja w temacie, środek został nieco odświeżony tak samo i lakier zewnętrzny. Obecnie auto prezentuje się tak:










































    GDYBY KTOŚ BYŁ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM TO ZAPRASZAM DO KONTAKTU

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6zb050.html
    Ostatnio edytowane przez MaTTeusz ; 17-11-2017 o 22:53

  2. #182
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    W ogóle nie zdążyłeś zniszczyć tych skór przez 2 lata Ładnie się prezentuje Zresztą dzisiaj porównam ze swoją i wstawię zdjęcia, żeby potwierdzić, że nic nie retuszujesz

  3. #183
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
    W ogóle nie zdążyłeś zniszczyć tych skór przez 2 lata Ładnie się prezentuje Zresztą dzisiaj porównam ze swoją i wstawię zdjęcia, żeby potwierdzić, że nic nie retuszujesz
    Skór Mati nie zniszczył, ale nie jedną poduszeczkę już tak

    Pięknie się prezentuje "Granatulka" a środek jak nowy.

  4. #184
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Skórki nie zniszczone bo było na poduszce jezdzone Karol jakby nie patrzeć to poduszka już była 3 razy prana a raczej staram się zachowywać czystość na najwyższym poziomie także gdyby nie ta poduszka musiałbym co 5minut czyścić fotele.

    Wczoraj z okazji małego zlotu mieliśmy okazję się spotkać porównać autka V6 ogólnie to nie jedzie

  5. #185
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    hehe Mateusz, szukałeś V6 w lusterku, a ono już dawno przed Tobą za zakrętem było pewnie

  6. #186

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    Bardzo ładna skórka !

  7. #187
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez MaTTeusz Zobacz posta
    Skórki nie zniszczone bo było na poduszce jezdzone Karol jakby nie patrzeć to poduszka już była 3 razy prana a raczej staram się zachowywać czystość na najwyższym poziomie także gdyby nie ta poduszka musiałbym co 5minut czyścić fotele.

    Wczoraj z okazji małego zlotu mieliśmy okazję się spotkać porównać autka V6 ogólnie to nie jedzie
    Zapomniałeś dodać, że Twój jeszcze bardziej nie jechał

  8. #188
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    A więc, żeby skończyć dmuchanie bańki przez ludzi, którzy na oczy nie widzieli mojej TT, bądź widzieli ale niestety ich poziom wiedzy jest na znikomym poziomie, wrzucam zdjęcia jak auto wyglądało zaraz po mocnym dzwonie z pionową betonową ścianą i stadem słoni.







    Co zostało wymienione:
    błotnik,
    maska,
    nadkole,
    cała kolumna MacPhersona zapobiegawczo,
    zderzak,
    chłodnica,
    przednie wzmocnienie bo się pokrzywiło,
    lampy cały komplet, żeby nie było że jedna inna od drugiej,
    felga została zakupiona nowa bo miała bicie i to na tyle,















    Najwięcej bałaganu narobiła lampa która się rozpadła. Po uprzątnięciu szkła, plastików nie wyglądało to tak strasznie. Auto było robione dla mnie, a nie na handel, więc nie było oszczędzania. Wszystko miało być wymienione i już. Duża część rzeczy mogła zostać, np. chłodnica, kolumna mcPersona też nie musiała być cała wymieniana. Ale tak jak wspominałem miało być dobrze innej opcji bym nie zaakceptował.

    Podsumowując:

    Poduszki jak widzicie, były całe,
    podłużnice całe, nie pokrzywione,
    belka przednia praktycznie nie ma oznak że coś się stało.


    UWAGA: PROSZĘ O ROZWAGĘ PRZY WYPISYWANIU KOMENTARZY. NIE MASZ O CZYMŚ POJĘCIA TO SOBIE DARUJ, WSZELKIE UWAGI. JEŚLI CHODZI O WYCIECZKI SŁOWNE POD MOIM ADRESEM TO UPRZEDZAM, ŻE NIE ŻYCZĘ SOBIE, ŻEBY KTOŚ MNIE ZA PLECAMI OBGADYWAŁ I NAZYWAŁ KŁAMCĄ, OSZUSTEM I INNYM. JAK KTOŚ MA PROBLEM TO NIECH MI TO POWIE.
    KAŻDY KTO JEST ZAINTERESOWANY ZAKUPEM DOSTAJE ODE MNIE MASĘ ZDJĘĆ, NIE MAM POTRZEBY WRZUCANIA ICH TUTAJ I NIE WIDZĘ JAKICHKOLWIEK PODSTAW DO TEGO BY KTOŚ ROBIŁ ZE MNIE OSOBĘ, KTÓRA NIE JESTEM!

    Tak odbiegając od tematu, większość osób jeździ szrotami, nie mając o tym pojęcia, albo po prostu udaje, że nie wie i oczywiście jak sprzedają na forum to jasne, że perełki a tak naprawdę to syf z gilem, jeszcze nie wiadomo po jakich przejsciach. Przejrzyjcie mobile.de i zobaczcie sobie ceny za TT z 2008 roku, w podstawowej wersji, w większości przypadkach takiej biednej że się patrzeć nie chce z przebiegiem grubo ponad 200tys, km. Koszt całej zaczynają się od ok 45tys, rozbitki chodzą po 35-50tys. Teraz zróbcie rachunek sumienia i przejrzyjcie allegro i odpowiedzcie sobie pytanie skąd się biorą TT za 35tys sprowadzone z Niemiec?! Jakbyście zobaczyli jak te auta wyglądają przed sprowadzeniem to myślę, że duża część z Was byłaby mocno zdziwiona. Mam znajomych, którzy siędzą w tych tematach więc słyszę jak to jest. Policzcie sobie koszty paliwa, sprowadzenia auta na lawecie własnej, albo i wypożyczonej, koszty tablic tymczasowych i ubezpieczenia w Niemczech. Inaczej przez granicę nie przejedziecie. Na sam koniec dodajcie koszt naprawy i zastanówcie się gdzie w tym wszystkim zarobek handlarza i koszt zakupu auta.


    Ogólnie autem jest bardzo duże zainteresowanie wbrew temu co niektórzy mówią i piszą. Nie ma tygodnia, żeby ktoś nie zadzwonił. Z kilkoma osobami jestem umówiony bo brakuje im jeszcze funduszy, ale wiadomo kto pierwszy ten lepszy. Ze sprzedażą mi się absolutnie nie śpieszy, głównie tak jak wspominałem sprzedaż jest spowodowana chęcią zakupu kabrioleta. Mam w głowie kilka wyjazdów na przyszły rok po EU i nie ukrywam, że fajnie by się śmigało takim autem. A jak się moje TT nie sprzeda to będę kontynuował swoją przygodę z coupe i tyle w temacie.



    AMEN !
    Pozdrawiam
    MaTTeusz

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Zdjęcia z ostatniego zlotu łodzkiego Audi Gdzieś tam KrzysiuProgramista się też załapał









    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Nowa cena dla forumowiczów 46 999 zł
    Ostatnio edytowane przez MaTTeusz ; 25-11-2017 o 14:01

  9. #189
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Hej, w nie najgorszym stanie była twoja, szkoda trochę boku z lampą. Dla laika w temacie "Ohhh ***** jaka ona […]", ale fakt faktem tu do zrobienia w większości blacha. Najistotniejszym jest znać stan i posiadać zdjęcia po wypadku. Życzę powodzenia w sprzedaży. Nie słuchaj ludzi, którzy nie mają pojęcia o wypadkach.

  10. #190
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Dokładnie Marik, widziałem dużo gorsze tematy. Nie będę wspominał że wstawianie ćwiartek w auta stało się bardziej popularne niż wstawianie zdjęć choinek na fb. Tutaj nie ma tragedii kto kupi to będzie zadowolony. Pełna historia ASO itd.

  11. #191
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Niepotrzebnie się tak przejmujesz opinią innych ludzi Pewnie przez to tez niepotrzebnie wydałeś na wymianę drugiej lampy, chłodnicy i kolumny, skoro były nieuszkodzone. Zwykła stłuczka, a auto to przedmiot, jak szafa. Nie powinna być odrapana, ale pieścić tego nie ma co

  12. #192
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Aktualizacja tematu Powoli kompletują się graty i jak auto się nie sprzeda to wleci kilka nowości, a jak się sprzeda to pójdą do kabriolet

    Niedawno zakupiłem: lotkę od RSa, Ez Lipy od Grześka (elmacho- dzięki ) progi TTS, teraz poluję na lampy ledowe i napewno będą zmiany z wydechem. Także na wiosnę napewno nie będzie nudno, a pomysłów jest całkiem sporo


    ------> https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6zb050.html




























    Ostatnio edytowane przez MaTTeusz ; 09-02-2018 o 22:09

  13. #193
    Awatar Per-der
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Ruda Śląska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    ToxicGreen
    Posty
    576
    Pięknie Mały! tak 3mać :P
    Autko unikatowe, widać włożone serce i sporo szelestów
    Kto ma ten docenia.
    TTaka sytuacja

  14. #194
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Weźcie mu tam usunięcie tę aukcję żeby się nie sprzedało ... no chyba że w planie jest coś fantastycznego to proszę zignorować pierwszą część posta

    No Per-Der dobrze zobaczyć jakiś post od ciebie, tak cichutko siedzisz i nic już nie piszesz... (zielona bestia teraz w Krk śmiga?)

  15. #195
    Awatar AIR_WOLF
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Kolumna
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    XXXX
    Kolor
    Ice Silver
    Posty
    61
    MaTTeusz, skoro takie plany na wiosnę, to podzielam zdanie Kanapy, chyba usuniemy Ci to ogłoszenie .
    A tak na serio, to widzę sporo włożonej pracy w utrzymanie auta w takim stanie. Gratulacje
    Jeśli auto ma się sprzedać, to mogę powiedzieć jedynie: Auto od Pasjonata dla Pasjonata

Podobne wątki

  1. TT mk2 2.0 TFSI MaTTeusz
    Przez MaTTeusz w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-02-2018, 20:06
  2. [ MaTTeusz ]- Black TT, FWD 180 ps
    Przez MaTTeusz w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 219
    Ostatni post / autor: 28-09-2015, 07:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •