Pokaż wyniki od 1 do 15 z 199

Wątek: MaTTeusz | przygodo trwaj |

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #30
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    A więc, żeby skończyć dmuchanie bańki przez ludzi, którzy na oczy nie widzieli mojej TT, bądź widzieli ale niestety ich poziom wiedzy jest na znikomym poziomie, wrzucam zdjęcia jak auto wyglądało zaraz po mocnym dzwonie z pionową betonową ścianą i stadem słoni.







    Co zostało wymienione:
    błotnik,
    maska,
    nadkole,
    cała kolumna MacPhersona zapobiegawczo,
    zderzak,
    chłodnica,
    przednie wzmocnienie bo się pokrzywiło,
    lampy cały komplet, żeby nie było że jedna inna od drugiej,
    felga została zakupiona nowa bo miała bicie i to na tyle,















    Najwięcej bałaganu narobiła lampa która się rozpadła. Po uprzątnięciu szkła, plastików nie wyglądało to tak strasznie. Auto było robione dla mnie, a nie na handel, więc nie było oszczędzania. Wszystko miało być wymienione i już. Duża część rzeczy mogła zostać, np. chłodnica, kolumna mcPersona też nie musiała być cała wymieniana. Ale tak jak wspominałem miało być dobrze innej opcji bym nie zaakceptował.

    Podsumowując:

    Poduszki jak widzicie, były całe,
    podłużnice całe, nie pokrzywione,
    belka przednia praktycznie nie ma oznak że coś się stało.


    UWAGA: PROSZĘ O ROZWAGĘ PRZY WYPISYWANIU KOMENTARZY. NIE MASZ O CZYMŚ POJĘCIA TO SOBIE DARUJ, WSZELKIE UWAGI. JEŚLI CHODZI O WYCIECZKI SŁOWNE POD MOIM ADRESEM TO UPRZEDZAM, ŻE NIE ŻYCZĘ SOBIE, ŻEBY KTOŚ MNIE ZA PLECAMI OBGADYWAŁ I NAZYWAŁ KŁAMCĄ, OSZUSTEM I INNYM. JAK KTOŚ MA PROBLEM TO NIECH MI TO POWIE.
    KAŻDY KTO JEST ZAINTERESOWANY ZAKUPEM DOSTAJE ODE MNIE MASĘ ZDJĘĆ, NIE MAM POTRZEBY WRZUCANIA ICH TUTAJ I NIE WIDZĘ JAKICHKOLWIEK PODSTAW DO TEGO BY KTOŚ ROBIŁ ZE MNIE OSOBĘ, KTÓRA NIE JESTEM!

    Tak odbiegając od tematu, większość osób jeździ szrotami, nie mając o tym pojęcia, albo po prostu udaje, że nie wie i oczywiście jak sprzedają na forum to jasne, że perełki a tak naprawdę to syf z gilem, jeszcze nie wiadomo po jakich przejsciach. Przejrzyjcie mobile.de i zobaczcie sobie ceny za TT z 2008 roku, w podstawowej wersji, w większości przypadkach takiej biednej że się patrzeć nie chce z przebiegiem grubo ponad 200tys, km. Koszt całej zaczynają się od ok 45tys, rozbitki chodzą po 35-50tys. Teraz zróbcie rachunek sumienia i przejrzyjcie allegro i odpowiedzcie sobie pytanie skąd się biorą TT za 35tys sprowadzone z Niemiec?! Jakbyście zobaczyli jak te auta wyglądają przed sprowadzeniem to myślę, że duża część z Was byłaby mocno zdziwiona. Mam znajomych, którzy siędzą w tych tematach więc słyszę jak to jest. Policzcie sobie koszty paliwa, sprowadzenia auta na lawecie własnej, albo i wypożyczonej, koszty tablic tymczasowych i ubezpieczenia w Niemczech. Inaczej przez granicę nie przejedziecie. Na sam koniec dodajcie koszt naprawy i zastanówcie się gdzie w tym wszystkim zarobek handlarza i koszt zakupu auta.


    Ogólnie autem jest bardzo duże zainteresowanie wbrew temu co niektórzy mówią i piszą. Nie ma tygodnia, żeby ktoś nie zadzwonił. Z kilkoma osobami jestem umówiony bo brakuje im jeszcze funduszy, ale wiadomo kto pierwszy ten lepszy. Ze sprzedażą mi się absolutnie nie śpieszy, głównie tak jak wspominałem sprzedaż jest spowodowana chęcią zakupu kabrioleta. Mam w głowie kilka wyjazdów na przyszły rok po EU i nie ukrywam, że fajnie by się śmigało takim autem. A jak się moje TT nie sprzeda to będę kontynuował swoją przygodę z coupe i tyle w temacie.



    AMEN !
    Pozdrawiam
    MaTTeusz

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Zdjęcia z ostatniego zlotu łodzkiego Audi Gdzieś tam KrzysiuProgramista się też załapał









    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Nowa cena dla forumowiczów 46 999 zł
    Ostatnio edytowane przez MaTTeusz ; 25-11-2017 o 14:01

Podobne wątki

  1. TT mk2 2.0 TFSI MaTTeusz
    Przez MaTTeusz w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-02-2018, 20:06
  2. [ MaTTeusz ]- Black TT, FWD 180 ps
    Przez MaTTeusz w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 219
    Ostatni post / autor: 28-09-2015, 07:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •