Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Wątek: Skradziono TT 8N 225KM r. 2000 srebrne na terenie Warszawy dzielnica Wola

  1. #16
    Awatar jarzabekpat
    Dołączył
    Jul 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    20
    Cytat Zamieszczone przez Kwariat Zobacz posta
    współczuję, kradzież w centrum miasta...., czy policja śledzi po monitoringu miejskim gdzie złodziej ucieka? Pewnie gdzieś poza miasto a może uda im się natrafić na dziuplę w mieście? jak pojechał w chłodną to przy towarowej/żelaznej/JP II na większych krzyżówkach są kamery, może uda im się coś więcej ustalić? Czasami najciemniej pod latarnią. Było AC?
    dzisiaj spróbuje się skontaktować z osobą zajmującą się sprawą. rano niestety jej nie było na komisariacie. nic na razie nie jest wiadomo, mam nadzieję, że zabezpieczą materiał z monitoringu, na ktorym widać, jak ktoś odjeżdza autem w kierunku ul. Chłodnej. Na skrzyżowaniu Wroniej z Chłodną możliwe, że jest jakiś monitoring, pytanie czy sięga tak daleko. Minęło ponad 24h... Niestety, ale AC nie było, boli okrutnie...

  2. #17
    Awatar Kwariat
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    WWA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    478
    na Wroniej i Chłodnej niespecjalnie (chyba, że kamera z Hiltona albo Orlenu ale raczej skierowana jest w drugą stronę). Wydaje mi się jednak, że na każdym wylocie z Chłodnej jest kamera wcześniej czy później, więc mogą chociaż wykluczyć czy złodziej nie ukrył się np. w warsztatach (nic nie sugerując!) na Chłodnej czy w jakimś innym garażu/parkingu. Trzeba naciskać na policję, żeby wykorzystała dobrze monitoring, to też pewnie nie pierwszy lepszy tylko jakaś zorganizowana mniejsza lub większa grupa..

  3. #18
    Awatar jarzabekpat
    Dołączył
    Jul 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    20
    Cytat Zamieszczone przez Kwariat Zobacz posta
    na Wroniej i Chłodnej niespecjalnie (chyba, że kamera z Hiltona albo Orlenu ale raczej skierowana jest w drugą stronę). Wydaje mi się jednak, że na każdym wylocie z Chłodnej jest kamera wcześniej czy później, więc mogą chociaż wykluczyć czy złodziej nie ukrył się np. w warsztatach (nic nie sugerując!) na Chłodnej czy w jakimś innym garażu/parkingu. Trzeba naciskać na policję, żeby wykorzystała dobrze monitoring, to też pewnie nie pierwszy lepszy tylko jakaś zorganizowana mniejsza lub większa grupa..
    niestety niewiele się dowiedziałam od osoby przydzielonej do sprawy. dopóki nie zakończą się działania operacyjne, nie są mi w stanie udzielić żadnych informacji. policja o monitoringu dobrze wie. czas pokaże.

  4. #19
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    ... Współczuję...

  5. #20
    Awatar Stefan
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    80
    Naprawdę ładne i zadbane autko. A ja spałem spokojnie błędnie myśląc, że 10 letnich i starszych aut już nie ruszają... Współczuję :/

  6. #21
    Awatar jarzabekpat
    Dołączył
    Jul 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    20
    Cytat Zamieszczone przez Stefan Zobacz posta
    Naprawdę ładne i zadbane autko. A ja spałem spokojnie błędnie myśląc, że 10 letnich i starszych aut już nie ruszają... Współczuję :/
    Jak widać, jest to bardzo błędny tok rozumowania i niestety przez takich ludzi trzeba za to płacić

Podobne wątki

  1. Srebrne Audi TT 8N 225KM Kraków
    Przez ferben w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-10-2017, 21:41
  2. Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 23-06-2015, 20:58
  3. TT 8N 225km, po 2000 roku, cena 18.000 - 20.000 Wawa
    Przez PrettyBoy w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-05-2014, 19:47
  4. Skradziono Audi TT
    Przez Simon w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 18-01-2014, 03:00
  5. Audi TT 225KM Quattro 2000 VS Audi RS3 340KM Quattro 2011
    Przez TTyoung w dziale Testy i porównania
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 23-10-2012, 23:37

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •