Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 28 z 28

Wątek: Problem z Cabrio

  1. #16

    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LZ7X
    Posty
    16
    teraz jak sprawdzałem to się okazało że po odryglowaniu dachu tylko szyba pasażera schodzi na około 3cm,kierowcy ani drgnie może to coś nakieruje Was

  2. #17
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Jezeli szyba koerowcy nie "kuca" to mikrostyk w zamku do wymiany. Masz na forum opis jak wymienic i jaki kupic

  3. #18
    Awatar choody
    Dołączył
    Jul 2014
    Płeć
    Skąd
    Zielona Góra
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    czarny
    Posty
    202
    A programowałeś szyby?
    Jak padł aku to szyby się rozprogramowały i dach wtedy nie zadziała

  4. #19
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Siema Choody, chyba dawno Cie nie bylo

    Programowanie nic nie da skoro jedna z szyb zachowala programowa sprawnosc. Problem lezy w mechanice.. w tym przypadku mikrostyk moze nadawac sie do smieci..

  5. #20
    Awatar henry68
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    EU
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Siema Choody, chyba dawno Cie nie bylo

    Programowanie nic nie da skoro jedna z szyb zachowala programowa sprawnosc. Problem lezy w mechanice.. w tym przypadku mikrostyk moze nadawac sie do smieci..

    AcidTT z całym szacunkiem! za nim coś skrobniesz, zacznij czytać posty ze zrozumieniem(#16)

    maciek225 otwórz dach ręcznie i podnieś szybę windschot-u do góry. Przytrzymaj guzik zamykania dachu(nie windschotu) i zobacz czy szyba windschotu się zamknie. Jeżeli tak, to znaczy ze komunikacja jest dobra. A problem leży przy sterowaniu silnikiem pompy.

  6. #21

    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LZ7X
    Posty
    16
    henry68 otworzyłem dach ręcznie podniosłem windshot do góry trzymałem guzik zamykania dachu i szyba się nie zamyka.sprawdziłem napięcie na włączniku dachu i zero prądu.ktoś kiedyś pisał na forum że to może być uszkodzony moduł komfortu.może w tym kierunku szukać awarii.mój ma nr 8N7 962 267

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    dzisiaj sprawdziłem szyby i okazuje się że opuszczają się jak sobie chcą raz tak raz nie czy to po otwarciu drzwi czy recznie dachu

  7. #22
    Awatar henry68
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    EU
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    769
    Z tego co wyczytałem z instrukcji to nad szybą przednia sa dwa mikro styki, jeden odpowiada za kontrolkę na liczniku , opuszczanie szyb i wyłączenie klimy. A drugi za blokadę klawisza opuszczania dachu. Nie wiem jaki maja wpływ na blokadę mikro styki Persenningu, muszę to jeszcze sprawdzić u siebie.

    Jak do piątku nic nie wymyślisz, to postaram się u mnie trochę poeksperymentować jak będę w garażu.

  8. #23

    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LZ7X
    Posty
    16
    Cytat Zamieszczone przez henry68 Zobacz posta
    Z tego co wyczytałem z instrukcji to nad szybą przednia sa dwa mikro styki, jeden odpowiada za kontrolkę na liczniku , opuszczanie szyb i wyłączenie klimy. A drugi za blokadę klawisza opuszczania dachu. Nie wiem jaki maja wpływ na blokadę mikro styki Persenningu, muszę to jeszcze sprawdzić u siebie.

    Jak do piątku nic nie wymyślisz, to postaram się u mnie trochę poeksperymentować jak będę w garażu.
    henry68 sprawa wygląda następująco.
    wszedłem w ustawienia centralnego zamka a tam wartość 00000.(samochód był w warsztacie w grudniu)wczytawszy się w temat programowania i wprogramowaniu odpowiedniej wartości do modułu wszystko działa.
    Dziękuję za zainteresowanie się tematem i pozdrawiam

  9. #24

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    pruszków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    szary
    Posty
    34
    U mnie wystąpił podobny problem a mianowicie szyba windshota wysuwała się tylko z jednej strony ;(
    po rozebraniu okazało się że pasek szlag trafił. Gdzie można taki pasek zakupić ? Czy tylko serwis czy może gdzieś ktoś dorabiał ?

  10. #25

    Dołączył
    Nov 2020
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    3
    Witam, Wiem że wątek stary ale.... W mojej nowej "zabawce" rozsypał się ze starości (auto 2000r) pasek w windshot. Pasek ma oznaczenie 8N7862997 ale niestety nie jest już produkowany jako część zamienna i nie można jej kupić (rozmawiałem z ASO ). Tu zaczyna się moje pytanie czy ktoś coś wie na temat tego paska , ile zębów , jaki wymiar ??? A może ktoś wie gdzie takie paski dorabiają , od "czegoś" może można dopasować ??? Pozdrawiam .

  11. #26
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Jak poszukasz w necie to znajdziesz poza ASO:
    https://www.vamotorsport.eu/fr/8-car...015635407.html

    I co najlepsze pod paskiem jest opis jego parametrów, jakbyś szukał zamiennika
    Ostatnio edytowane przez _kris ; 12-11-2020 o 20:32
    __________________________
    Pozdrawiam

  12. #27

    Dołączył
    Nov 2020
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    3
    Dziękuje Szukałem ale chyba niedokładnie Jutro jadę lokalnie do firmy zajmującej się paskami może coś się dobierze. Pozdrawiam

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Dzisiaj byłem w firmie co zajmują się paskami i powiem że .... wymiary podane na stronie https://www.vamotorsport.eu/fr/8-car...015635407.html są NIE PRAWDZIWE i nie można nimi się sugerować !!!. Ale "suma sumarum" pasek będę miał dorobiony na wtorek . Jak już go odbiorę to postaram się podać jego dokładne wymiary . Pozdrawiam

  13. #28

    Dołączył
    Mar 2021
    Płeć
    Skąd
    Kielce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Zielony
    Posty
    1
    QUOTE=Kruel;301135]Dziękuje Szukałem ale chyba niedokładnie Jutro jadę lokalnie do firmy zajmującej się paskami może coś się dobierze. Pozdrawiam

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Dzisiaj byłem w firmie co zajmują się paskami i powiem że .... wymiary podane na stronie https://www.vamotorsport.eu/fr/8-car...015635407.html są NIE PRAWDZIWE i nie można nimi się sugerować !!!. Ale "suma sumarum" pasek będę miał dorobiony na wtorek . Jak już go odbiorę to postaram się podać jego dokładne wymiary . Pozdrawiam[/QUOTE

    Część. Mam podobny problem z paskiem napędu windszota. Nowego nie da się już kupić a zamiennik znalazłem tylko w Stanach. Jak sprawdził się u Ciebie ten dorobiony pasek? Daje radę? Jeśli tak to poproszę o namiary na firmę która go zrobiła bo w mojej okolicy chyba nikt się nie podejmie. Pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. cabrio club
    Przez Kuxik w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-01-2012, 10:01
  2. Cabrio po 2007
    Przez Xedos w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-06-2010, 21:03
  3. cabrio '98 za 26k ?!?!
    Przez maniaczek7 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-09-2007, 18:41
  4. A4 CABRIO
    Przez Maciek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-10-2002, 11:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •