Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Facelifting audi TT 8N (1998-2006) na 8S(2014-)

  1. #1

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Wroclaw
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Szary
    Posty
    5

    Facelifting audi TT 8N (1998-2006) na 8S(2014-)

    Witam wszystkich klubowiczow,
    Chcialbym zapytac Was czy istnieje mozliwosc modyfikacji calego przodu mojej starszej TTtki (2009) na najnowszy model(2014)
    Handlarze czesci na allegro zapewniaja ze mozna, mowa oczywiscie o kompletnym przodzie ze wszystkimi elementami:

    http://allegro.pl/kompletny-przod-au...600916624.html

    Ludzie ktorzy zajmuja sie montazem i modyfikacjami audi rowniez potwierdzaja mozliwosc zamiany:
    http://allegro.pl/audi-a5-a4-q5-q7-m...044962052.html

    Czy ktos z klubowiczów moze to potwierdzic? Moze ktos przerabiał juz ten temat na "wlasnej skorze"?

    Z gory dziekuje za pomoc

  2. #2
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Wszystkie wersje, czyli zwykłe, s-line, TT-s, TTrs, są zamienne w 8J.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #3

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Wroclaw
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Szary
    Posty
    5
    przepraszam, moja pomyłka, oczywiscie chodzilo mi o zamiane przodu 8J z 2009 na 8S z 2014, a to 2 rozne modele, jest mozliwosc, ktos to robil?

  4. #4
    Awatar Antau
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    brak
    KM
    102
    Rocznik
    2009
    Kolor
    grafit
    Posty
    74
    Wszystko sie da ale trzeba się liczyć z rzeźbą. Ja widziałem TT 8N z upodobnionym przodem z 8J ( http://olx.pl/oferta/audi-tt-super-a...tml#9dbf1e8a8e) i powiem że nie za bardzo to wyglądało ale to tylko moja opinia. Jeśli zmieniłbyś również tył to by wyglądała praktycznie jak 8S (no tylko znawcy by wiedzieli o co kaman ). Cena 15 tysięcy za przód + robocizna (nie wiem ile ale pewnie nie mało) to może lepiej sie pokusic o pakiet TTS czy TT RS?
    Ostatnio edytowane przez Antau ; 22-01-2016 o 22:29

  5. #5
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Kolega zapytal w taki sposob jakby podjal juz decyzje i dowiadywal sie tu i tam ja tez uwazam ze lepiej jest trzymac auto w ori lub wlasnie z dolozonym pakietem sport. Z jakiego powodu? Ano z takiego ze kazdy kto choc troszke kuma cos o autach to wie ze taki mod mimo ze moze cieszyc oko (choc to kwestia gustu) to jednak wiaze sie z rzezba i licznymi przerobkami ktore tak naprawde moga sprawic klopoty zwiazane z eksploatacja (choc niekoniecznie, w zaleznosci od rzetelnosci prac, ale z tym jak Wszyscy wiemy roznie bywa. Niestety.) Ja gdy mam przed soba tego typu auta to oczami wyobrazni widze tylko mase szpachli i mase "skrotow".. zniecheca to mysle ze nie tylko mnie. Auto w pakiecie dodatkowym zawsze znajdzie szacunek i u znawcow tematu i u zwyklych ludzi bo bedzie wyroznialo sie z tlumu i chwytalo oko. Auto i kasa Twoja ale mysle ze inwestycja takich kwot w wyposazenie dodatkowe wizualne i mechaniczne naprawde poprawi i wyglad i osiagi..

    pozdrawiam i witam na forum!
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 22-01-2016 o 22:54

  6. #6
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    8S jest na innej płycie podłogowej niż 8J więc p&p to nie będzie, ale rzeźbą się da, ludzie z na bazie Toyoty Mr budują Ferrari, więc dla chcącego nic trudnego, potem takie auto to raczej nie rozłączalne do śmierci.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #7

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Wroclaw
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Szary
    Posty
    5
    dziekuje za odpowiedz. Osobiscie niczego jeszcze nie zdecydowalem... natomiast pytanie dosc istotne dla mnie i innych ludzi... poniewaz wydanie ponad 20 tys(czesci, montaz, malowanie etc) za cos co jeszcze ma byc "rzezbione" raczej mija sie z celem. Chodzilo mi bardziej o sposobnosc/mozliwosc zamontowania w/w przodu bez dodatkowych modifikacji/rzezby.

  8. #8
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    Do zrobienia to to jest.. kwestia nakładu sił i srodków. Zrobić to nie problem, ale spasować jeszcze zeby to wyglądało przynajmniej poprawnie to druga sprawa. Na pewno masa spawania, zywicy szlachli pomiarów ,cięcia, gięcia, ale efekt moze być warty zachodu, bo linia nie znacznie odbiega od mk2. chociaż ciezko mi to sobie wyobrazić. no i potem jeszcze kwestia sprzedaży -takie wynalazki cieżko sie sprzedaje.

    Mimo wszystko zycze powodzenia. 15k za kompletny przod to duzo za duzuo. jak bys kupil kazdy z elementów osobno to wyjdzie taniej...
    Cel jest tylko jeden - najlepiej grające TT na świecie!

  9. #9
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    pozostaje jeszcze pytanie po co...bo przód mk3 jakos specjalnie ładniejszy od mk2 nie jest :P
    w moim odczuciu bezsensowny pomysł...

  10. #10

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Wroclaw
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Szary
    Posty
    5
    dzieki za Wasze odpowiedzi. Jezeli to jest faktycznie sprawa spawania, szpachli i giecia blachy to nie ma to naprawde sensu. Dziwil tylko fakt, ze sam sprzedajacy w/w kompletnych czesci przodu jak i montujący potwierdzal/zatwierdzal iz samo montowanie obejdzie sie bez wiekszych modyfikacji... i ze juz takie rzeczy robil ale kiedy poprosilem o przykladowe zdjecia to sie temat urwał

    @asikson - jak sie wyszukuje numery poszczegolnych czesci? jest jakas strona dot wszystkich modeli audi i ich podzespołow?

  11. #11
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    http://ifinterface.com/page/page3.php?langid=1 Wchodzisz w CarProg2 po lewej stronie i później wybierasz Audi TT

  12. #12

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Wroclaw
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Szary
    Posty
    5
    dzieki

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-09-2017, 21:58
  2. Audi TT 8J 2006-2014
    Przez mdz84 w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-07-2015, 21:01

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •