Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 135 z 156

Wątek: TTS Magnetic Ride awaria wymiana

  1. #121

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Jelenia
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2012
    Kolor
    biały
    Posty
    27
    Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
    Dziwne, że przez te parę miesięcy cena tak poszła w górę...

    Powołaj się na "kolegę", że lutym robił też te amorki u nich i ich poleca, lecz wtedy cena wynosiła 650 zł i targuj się

    P.S. dodaj też, że zrobisz reklamę ich firmie na forum Audi TT i znów targuj się

    Spróbuje

  2. #122
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez marcinjg Zobacz posta
    Byłem dziś na stacji kontroli pojazdów powtórzyć badanie i wyszło identycznie, facet od regeneracji krzyczy 850zł za sztukę więc przy czterech amorach jest to wydatek 3400zł nowe to wydatek 7700zł, więc sprawa jest prosta, regenerowane mają 12 miesięcy gwarancji, nowe 6 miesięcy, więc ASO przegrywa w tym temacie, nagengas ma dobre opinie w internecie więc spróbuje. Najgorsze jest to że czas oczekiwania na ich regenerację to 12-14 dni. W głowie mi tylko chodzi myśl czy nie lepiej będzie zainwestować w b14... ale jak jest magnetic to niech będzie .... jak zregeneruje zrobię pomiary i wrzucę na forum. Swoją drogą słabo ze strony audi że wsadzają taką lipę do takich aut, a są tego świadomi bo dają 6 miesięcy gwarancji albo 10tys km
    Po pierwsze kolego to zanim założysz wątek upewnij się czy taki nie istnieje, przeczytaj i w razie wątpliwości zadawaj pytania, w tym przypadku sporo byś się dowiedział i nie musieli byśmy wałkować tematu po raz drugi, miej to na uwadze następnym razem.!!!

    Druga sprawa to czy zrobiłeś test wdg wskazań czyli w trybie testowym, bo dalej tego nie wiemy.

    Trzecia sprawa to M.R to bardzo pancerne amorki które wytrzymują przebiegi 200-300tyś więc nie zgadzam się z twierdzeniem iż jest to jakaś lipa, wymontuj stare i zobacz jakie będzie oznaczenie, na nich będzie można stwierdzić czy zostały wymienione na pewno, bo od 2007r wyszły już 3 generacja z innym oznaczeniem i napisem Made in Poland Krosno Delphi, obecnie posiadam te najnowsze i chwalę, pomimo iż stare jeszcze nie były złe i dalej latają w jednej z klubowych TT.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #123

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Jelenia
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2012
    Kolor
    biały
    Posty
    27
    Test był w trybie testowym, amor mrugał. Co do pancerności MR nie zgodzę się, dziś obdzwoniłem wszędzie gdzie się dało i każdy potwierdza że MR sypią się lawinowo, jeżeli tobie długo wytrzymały to masz szczęście. Amory jakie mam to 8j0413029n firmy bwi. Data na nich jest 2015 i w tamtym roku były wymieniane przez poprzednika i znowu się zepsuły. Zregeneruje, poobserwuje i podzielę się wrażeniami.

  4. #124
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    No to mamy inne pojęcia na ten temat M.R, robi je tylko Delphi i o innych nie słyszałem, jak miałem z 2007 8j0513021A generacje różniły jedynie oznaczenia ostatnich cyfr, liter.
    I poprzednie Ori i te nowe to Audi Delphi
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 22-07-2016 o 15:10
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #125
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez marcinjg Zobacz posta
    Co do pancerności MR nie zgodzę się, dziś obdzwoniłem wszędzie gdzie się dało i każdy potwierdza że MR sypią się lawinowo, jeżeli tobie długo wytrzymały to masz szczęście.
    Gdybym o tym wiedział wcześniej, to w poprzednim TT wymieniłbym amorki 8 razy, w obecnym 2 razy, a nie jeździł bezproblemowo kilkadziesiąt tysięcy kilometrów ciesząc się z działania M.R.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  6. #126

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Jelenia
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2012
    Kolor
    biały
    Posty
    27
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    No to mamy inne pojęcia na ten temat M.R, robi je tylko Delphi i o innych nie słyszałem, jak miałem z 2007 8j0513021A generacje różniły jedynie oznaczenia ostatnich cyfr, liter.
    I poprzednie Ori i te nowe to Audi Delphi

    to doszkolę Cię bo MR robią dwie firmy BWI i Delphi

  7. #127
    Awatar KOWBOJ
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    368
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    153
    Cytat Zamieszczone przez marcinjg Zobacz posta
    Test był w trybie testowym, amor mrugał. Co do pancerności MR nie zgodzę się, dziś obdzwoniłem wszędzie gdzie się dało i każdy potwierdza że MR sypią się lawinowo, jeżeli tobie długo wytrzymały to masz szczęście. Amory jakie mam to 8j0413029n firmy bwi. Data na nich jest 2015 i w tamtym roku były wymieniane przez poprzednika i znowu się zepsuły. Zregeneruje, poobserwuje i podzielę się wrażeniami.
    Cześć. Napisz na priv. Pogadamy. Ja jestem zaje zadowolony z nanengast. Teta ma teraz ok.450 kucy i jedzie jak po szynacb.

  8. #128

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Jelenia
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2012
    Kolor
    biały
    Posty
    27
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Gdybym o tym wiedział wcześniej, to w poprzednim TT wymieniłbym amorki 8 razy, w obecnym 2 razy, a nie jeździł bezproblemowo kilkadziesiąt tysięcy kilometrów ciesząc się z działania M.R.
    Facet z tej firmy regenerującej powiedział mi że od początku roku zregenerował już ponad 50 kompletów MR, w aso w lubiniu powiedzieli mi że bardzo często wymieniają MR, w aso DE frankfurt powiedzieli że bardzo często wymieniają MR, dlatego tak wnioskuje i sam mam osobisty przykład, a tobie zazdroszczę że nie miałeś z tym problemów.

  9. #129
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Jak widać sami szczesliwcy tutaj a reszta po prostu ma pecha, może ten Bwi daje ciała i coś z nimi nie tak Delphi szło na pierwszy montaż.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #130
    Awatar madry
    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    351
    Rocznik
    2009
    Kolor
    quattro
    Posty
    312
    Mam udokumentowaną całą historię serwisową w jednym ASO od dnia zakupu do sprzedaży, więc jestem na 100% pewien, że siedzą u mnie fabrycznie montowane amorki, które po 92 tys. wyszły prawie jako nowe… Nie jest więc z pewnością właściwe twierdzenie, że "sypią się lawinowo"… zresztą wystarczy popatrzeć na forum, tak naprawdę to jedynie kilka osób miało z nimi problem. Nie wiem jak jest w a3/s3 bo tam chyba też siedział ten sam MR.

  11. #131
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Jedynie kolega Kowboj miał kłopot, ale to było uszkodzenie mechaniczne, a nie wyeksplatowanie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  12. #132
    Awatar KOWBOJ
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    368
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    153
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Jedynie kolega Kowboj miał kłopot, ale to było uszkodzenie mechaniczne, a nie wyeksplatowanie.
    Tak zgadza sie. Było to uszkodzenie mechaniczne. A teraz jest super.

  13. #133

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Jelenia
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2012
    Kolor
    biały
    Posty
    27
    No i amory do mnie wracają bo są sprawne w 100% ........................... nic nie kumam.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    A więc tak, amortyzatory dziś do mnie wróciły, są sprawne "wręcz jak nowe". Od kiedy kupiłem TTS wydawało mi się że hałasuje zawieszenie, myślałem że to amortyzatory, nagengast wyprowadził mnie z tego błędu i okazało się że są to poduszki amortyzatorów. Pojechałem na stacje diagnostyczną włączyłem procedure wyszło przód po 87% i tył po 69% (jak wsiadłem do bagażnika to po 86%). Dziwny hałas z przednich amortyzatorów zniknął po wymianie poduszek. Reasumując :
    NIE POLECAM ASO AUDI LUBIN ŚWITOŃ PACZKOWSKI
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 05-08-2016 o 13:35

  14. #134
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    No i jeszcze z tą awaryjnościa, też błąd, nie słuchaj ludzi z Aso, nie jeden tu już się o tym przekonał.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  15. #135
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    No i jeszcze z tą awaryjnościa, też błąd, nie słuchaj ludzi z Aso, nie jeden tu już się o tym przekonał.
    Nie ma tygodnia żebym nie miał telefonu od klienta że mu ASO złe info podało...w innym temacie ale...także duża doza ostrożności co do info z asoooo

Podobne wątki

  1. Przycisk Magnetic ride i Sportmodus.
    Przez henry68 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 19-03-2018, 00:04
  2. TTS magnetic ride a przycis "S"
    Przez KpRacing w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-05-2014, 08:02
  3. Audi TT r-32 , Us 'a AIR Ride
    Przez Michałswd w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 22-02-2014, 18:25
  4. Adaptacja magnetic ride.
    Przez MaciejS. w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-08-2012, 22:29
  5. Magnetic Ride
    Przez Jaqob w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2011, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •