Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 156

Wątek: TTS Magnetic Ride awaria wymiana

  1. #31
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Cytat Zamieszczone przez KOWBOJ Zobacz posta
    Nie..... będę jeździł całe życie ośką i tyrał na quattro hehe [...] Tylko nie wiem czy tam dojadę gazu nie mam a na całorocznych oponach strach bo mrozy, no chyba ze pomidorek mnie podrzuci hahaha
    Wytknąłem Ci niedopuszczalne pogarszanie auta z braku kasy i zamiast posłuchać doświadczonego kolegi odgryzasz się złośliwościami... Ok, Twoja sprawa, jeśli od początku chcesz robić tu sobie wrogów zamiast przyjaciół...

  2. #32
    Awatar KOWBOJ
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    368
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    153
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Tylko oczywiście regeneruj komplet a nie jeden przypadkiem.
    No oczywiście. Dzwoniłem tam nawet i gościu kazał zdemontować drugi do sprawdzenia. Także jak coś będzie nie tak to pójdą 2 na raz na warsztat.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    Dlaczego ma się nie udać? Regeneracji to nic strasznego, jeżeli jest dobrze wykonana. Przykładowo belki do francuzów po regeneracji wytrzymują dwukrotnie większy przebieg niż fabrycznie nowe. Turbo dobrze zregenerowane wcale nie jest gorsze od fabrycznie nowego, maglownice tak samo. W PL jest firma, która regeneruje części zawieszeniem ABC mercedesa i ludzie sobie chwalą. Do tego już w ASO masz dostępne części zregenerowane z pełną gwarancją. Więc zrób i ciesz się MR.
    Piotrek tez jestem tego zdania że dobrze zregenerowana część może nie odbiegać niczym od oryginału.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Wytknąłem Ci niedopuszczalne pogarszanie auta z braku kasy i zamiast posłuchać doświadczonego kolegi odgryzasz się złośliwościami... Ok, Twoja sprawa, jeśli od początku chcesz robić tu sobie wrogów zamiast przyjaciół...
    Szanowny Kolego jezeli chodzi o ścisłośc to Ty zacząłeś swoje złośliwości. Ja akurat z kasą nie mam problemu jest to mój 4 samochód "zabawka" . W garażu stoi m.in. f10 535d i f25 2.0 x więc nie musisz mi wytykać braku kasy bo zrobię co zechce. A tymczasem pozdrawiam Cię serdecznie i pamiętaj ze jestem ostatnią osobą która szuka wrogów na forum audi tt. Niech żyją TT MANIACY.
    Ostatnio edytowane przez KOWBOJ ; 23-01-2016 o 17:52

  3. #33
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Cytat Zamieszczone przez KOWBOJ Zobacz posta
    Szanowny Kolego jezeli chodzi o ścisłośc to Ty zacząłeś swoje złośliwości. Ja akurat z kasą nie mam problemu jest to mój 4 samochód "zabawka" . W garażu stoi m.in. f10 535d i f25 2.0 x więc nie musisz mi wytykać braku kasy bo zrobię co zechce. A tymczasem pozdrawiam Cię serdecznie i pamiętaj ze jestem ostatnią osobą która szuka wrogów na forum audi tt. Niech żyją TT MANIACY.
    Z mojej strony nie było żadnej złośliwości, tylko sugestie, by z powodu kasy nie degenerować auta, co poparłem argumentem gazu i opon, jaki to pomysł wydawał się naturalny w dalszej kolejności. Piszesz, że nie masz problemów z kasą, bardzo dobrze, oby jak najdłużej, ale wcześniej napisałeś...

    Cytat Zamieszczone przez KOWBOJ Zobacz posta
    System super i działanie również tylko czego to k...... takie drogie?????
    ... więc nie dziw się wyciąganym z Twoich słów wnioskom. Tak, czy inaczej, Twoje auto, robisz co chcesz, ja właściwie nie powinienem Ci narzucać swojego zdania. Cieszy mnie też poprawa Twojej postawy, powodzenia z regeneracją!

  4. #34
    Awatar henry68
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    EU
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    769
    Mam pytanie,czy uszkodzenie Magnetic Ride jest sygnalizowane na fis-ie?

  5. #35
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Tak ale tylko elektroniczne, mechaniczne uszkodzenia nie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #36
    Awatar KOWBOJ
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    368
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    153
    Cytat Zamieszczone przez henry68 Zobacz posta
    Mam pytanie,czy uszkodzenie Magnetic Ride jest sygnalizowane na fis-ie?
    Tak jak pisze Zuczek. Ja mam uszkodzenie mechaniczne i nic fis nie krzyczy. Jutro po południu demontuje mcpersony i wysyłam do Gdańska. Jestem bardzo ciekawy jak chłopaki sobie poradzą. A tak na marginesie to Paweł wystrugał mi wydech. Gada zajefajnie.

  7. #37
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    koniecznie to regeneruj bo dziś jeździłem tym TTs i na prawdę fatalnie się prowadzi. Także zdaj relacje jak będzie ale po regeneracji poprawa musi być KOLOSALNA i na pewno odczujesz bo na prawdę obecnie jest bardzo źle. Ciekawi mnie też czy będzie się dało go zregenerować bo nie wiadomo czy to nie uszkodzenie mechaniczne a nie tylko zużycie...

  8. #38
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Też o tym myślałem.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #39
    Awatar KOWBOJ
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    368
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    153
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    koniecznie to regeneruj bo dziś jeździłem tym TTs i na prawdę fatalnie się prowadzi. Także zdaj relacje jak będzie ale po regeneracji poprawa musi być KOLOSALNA i na pewno odczujesz bo na prawdę obecnie jest bardzo źle. Ciekawi mnie też czy będzie się dało go zregenerować bo nie wiadomo czy to nie uszkodzenie mechaniczne a nie tylko zużycie...
    Amory dziś zdemontowane jutro jadą do Gdańska.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Witajcie. Diagnoza została postawiona. Prawy amor MR jest w 100 % sprawny . Goście z Nagengast twierdzą że trzyma parametry jak fabryka . Lewy natomiast jest do roboty. Usztywnil się ponieważ rzadki olej przewodzacy prąd się wylała a został tylko gęsty. Trzpień jest prosty także wszystko na dobrej drodze. Myślę że koło środy będzie montaż i pierwsze testy a potem demontaż tylnych MR i do Gdańska na testy.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    koniecznie to regeneruj bo dziś jeździłem tym TTs i na prawdę fatalnie się prowadzi. Także zdaj relacje jak będzie ale po regeneracji poprawa musi być KOLOSALNA i na pewno odczujesz bo na prawdę obecnie jest bardzo źle. Ciekawi mnie też czy będzie się dało go zregenerować bo nie wiadomo czy to nie uszkodzenie mechaniczne a nie tylko zużycie...
    Witajcie. Diagnoza została postawiona. Prawy amor MR jest w 100 % sprawny . Goście z Nagengast twierdzą że trzyma parametry jak fabryka . Lewy natomiast jest do roboty. Usztywnil się ponieważ rzadki olej przewodzacy prąd się wylała a został tylko gęsty. Trzpień jest prosty także wszystko na dobrej drodze. Myślę że koło środy będzie montaż i pierwsze testy a potem demontaż tylnych MR i do Gdańska na testy.

  10. #40
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ja dziś zmierzylem na rolkach co tylko potwierdziło moją ręczną diagnozę że tył powiedział do widzenia, przód trzyma ok.

    Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #41
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Ja dziś zmierzylem na rolkach co tylko potwierdziło moją ręczną diagnozę że tył powiedział do widzenia, przód trzyma ok.

    Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka
    Przy takiej mocy tył ma sporo do roboty więc zupełnie się nie dziwię
    Te Terrere Terrere terererererere …

  12. #42
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Dodatkowo krótkie springi pomogły zejść amorom, nareszcie mam co wymieniać w TT bo już głód mnie dopadł.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #43
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Dodatkowo krótkie springi pomogły zejść amorom, nareszcie mam co wymieniać w TT bo już głód mnie dopadł.
    Pierwszy raz widze zeby ktos sie ucieszyl ze mu sie cos w aucie sypnelo, hehe chyba ze sie jakis mod szykuje

  14. #44
    Awatar KOWBOJ
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    368
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    153
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Dodatkowo krótkie springi pomogły zejść amorom, nareszcie mam co wymieniać w TT bo już głód mnie dopadł.
    Hehe dobre wstrzymaj się jeszcze chwile i będziemy wszystko wiedziec

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Mam nadzieje ze tył będzie ok bo mi się nie chce tyle czekać. Kuba mój syn powiedział ze w f10 czuje się jak by suvem jechał po jazdach TTS ehehheheheh.

  15. #45
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez KOWBOJ Zobacz posta
    Hehe dobre wstrzymaj się jeszcze chwile i będziemy wszystko wiedziec

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Mam nadzieje ze tył będzie ok bo mi się nie chce tyle czekać. Kuba mój syn powiedział ze w f10 czuje się jak by suvem jechał po jazdach TTS ehehheheheh.
    u Ciebie tył się tak samo buja jak u Zuczka. Oczywiście sprawdzane metodą na Mirka handlarza ale skoro masz to weryfikować czekamy na relacje

Podobne wątki

  1. Przycisk Magnetic ride i Sportmodus.
    Przez henry68 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 19-03-2018, 00:04
  2. TTS magnetic ride a przycis "S"
    Przez KpRacing w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-05-2014, 08:02
  3. Audi TT r-32 , Us 'a AIR Ride
    Przez Michałswd w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 22-02-2014, 18:25
  4. Adaptacja magnetic ride.
    Przez MaciejS. w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-08-2012, 22:29
  5. Magnetic Ride
    Przez Jaqob w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2011, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •