Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 33

Wątek: Debil z BMW

  1. #16
    Awatar DarioZ
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2011
    Kolor
    black
    Posty
    185
    Nikt nie zapytał, duże masz uszkodzenia samochodu ??

  2. #17
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Nie, tylny zderzak/błotnik tylko.

  3. #18
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    wow, fajna ta strona z ubezpieczeniami, mozna się sprawdzić albo kogoś sprawdzić... ja strzelam ze jechał na podwójnym gazie i stwierdził ze bardziej mu sie opłaci uciec i odwlec sprawe niż wołać Policje bo wie co by mu za to groziło. Do tego moze wlasnie dojdzie brak ubezpieczenia...

    Jak Cię znam Mariusz to wiem ze Ty na tym zle na pewno nie wyjdziesz... a gościu, hmm.... co tu dużo mówić. Nie zazdroszczę mu , bo trafił na mocnego przeciwnika i nie mam tu na myśli wozów ani obwodu w łapie... Nie wróże mu nic dobrego haa! Dobrze ze nikomu sie nic nie stało i uszkodzenia jak mniemam nie są wielkie.
    Cel jest tylko jeden - najlepiej grające TT na świecie!

  4. #19
    Awatar MarioE63
    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Siemiatycze
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Silver
    Posty
    12
    Typek być może miał blachy - tzw. 'lewizne'. Jeżeli masz zdjęcie w wysokiej rozdzielczosci zobacz czy jest na rejestracji znaczek homologacyjny (hologram po środku).
    W dzisiejszych czasach kpl. blach jakich chcesz - to koszt ok. 40zł na allegro... Masa ludzi jezdzi na tzw. 'lewiznie' autami nawet nie zarejestrowanymi w kraju . Pozdro.

  5. #20
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    MarioE63 - może być jak piszesz, coś tam się bieli na środku, ale nie mam pewności, czy to hologram. Jak policji się zechce go szukać z nagrań to może i za fałszywe blachy odpowie, ale to już nie mój problem.

  6. #21
    Awatar MarioE63
    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Siemiatycze
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Silver
    Posty
    12
    W wolnej chwili przejedz się po Mokotowie - być może się 'trafi' i sam wyjaśnisz zajscie..
    ps. cwiczysz, ile na łapince ?

  7. #22
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    xxxxx
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    xxxxx
    Posty
    770
    Cytat Zamieszczone przez MarioE63 Zobacz posta
    W wolnej chwili przejedz się po Mokotowie - być może się 'trafi' i sam wyjaśnisz zajscie..
    ps. cwiczysz, ile na łapince ?
    Ale bez przemocy,
    można słownie.

  8. #23
    Awatar DarioZ
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2011
    Kolor
    black
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez MarioE63 Zobacz posta
    W wolnej chwili przejedz się po Mokotowie - być może się 'trafi' i sam wyjaśnisz zajscie..
    Mokotów to nie wioska, jest jak duże miasto trafić na te BMW to jak wygrać 6-tkę w lotto

  9. #24
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez DarioZ Zobacz posta
    Sądzisz że ruszy go sumienie ?? Nie przypuszczam, gość ledwo uzbierał na padlinę 10 tysi i teraz miałby zapłacić Tobie z kieszeni połowę wartości swojego auta?? Po za tym jak by miał Cię odszukać?? Zostawić ogłoszenia na słupach ?? Zgłaszaj szkodę i nie czekaj.
    DarioZ nie chcę nic mówić ale takimi tekstami potwierdzasz, że buraki jeżdżą także Audi TT...

  10. #25
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Panowie, nie ma co się spinać. Tragedia się nie stała, nie będę nikogo szukał (zrobi to policja) ani przekonywał (prośbą ani groźbą) do zapłacenia (zrobi to ubezpieczyciel w sądzie). Sprawę zgłosiłem i zobaczymy co będzie dalej.

    PS. Oczywiście nie wszyscy kierowcy BMW są debilami, tak samo, jak nie wszyscy kierowcy Audi są erudytami

  11. #26
    Awatar Kozi
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czarna
    Posty
    392
    Przykra sprawa mam nadzieje, ze da się odzyskać kase i naprawić szkody. Zastawiam się tylko czy ten post nie powinie być na formu BMW? Coś mi się zdaje, że artysta może tam częściej zaglądać niz na forum TT

  12. #27
    Awatar DarioZ
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2011
    Kolor
    black
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    DarioZ nie chcę nic mówić ale takimi tekstami potwierdzasz, że buraki jeżdżą także Audi TT...
    Skoro tak twierdzisz to nie będę wyprowadzał Cię z błędu .

  13. #28
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Kozi Zobacz posta
    Przykra sprawa mam nadzieje, ze da się odzyskać kase i naprawić szkody. Zastawiam się tylko czy ten post nie powinie być na formu BMW? Coś mi się zdaje, że artysta może tam częściej zaglądać niz na forum TT
    Pewnie tak, ale taki charakterek raczej zagląda tam aby kogoś wydymać, lub coś mu opendzlować, mam sporo znajomych zrzeszających się w różnych klubach BMW i są to spoko goście, pasjonaci i znawcy marki.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #29

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Humidorek podziwiam za spokój i opanowanie. Jeśli już wybrałeś drogę prawną a nie klasyczny w..dol a dopiero potem prawo to ciśnij z chłopa co się da bez żadnych ustępstw. Niech poczuje na portfelu. Takie typy to gnoje i trzeba ich traktować z wzajemnością. Sam jak części z Was wiadomo miałem kolizje, wysiadłem z auta wściekły ale jak widzisz sprawcę który faktycznie żałuje, bierze wszystko na siebie,przeprasza to co zrobisz idziesz na "pełną współpracę" żebyście obaj mieli jak najmniej problemów. W Twoim przypadku ciśnij typa jak cytrynę.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  15. #30
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Mam trochę ważniejszych tematów na głowie niż auto i jego wgnieciony zderzak przez debila, który i tak nie wyciągnąłby wniosków z mojego zaangażowania w "nauczenie go"... A jakbym się jeszcze nim przejmował to te sprawy ucierpiałyby, więc sam ze sobą bym przegrał... O przebiegu sprawy nie omieszkam poinformować, ale wendetty urządzać nie będę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •