Pokaż wyniki od 1 do 15 z 33

Wątek: Debil z BMW

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015

    Debil z BMW

    No cóż... chyba wypadło na mnie, by dosłownie opisać "Kill on street"...

    Ścisłe centrum Warszawy ul. Złota, samo południe, kilkanaście kamer obserwuje i nagrywa potencjalnych terrorystów. Trafia się idiota w czarnym BMW serii 5 E39 nr rej. WE380LS...

    Po uderzeniu w moje auto (niestety byłem na siłowni, bo bym go dogonił i zajebał), uderzył w kolejne i zamiast kulturalnie zostawić swoje dane, z piskiem opon przejechał przez podwójną ciągłą, ominął jadące samochody i pod prąd pojechał dalej.

    Załączam jedno zdjęcie, kilka s po zderzeniu, widać u niego ślad na zderzaku. Materiał dowodowy jest z wielu kamer włącznie z twarzą kierowcy (to było w południe, przy hotelu i centrum handlowym, 100m od głownego dworca, idealne oświetlenie).



    Daję temu idiocie 2 dni (do 15.01) na rachunek sumenia i kontakt ze mną i ustalenie odszkodowania, następnie zgłaszam to, jako ucieczka z miejsca zdarzenia, za co grozi mu sporo większa odpowiedzialność, nie tylko finansowa, lecz zapewne też karna...

    Przekaż dalej - może idiota w BMW się szybko zgłosi, a może będzie to przykład dla innych, że nie warto uciekać...
    Ostatnio edytowane przez humidorek ; 13-01-2016 o 05:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •