Cytat Zamieszczone przez asikson Zobacz posta
Dzieki za filmik, ladnie leci, tez cos nagram w weekend to podesle tylko musze pomyslec jak umocowac kamere bo to jest najwiekszy 'problem'.

nawet jak ja wygram(albo ty) to roznice będa i tak niewielkie ze w zyciu codziennym nie do odczucia. Na pewno ja mam inna charakterystyke i przebieg samego momentu. u Ciebie jest wieksze pierdolnięcie na wejscie, u mnie bardziej łagodnie ale i bardziej łagodnie i liniowo opada niuton. Ale co tam kreski, kreski nie jadą tylko samochód tak wiec chetnie wystartował bym z Tobą , bo tym autem to w sumie z nikim jeszcze nie letałem na tym setupie poza scirroco R i focusem ST.

Zuczek - oczywiscie ze u Ciebie czas 0-200 zdecydowanie bardziej wchodzi w gre no i procedura tez i jej ustawienie duzo daje ale to juz Wiesz. na jedynce i dwójce strzelam w ciemno ze roznice będą znikome ale jak wepnie Ci trójke to juz odlecisz nam jak z procy
Go pro mocowalem z kumplem do kiery i zajebiście wyszło jak widać. Jako że moje Tt to auto zabawka nie do jeżdżenia na codzień Gto stworzył moda jak dobrze zauważyłeś do kilowania na mieście. I myślę że po kolejnej remapie będzie jeszcze lepiej.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez matimati Zobacz posta
Teraz jest mniej niż 4s.
Mati w aucie jechało na dwóch grubasow po 9 dych każdy hehe. Następnym razem nakręce sam.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez molendez Zobacz posta
KOWBOJ gratuluje furki fajnie się zbiera.
Dzienks molendez adrenalina na razie jest. Zobaczymy jak długo hhehehe