Witam! Jestem tutaj nowy, to mój pierwszy post dlatego proszę o wyrozumiałość w razie czego

Niestety pojawiam się na tym forum ponieważ mam poważny problem z autem

TT 8N 99 R. 180 KM 220 tys. km

Auto zakupiłem we wrześniu 2014 r. Sprawowało się bez zarzutów na miescie jak i w trasie, a pokonywało nawet dość długie odcinki np. do Norwegii.
Problem pojawił się w lipcu tego roku, w bardzo upalny dzien. Podczas dość dynamicznej jazdy ze Szczecina do Wawy, omijając płatne odcinki autostrad (co wpłyneło na częste redukcje prędkości) przy prędkości 120 km / h auto nagle zgasło i nie chciało ponownie zapalić. Po około godzinie, dosłownie minute przed przyjazdem lawety auto odpaliło, pojechało na warsztat, zostało podpięte pod komputer który nie pokazywał żadnego błędu. Jazda została kontynuowana, po 200 km ten sam problem, kolejny pojawił się już w samym centrum Wawy pod hotelem...
Powrót do Szczecina w nocy, bez najmniejszych problemów. Problem ponownie się pojawił podczas jazdy w korku w upalny dzień... Laweta w Norwegii kosztowała 2000 zł
Auto było dalej eksploatowane bez problemów, lecz jakiś tydz. temu pojawiły sie problemy z odpalaniem na zimnym, na auto banie w nocy też mi zgasła, odpaliła po 30 min i 30 min jechała i gasła ... Pytałem wielu mechaników, dla każdego ta sprawa jest zagadką...

O auto bardzo dbam, wszystkie wymiany eksploatacyjne śą robione na bieżąco...

Czy ktoś z Was jest w stanie coś podpowiedzieć ???